18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest

thorold289 • 2014-02-25, 10:49
Wczorajszy protest przeciwko dyskryminacji Polaków w UK, który odbył się w Londynie. Mało mi oczy z orbit nie wyskoczyły, gdy zobaczyłem poniższe zdjęcie.

:shock: :shock: :shock:

He...........eQ

2014-02-25, 13:45
Przecież żydzi od wieków lubią nasz kraj, ponieważ byliśmy dal nich mili nawet gdy całą Europa ich nie cierpiała.

vang

2014-02-25, 13:50
Ale o co oni strajkują - jak się im tam nie podoba to niech wyjadą z tego kraju oO, to nie ich kraj. To tak samo jak by u nas cyganie/ciapaci strajkowali że ich Polacy dyskryminują... Jasne że jeśli pojedzie jeden z drugim do jakiegoś obcego kraju i po rocznym pobycie nie potrafi wydukać w ich języku sensownie zdania to będzie dyskryminowany, taka niestety jest większość Polaków za granicą. Dyskryminacja skądś bierze siłę napędową - to paliwo dostarczają właśnie Polacy, zamiast strajkować niech się ogarną.

zagiel1111

2014-02-25, 14:16
Całkiem niedawno pracowałem na promie.
Podszedł gościu i mówi "Łen aj dipart", mówię mu, że ni ch*j nie rozumiem, na co on soczyste "k***a!".
No to ja się go pytam już po polsku co chciał prawda.
Później się z nim zgadało, że mieszka za granicą już 8 lat.
I jak tu kogoś nie dyskryminować ?

Druga sytuacja jak na tym samym promie pewnego razu zadzwonił telefon z jakże znanym dzwonkiem "ona tańczy dla mnie"

Przeciwko czemu ci ludzie protestują? Przeciwko temu, że wszędzie mają tłumaczy? Może przeciwko temu, że bez problemu mogą uczęszczać na darmowy kurs językowy?

A może powinni protestować przeciwko swojej głupocie?
A może powinni sobie przypomnieć przysłowie "Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" ?

Brzydkii

2014-02-25, 15:07
Hipokryzja Polaków. Najeżdżać na ciapactwo, że jak im się nie podoba w danym kraju to mogą wyjechać. Jednocześnie tworzą demonstracje przeciw ich "dyskryminacji". Polacy...fuck logic.

jarek_wctls

2014-02-25, 15:15
ekspertem sam jestes imbecyl a moze zyd skoro popierasz te k***y zdradzieckie j***ne, gdyby nie my to by ich duzo duzo wiecej zgineło a teraz robia z nas niewolnikow tak nam sie odpłacaja. Precz z tym zydostwem kurewskim.

cz...........ek

2014-02-25, 15:17
jaki ku*wa protest? Nie podoba się? To WON do siebie! Tu można narzekać do woli, a nie na obczyźnie się rzucać.. Jesteście, protestujący, emigrantami. Jak wam nie pasuje - to albo zachodzi zmiana w was, albo wracacie skąd przyszliście. Jak Rządowi nie pasuje - to się do was nie dostosuje...

Solve

2014-02-25, 15:22
Imie_jego_44 napisał/a:

Co w tym dziwnego, przecież to oni są właścicielami Polski, chcą mieć monopol na robienie Polaków w ch*ja.


Właścicielami?! A od kiedy, to Żydzi są właścicielami czegoś, co od wieków należy do Polaków? To, ze dostali zezwolenie na osiedlanie się w naszym kraju, jakieś set lat temu, to nie znaczy że są jakimiś właścicielami. Bo to, że jakiś król/książę nadał im prawa osiedleńcze, nie znaczy że ówczesny rząd tych praw nie może odebrać! Polacy tak samo osiedlają się w innych krajach. Nie róbcie z Żydów jakichś hegemonów i możnowładców! Bo mają u nas kamienice? No i co z tego? Nie jeden Polak w Chicago ma pewnie swoją kamienicę.

PanHT

2014-02-25, 15:25
Łen aj dipart? O co chodzi.....?
Może chciał łan łej tiket? ja pie**ole....
BTW: Słucham wczoraj eski jakiś tam konkurs mieli gdzie nagroda była +30K pln. Dodzwonili się do Krzysia jakiegoś. Pytają się gdzie on. A on odpowiada " W robocie jeste". Zadają mu pytanie. (10 trzeba mieć dobrze).
1. Dokończ ----> Kłamstwo ma krótkie.........? Typek odpowiada rozum. I ja się k***a pytam w jakim ja świecie żyję?


Ek...........em

2014-02-25, 15:28
jarek_wctls napisał/a:

ekspertem sam jestes imbecyl a moze zyd skoro popierasz te k***y zdradzieckie j***ne, gdyby nie my to by ich duzo duzo wiecej zgineło a teraz robia z nas niewolnikow tak nam sie odpłacaja. Precz z tym zydostwem kurewskim.



Wiesz mi że wolałbym być Żydem niż przeżartym nienawiścią troglodytą i antysemitą.



Coś dla ciebie. Zapewne w to wierzysz.

Peter-Norivotset

2014-02-25, 15:39
do gazu z pie**olonymi nieudacznikami, jak sie nie podoba to wypie**alac znowu do polski
sram na hipokrytow...

Ku...........is

2014-02-25, 16:02
Goje bronią żydów ja pie**ole.New brave world it's happening.

qwerq221

2014-02-25, 16:26
Masakra k***a serio??? Ludzie k***a naprawdę jestem zażenowany myślałem, że Polacy przebywający w UK (przynajmniej w większości) są na większym poziomie niż ludzie z Tadżykistanu czy k***a z Kirgistanu. Ja osobiście widziałem głupie protesty tylko chyba z tych dziwnych krajów. Widziałem je i byłem zażenowany idą jakieś ciapackie mordy krzyczą, skaczą, śpiewają, patrzą na innych jakby byli ch*j wie kim pogardliwymi wzrokami i przy tym lekko wk***iają innych ludzi bo blokują ulice przez to powstają jeszcze większe korki i robią dodatkowy hałas. Nie wiem jak wyglądał protest Polaków być może było kulturalnie i nie tak źle jak sobie to wyobrażam, ale jeśli o mnie chodzi to ja nie mam takiego tupetu żeby iść protestować w obcym kraju o cokolwiek bo jestem w nim tak jakby gościem i albo akceptuje to co tutaj obowiązuje albo nie i zmieniam kraj lub wracam do domu. Nie wiem być może mój punkt widzenia nie jest dobry być może jak będę starszy to zmieni mi się pogląd na ten temat, ale teraz bardzo bym nie chciał żaby opinia o Polakach w WB jeszcze bardziej się pogorszyła a tak w ogóle to dlaczego rodacy mają tak słabą opinie w UK według mnie ci ludzie są o wiele bardziej przyjaźnie nastawieni i bardziej otwarci niż w naszym kraju.

MaestroRCS

2014-02-25, 16:27
Ech, wszyscy co narzekają, ch*ja wiedzą. Sam na proteście nie byłem, bo wybrali kiepskie godziny i dzień, a szczerze sie przyznam, że owszem, Polacy za granicą są dosyć "kontrowersyjną" grupą i spodziewać sie można wszystkiego. Dlatego nawet nie miałem planów aby tam iść, bo spodziewałem się że może wyjśc z tego burda, a jek jeszcze EDL by dołączyło do "zabawy" to mogło to wyglądać naprawde nieciekawie. Mimo to Polacy przeprowadzili demonstracje spokojnie i bez żadnych ekscesów. Teraz jednak słówko o motywach.

Oczywiście całe grono sadoli z góry wie, że poszli tylko Ci co biorą zasiłki, prawda? Otóż, protest został zainicjowany przez członków stowarzyszenia motocyklistów (inne stowarzyszenia później dołaczyły do akcji) po tym, jak jeden z Polaków został pobity przez kilkunastu Anglików przed pubem za to, że miał polskie barwy na kasku motocyklowym. Polacy nie zjawili się tam tylko po to, by żądać benefitów, ale ogólnie aby dac wyraz niezadowoleniu z powodu nagonki premiera Camerona na nasz naród, co ma poniekąd odzwierciedlenie w zachowaniu głupszej części Anglików, szukających kozła ofiarnego za to że są zbyt leniwi by ruszyć dupe do pracy. Nie powiem, czasem mi wstyd za Polaków w Anglii, co to faktycznie potrafią tylko wydukać pare słów, rzucają "k***ami" na lewo i prawo i ogólnie zachowują się jak wieśniaki, ale wciąż, jakby nie patrzeć, jesteśmy bardziej cywyilizowani od innych mniejszości, i nie narzucamy nikomu swoich zasad.

Podsumowując, Polacy więcej do budżetu UK wpłacają w postaci podatków, niż biorą w postaci benefitów, ale tego szanowna ekipa rządząca już nie widzi, tak jak nie widzi, że ciapaki, czerni i reszta zwierzyńca pomału rozkrada ich kraj. Cameron działa zgodnie z zasadą, że skoro nie może sobie poradzić z radykalnym islamem, to można bezkarnie jeździć po przybyszach ze wschodniej Europy, bo są biali i nie będzie posądzenia o rasizm. I to właśnie przeciwko temu Polacy wyszli protestować.

Skoro ktoś mieszka i pracuje za granicą kilka lat, ma chyba prawo do służby zdrowia lub tymczasowego zasiłku, kiedy straci prace lub się rozchoruje, prawda? Nie piszę tu o oszustach i nierobach, bo i tacy się zdarzają wśród Polaków, ale o tej normalnej części imigrantów, którzy chcą w spokoju mieszkać/zarabiać/oszczędzać w innym kraju, bez obaw że mogą zostać pobici za pochodzenie.

I jeszcze jedno. Ci Polacy, mimo iż mieszkają za granicą, to ruszyli tyłki i pojechali na Downing Street by pokazać, że nie chcą by traktowano ich jak śmieci, mimo iż to nie ich kraj. Co w takim wypadku można powiedzieć o 38 milionach "rewolucjonistów" w kraju nad Wisłą, których rzą r*cha bezkarnie w dupe codziennie? :(

A teraz dajcie maść, bom się wk***ił z deka...

thorold289

2014-02-25, 16:41
MaestroRCS napisał/a:

Ech, wszyscy co narzekają, ch*ja wiedzą. Sam na proteście nie byłem, bo wybrali kiepskie godziny i dzień, a szczerze sie przyznam, że owszem, Polacy za granicą są dosyć "kontrowersyjną" grupą i spodziewać sie można wszystkiego. Dlatego nawet nie miałem planów aby tam iść, bo spodziewałem się że może wyjśc z tego burda, a jek jeszcze EDL by dołączyło do "zabawy" to mogło to wyglądać naprawde nieciekawie. Mimo to Polacy przeprowadzili demonstracje spokojnie i bez żadnych ekscesów. Teraz jednak słówko o motywach.

Oczywiście całe grono sadoli z góry wie, że poszli tylko Ci co biorą zasiłki, prawda? Otóż, protest został zainicjowany przez członków stowarzyszenia motocyklistów (inne stowarzyszenia później dołaczyły do akcji) po tym, jak jeden z Polaków został pobity przez kilkunastu Anglików przed pubem za to, że miał polskie barwy na kasku motocyklowym. Polacy nie zjawili się tam tylko po to, by żądać benefitów, ale ogólnie aby dac wyraz niezadowoleniu z powodu nagonki premiera Camerona na nasz naród, co ma poniekąd odzwierciedlenie w zachowaniu głupszej części Anglików, szukających kozła ofiarnego za to że są zbyt leniwi by ruszyć dupe do pracy. Nie powiem, czasem mi wstyd za Polaków w Anglii, co to faktycznie potrafią tylko wydukać pare słów, rzucają "k***ami" na lewo i prawo i ogólnie zachowują się jak wieśniaki, ale wciąż, jakby nie patrzeć, jesteśmy bardziej cywyilizowani od innych mniejszości, i nie narzucamy nikomu swoich zasad.

Podsumowując, Polacy więcej do budżetu UK wpłacają w postaci podatków, niż biorą w postaci benefitów, ale tego szanowna ekipa rządząca już nie widzi, tak jak nie widzi, że ciapaki, czerni i reszta zwierzyńca pomału rozkrada ich kraj. Cameron działa zgodnie z zasadą, że skoro nie może sobie poradzić z radykalnym islamem, to można bezkarnie jeździć po przybyszach ze wschodniej Europy, bo są biali i nie będzie posądzenia o rasizm. I to właśnie przeciwko temu Polacy wyszli protestować.

Skoro ktoś mieszka i pracuje za granicą kilka lat, ma chyba prawo do służby zdrowia lub tymczasowego zasiłku, kiedy straci prace lub się rozchoruje, prawda? Nie piszę tu o oszustach i nierobach, bo i tacy się zdarzają wśród Polaków, ale o tej normalnej części imigrantów, którzy chcą w spokoju mieszkać/zarabiać/oszczędzać w innym kraju, bez obaw że mogą zostać pobici za pochodzenie.

I jeszcze jedno. Ci Polacy, mimo iż mieszkają za granicą, to ruszyli tyłki i pojechali na Downing Street by pokazać, że nie chcą by traktowano ich jak śmieci, mimo iż to nie ich kraj. Co w takim wypadku można powiedzieć o 38 milionach "rewolucjonistów" w kraju nad Wisłą, których rzą r*cha bezkarnie w dupe codziennie? :(

A teraz dajcie maść, bom się wk***ił z deka...




masz cały zapas jakby co. Nie ma za co ;-)

zagiel1111

2014-02-25, 18:07
k***a skąd ty to masz chłopie? :D