18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest przeciw żymianom

RobDeMay • 2023-11-01, 11:19
Myszy wpuszczone do McDonalda w ramach oprotestowania działań państwa którego nie ma


~_Yarko_

2023-11-01, 11:32

Heliar

2023-11-01, 11:34
Żyd



Rzymianin



Nie jestem tego wstanie połączyć w Żymianina

Lo...........cz

2023-11-01, 11:39

~tedwaha

2023-11-01, 11:40
Nie rozumiem w jaki sposób atakowanie amerykańskiej firmy jest protestem przeciwko żydom...

To jest zwykła muzułmańska emanacja siły skierowana przeciwko zachodowi, Izrael to tylko pretekst. Szmatogłowe ścierwa korzystając z wolności jakiej nie miały by we własnych krajach chcą wprowadzenia takiego samego rozpie**olu przed którym uciekali

dżonyłojlker

2023-11-01, 11:52
tedwaha napisał/a:

Nie rozumiem w jaki sposób atakowanie amerykańskiej firmy jest protestem przeciwko żydom...



Bo ta "amerykańska firma" wspiera izrael.

RobDeMay

2023-11-01, 11:53
Heliar napisał/a:

Żyd
Rzymianin
Nie jestem tego wstanie połączyć w Żymianina



To chyba krótko żyjesz na tym świecie skoro nie wiesz ze na roznych stronach posty ze słowem "zyd" są szybko namierzane, analizowane i ewentualnie usuwane. Nie mówię że konkretnie na tym portalu...

Baronessa

2023-11-01, 11:56
Jakieś zdechłe te myszy. Liczyłem na spektakularne rozrzucenie wszystkich pudełek z myszami na ladę i ludzi dookoła, które zaczną latać, jak pie**olone karaluchy, a to wyglądało, jakby ktoś wyj***ł kubełek nuggetsów na ziemię i wyszedł...

Rak.Odbytu

2023-11-01, 12:15
motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo ta "amerykańska firma" wspiera izrael.


Wspiera? Dla radykalnych świrów prowadzenie działalności gospodarczej w Izraelu to "wspieranie".

darek1234

2023-11-01, 12:15
Baronessa napisał/a:

Jakieś zdechłe te myszy. Liczyłem na spektakularne rozrzucenie wszystkich pudełek z myszami na ladę i ludzi dookoła, które zaczną latać, jak pie**olone karaluchy, a to wyglądało, jakby ktoś wyj***ł kubełek nuggetsów na ziemię i wyszedł...



Bo wcześniej zostały wyr*chane przez Hamas, zabrakło kóz

Rak.Odbytu

2023-11-01, 12:19
~tedwaha napisał/a:

Nie rozumiem w jaki sposób atakowanie amerykańskiej firmy jest protestem przeciwko żydom...
To jest zwykła muzułmańska emanacja siły skierowana przeciwko zachodowi, Izrael to tylko pretekst. Szmatogłowe ścierwa korzystając z wolności jakiej nie miały by we własnych krajach chcą wprowadzenia takiego samego rozpie**olu przed którym uciekali


A niech sobie urządzają te idiotyczne akcje. Robią tylko z siebie pośmiewisko. Co będzie następne? Karaluchy z palestyńskimi flagami na grzbietach w Starbuksie? Ośmieszają ideę, o którą walczą, ale są zbyt tępi żeby to zrozumieć.

SirMajkel

2023-11-01, 12:23
Ludzie, którzy popierają Palestynę chyba nie są świadomi kogo popierają i ile krwi na rękach ma hamass. Ludobójstwa to u nich codzienność.

Siriuz

2023-11-01, 13:35
erutlev napisał/a:

Wspiera? Dla radykalnych świrów prowadzenie działalności gospodarczej w Izraelu to "wspieranie".



Czy tak samo myślisz kiedy mowa o firmach prowadzących działalność gospodarczą w Rosji?

Heliar

2023-11-01, 14:10
RobDeMay napisał/a:

To chyba krótko żyjesz na tym świecie skoro nie wiesz ze na roznych stronach posty ze słowem "zyd" są szybko namierzane, analizowane i ewentualnie usuwane. Nie mówię że konkretnie na tym portalu...



No to wychodzi na to, że nie poruszam się po stronach, gdzie wolność słowa jest zakazana, gdzie nakłada się cenzurę i wciska jak mam myśleć i co pisać..

SirMajkel napisał/a:

Ludzie, którzy popierają Palestynę chyba nie są świadomi kogo popierają i ile krwi na rękach ma hamass. Ludobójstwa to u nich codzienność.



Nie obchodzi mnie ile mają krwi na rękach oni, a ile żydzi, taka tam kultura, że się zarzynają i to dosłownie. Jako Polak, nie potrafię patrzeć obojętnie na to co robią żdydki. Polska nie raz była w podobnej sytuacji co Palestyna, ale nam jakoś nikt nie odbierał prawa do, ani walki o wolność.