18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest przeciw żymianom

RobDeMay • 2023-11-01, 11:19
Myszy wpuszczone do McDonalda w ramach oprotestowania działań państwa którego nie ma


~tedwaha

2023-11-01, 14:25
Heliar napisał/a:

No to wychodzi na to, że nie poruszam się po stronach, gdzie wolność słowa jest zakazana, gdzie nakłada się cenzurę i wciska jak mam myśleć i co pisać..
Nie obchodzi mnie ile mają krwi na rękach oni, a ile żydzi, taka tam kultura, że się zarzynają i to dosłownie. Jako Polak, nie potrafię patrzeć obojętnie na to co robią żdydki. Polska nie raz była w podobnej sytuacji co Palestyna, ale nam jakoś nikt nie odbierał prawa do, ani walki o wolność.



Co ty k***a bierzesz chłopie?

zipi

2023-11-01, 14:29
SirMajkel napisał/a:

Ludzie, którzy popierają Palestynę chyba nie są świadomi kogo popierają i ile krwi na rękach ma hamass. Ludobójstwa to u nich codzienność.



tak bo ty wiesz lepiej niż inni, przeczytałeś lepszeee newsyyyy niż inni i wiesz lepiej co jest dobre a co złe :v

skywalker75

2023-11-01, 14:36
j***ć muslimów i wspierające ich ruskie szmaty... Mało wam tej zarazy w Europie? :roll:

janmod

2023-11-01, 14:59
Ja jestem za izraelem - nie dlatego ze ich wyjatkowo lubie, ale muzulmanie sa za zniszczeniem reszty swiata. Jezeli nie zostana zatrzymani to bedziemy miec rowno pzrej***ne w Europie i Ameryce. Ale mam wrazenie ze gowno z tego bedzie - a ch*je to widza i coraz bardziej robia co chca. A ze sa ich miliony juz na zachdzie i znaczny odsetek ma zj***ne mozgi, bedzie ciezko ich uspokoic jak sie rozpanosza. Jak na razie jest ch*jowo i nie widze zeby ktorekolwiek rzady cos z tym robily :(

Siriuz

2023-11-01, 15:57
skywalker75 napisał/a:

j***ć muslimów i wspierające ich ruskie szmaty... Mało wam tej zarazy w Europie?



Póki co najbardziej muslimów w Europie wspiera Bruksela i ich podnóżek Tusk.

janmod napisał/a:

Ja jestem za izraelem - nie dlatego ze ich wyjatkowo lubie, ale muzulmanie sa za zniszczeniem reszty swiata. Jezeli nie zostana zatrzymani to bedziemy miec rowno pzrej***ne w Europie i Ameryce. Ale mam wrazenie ze gowno z tego bedzie - a ch*je to widza i coraz bardziej robia co chca. A ze sa ich miliony juz na zachdzie i znaczny odsetek ma zj***ne mozgi, bedzie ciezko ich uspokoic jak sie rozpanosza. Jak na razie jest ch*jowo i nie widze zeby ktorekolwiek rzady cos z tym robily



Lepszy znany wróg, niż fałszywy przyjaciel.

mazga50

2023-11-01, 16:25
Baronessa napisał/a:

Jakieś zdechłe te myszy. Liczyłem na spektakularne rozrzucenie wszystkich pudełek z myszami na ladę i ludzi dookoła, które zaczną latać, jak pie**olone karaluchy, a to wyglądało, jakby ktoś wyj***ł kubełek nuggetsów na ziemię i wyszedł...



No. Bo ty upadając z wysokości kilku metrów (dla skali) z ciemnego pudełka w ostre światło, nieznane zapachy i dźwięki, też byś popie**alał jak dzik po całym lokalu.

420710247365

2023-11-01, 16:42
To moja okolica, McD na Perry Barr. Jaki tam propalestyński protest, tego maka otworzyli niedawno (wcześniej był tam zdaje sie pub) i miejscowym Abdulom zaczęły kebaby gorzej schodzić więc tępią konkurencję.

Rak.Odbytu

2023-11-01, 18:10
Siriuz napisał/a:

Czy tak samo myślisz kiedy mowa o firmach prowadzących działalność gospodarczą w Rosji?


Są mi obojętne, chyba że sprowadzają od ruskich surowce albo sprzedają im broń. Jak hamburgery i frytki to mam to w dupie.

Irokez

2023-11-01, 18:18
Teraz wiem co jest w WieśMac'u

Polak1988

2023-11-01, 18:39
erutlev napisał/a:

Są mi obojętne, chyba że sprowadzają od ruskich surowce albo sprzedają im broń. Jak hamburgery i frytki to mam to w dupie.



Jak ja lubię takie ameby :) ale wiesz,że nawet twoja ukochana ukraina nadal prowadzi handel z ruskimi?Tylko takie ułomki jak ty dareczki i odbyty i cała resztą pisowcow nie rozumie,że prowadzenie państwa nie powinno być zależne od tego,kogo lubisz a kogo nie,a od tego jaki biznes na tym zrobisz.Wy ułomki wolicie płacić za coś 2 x drożej (Polska nadal kupuje od ruskich tylko przez pośredników czyli przepłaca) niż zachować się jak dorosły i nie kierować się emocjami,a interesem swojego narodu. Ja kibicuję wszystkim stronom.Im słabsi oni,tym silniejsi jesteśmy my,a żaden z tych krajów nigdy nie był nam przychylny,także fck them all.

Rak.Odbytu

2023-11-01, 20:00
Polak1988 napisał/a:

Jak ja lubię takie ameby ale wiesz,że nawet twoja ukochana ukraina nadal prowadzi handel z ruskimi?Tylko takie ułomki jak ty dareczki i odbyty i cała resztą pisowcow nie rozumie,że prowadzenie państwa nie powinno być zależne od tego,kogo lubisz a kogo nie,a od tego jaki biznes na tym zrobisz.Wy ułomki wolicie płacić za coś 2 x drożej (Polska nadal kupuje od ruskich tylko przez pośredników czyli przepłaca) niż zachować się jak dorosły i nie kierować się emocjami,a interesem swojego narodu. Ja kibicuję wszystkim stronom.Im słabsi oni,tym silniejsi jesteśmy my,a żaden z tych krajów nigdy nie był nam przychylny,także fck them all.


Taaa, interesy. :-D Wiesz jak rusek prowadzi interesy? Najpierw skopie ci mordę, a później ci sprzeda dwa razy drożej, a ciebie zmusi żebyś mu sprzedał za półdarmo. Takie mieliśmy z nimi interesy w latach 45-89. Jak się wychodzi na interesach z ruskimi widać na Węgrzech: Najwyższa w UE inflacja, paliwo drogie, a często go w ogóle brakuje. Tak, tak. Orban postawił na "interesy". Patrz i się ucz!

frytburger.z.paprykarzem

2023-11-01, 23:17
Zdaniem Katolików każdy piśmienny, wykształcony czy zwyczajnie odnoszący sukces to Żyd.
Weźcie się za robotę w końcu a nie za ciągnięcie proboszczom.

chorym

2023-11-02, 09:16
Wszystko się zgadza, oni też jak myszy chowają się po tunelach :D ch*j mnie obchodzi ten ich śmieszny konflikt niech się wyrżną do zera

darek1234

2023-11-02, 13:49
erutlev napisał/a:

Polak1988



Polak1988 dołączył już dawno do światowej jintjeligjencji sadolowej wraz z motylkiem w dupie i trzymającym ruSSkie fujary Siriuzem, choć w motylka nadal wierzę, bo - powtórzę się - wydaje się inteligentniejszy od pozostałych. Z Polaka 1988 taki Polak jak z ch*ja przecinak do buraków

Rak.Odbytu

2023-11-02, 15:19
darek1234 napisał/a:

Polak1988 dołączył już dawno do światowej jintjeligjencji sadolowej wraz z motylkiem w dupie i trzymającym ruSSkie fujary Siriuzem, choć w motylka nadal wierzę, bo - powtórzę się - wydaje się inteligentniejszy od pozostałych. Z Polaka 1988 taki Polak jak z ch*ja przecinak do buraków


Do tej sadolowej elity dyżurnych kacapów należą jeszcze mazga50, mit2 i bul_od_bytu, choć ten ostatnio bywa tu rzadko. Pewnie nie może długo wysiedzieć przed kompem ze względu na swoją przypadłość. A radziłem: smaruj, ale on się uparł, woli na sucho bo smarowanie jest pedalskie.

Oni wszyscy pie**olą to samo, ślepo powielając przekaz ruskich mediów, a mają się za inteligentnych. I to jest najbardziej zabawne. Choć prawda, że motylek nieco od nich odstaje, może dopiero się wyrabia politycznie i będą z niego ludzie. Z pozostałych już nic nie będzie, do usranej śmierci będą bredzić o niezwyciężonej Rosji na portalach dla zjebów i wierzyć w najgłupsze teorie spiskowe, koniecznie antysemickie.

A ostatnio wszyscy kacapscy pożyteczni idioci bronią Hamasu i jadą po Izraelu. Przypadek? Ani trochę, bo taki przekaz płynie ze źródeł jakich? Kacapskich, oczywiście! A przepraszam, z niezależnych. :lol: