18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest nauczycieli

bylewolne • 2019-04-28, 10:46
Sytuacja sprzed świątecznego telewizora...
Kuzynka strajkujaca nauczycielka: jak mogą atakować chrześcijan i to jeszcze w święta.
Ja: to tak jakby nauczyciele strajkowali w trakcie matur.

Musiałem uciekać rękami przed drewniana linijka.

mygyry

2019-04-28, 10:49
Jak strajkująca nauczycielka to niech wypie**ala w szkole okupować a nie w domu przed tv siedzieć.

Halman

2019-04-28, 10:59
wszędzie ci strajkujący nauczyciele...




no już boję się otworzyć lodówkę...

dupakaczora

2019-04-28, 11:14
a kiedy mają strajkować? W wakacje? To tak jakbyś strajkował i usunął konto z sadola. Nikogo ale k***a dosłownie NIKOGO to nie obejdzie. Więc poch*j?

mygyry

2019-04-28, 11:20
@up Ale jednym z ich argumentów jest, że ciężko pracują w wakacje i ferie haha Ale strajk na wakacje zawiesili, żeby kasa za friko wpadała :D

Ni...........ny

2019-04-28, 11:52
bylewolne napisał/a:

Sytuacja sprzed świątecznego telewizora...
Kuzynka strajkujaca nauczycielka: jak mogą atakować chrześcijan i to jeszcze w święta.
Ja: to tak jakby nauczyciele strajkowali w trakcie matur.
Musiałem uciekać rękami przed drewniana linijka.


Była zapłakana kuzynka


Były roześmiane nauczycielki



To teraz będzie Kuzynka strajkująca nauczycielka ;-)

freaky

2019-04-28, 11:55
Ale nikt nie pisze o zapłakanej matce, której syn przetrącił szczękę.

bleblebator1

2019-04-28, 12:20
freaky napisał/a:

Ale nikt nie pisze o zapłakanej matce, której syn przetrącił szczękę.



Za to że jest nauczycielką i strajkuje

~Velture

2019-04-28, 12:47
Jeśli nauczyciele tak są pazerni na kasę to nawet rozumiem. Każdy chce więcej.
Tylko ja bym chciał aby się każdy z nich rozliczał ze skarbówką z hajsu za korepetycje.
ŻADEN się nie rozlicza z tego.
Sam pamiętam jak chodziłem na korki z francuskiego. Godzinka to było 40zł. I mówię o czasach gdzie paliwo mieliście po 2zł a minimalna krajowa to było 700zł.

Teraz wpisuję na olx bez żadnych filtrów "korepetycje matematyka nauczyciel" i zaraz po sponsorowanych mamy:


Tam nawet zniżki grupowe są więc taki jeden nauczyciel przez godzinę może zainkasować kilka razy więcej w tym samym czasie.

No i niech taki nauczyciel przykładowo sobie da 50zł/h i weźmie 1h dziennie tylko sprzeda.
No to mamy 1000-1500zł NETTO, bo jak wiemy żaden z nauczycieli nie rozlicza się z tych pieniędzy więc 100% leci do kieszonki.

mygyry

2019-04-28, 13:04
@up A na korepetycjach mogą dać swoim klientom do sprawdzania zadania domowe i kartkówki swoich uczniów, k***a genialne :D

McQurwa

2019-04-28, 15:29
Moje żądania napisałam dla Was na tablicy



petru23

2019-04-28, 15:39
A kuzyknę to już można r*chac? Czy jeszcze za bliskie pokrewieństwo?

propan-butan

2019-04-28, 15:40
Buehehe rządzący debile mają pretensję o logikę strajkujących, no bo dla władzy najlepiej, by było jakby strajkowali w wakacje, mogliby ich wtedy spokojnie olać, a tak trzeba się teraz "dobrem uczniów" zasłaniać :D :D

Radbug

2019-04-28, 15:41
Teraz w kręgach nauczycielskich krąży śmieszniejszy dowcip. Leci tak samo, tylko zmienia się zdanie na:

"To tak jakby nauczyciele naprawdę zaczęli pracować tylko te 18 godzin tak jak myśli społeczeństwo."



Z tym, ze to nie żart, a akcja jaką po zawieszeniu strajku zamierzają wprowadzić nauczyciele. Śmiejmy się dalej.

mygyry

2019-04-28, 15:51
@up To w ramach tej akcji niech pracują 40 godzin tygodniowo w swoim miejscu pracy? Zajebiście, że z przywileju wykonywania części obowiązków w domu zrobili zarzut, więc k***a niech siedzą 8 godzin dziennie w szkole niezależnie od ilości godzi lekcyjnych.