18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest nauczycieli

bylewolne • 2019-04-28, 10:46
Sytuacja sprzed świątecznego telewizora...
Kuzynka strajkujaca nauczycielka: jak mogą atakować chrześcijan i to jeszcze w święta.
Ja: to tak jakby nauczyciele strajkowali w trakcie matur.

Musiałem uciekać rękami przed drewniana linijka.

extremetube

2019-04-28, 15:55
Za mocne, na harda z tym!

Ni...........ny

2019-04-28, 16:12
mygyry napisał/a:

To w ramach tej akcji niech pracują 40 godzin tygodniowo w swoim miejscu pracy? Zajebiście, że z przywileju wykonywania części obowiązków w domu zrobili zarzut, więc k***a niech siedzą 8 godzin dziennie w szkole niezależnie od ilości godzi lekcyjnych.



Państwo w którym dyskotekowe r*chadło z piątką bękartów, dostaje za siedzenie na zapyziałej piździe więcej hajsu niż początkujący lekarz (że o pielęgniarkach nie wspomnę) czy nauczyciel za pracę, jest poj***ne i tu nie ma czego bronić.
Podatki płacimy właśnie na takie rzeczy jak edukacja, służba zdrowia, policja, wojsko, wymiar sprawiedliwości czy administracja . Więc skoro są grube miliardy dla nierobów to powinny się znaleźć dla nauczycieli.

mygyry

2019-04-28, 16:19
Niezwyciężony napisał/a:

Państwo w którym dyskotekowe r*chadło z piątką bękartów, dostaje za siedzenie na zapyziałej piździe więcej hajsu niż początkujący lekarz (że o pielęgniarkach nie wspomnę) czy nauczyciel za pracę, jest poj***ne i tu nie ma czego bronić.
Podatki płacimy właśnie na takie rzeczy jak edukacja, służba zdrowia, policja, wojsko, wymiar sprawiedliwości czy administracja . Więc skoro są grube miliardy dla nierobów to powinny się znaleźć dla nauczycieli.



Do minimum powinno się ograniczyć budżetowe posadki w tych j***nych urzędach, szkołach i innych spółkach, jakoś reszta kraju musi sobie radzić na wolnorynkowych zasadach i być konkurencyjnym a nie tylko biadolić jak o im źle mając k***a pierdyliard dodatków i innych przywilejów, nawet jednej soboty nie przepracują.
(nie przyrównuj wszystkich osób wielodzietnych i uboższych do patologi i plebsu, bo to w ch*j krzywdzące dla ich rodziców i tych dzieci. W temacie pijaków i nierobów wystarczy trochę woli, bo każdy wie, gdzie kto pije i nic nie robi, wtedy odebrać kasę dawać bony żywieniowe i ch*j niech się do roboty wezmą)

kokos_123

2019-04-28, 17:29
mygyry napisał/a:

@up To w ramach tej akcji niech pracują 40 godzin tygodniowo w swoim miejscu pracy? Zajebiście, że z przywileju wykonywania części obowiązków w domu zrobili zarzut, więc k***a niech siedzą 8 godzin dziennie w szkole niezależnie od ilości godzi lekcyjnych.



Większość nauczycieli wolałaby mieć standardowy 40 godzinny tydzień pracy. Tylko nikt o zdrowych zmysłach do tego nie dopuści, ze strony rządzących. Co gorsza, ile wtedy dzieci musiałyby w szkole spędzać, aby nauczyciele wyrobili te 40 godzin? Co z zastępstwami za chorych nauczycieli, kto te 40 godzin za nich wyrobi? Co z nauczycielami biologii, chemii, informatyki itp? Co jak oni zachorują?

mygyry

2019-04-28, 17:40
kokos_123 napisał/a:

Większość nauczycieli wolałaby mieć standardowy 40 godzinny tydzień pracy. Tylko nikt o zdrowych zmysłach do tego nie dopuści, ze strony rządzących. Co gorsza, ile wtedy dzieci musiałyby w szkole spędzać, aby nauczyciele wyrobili te 40 godzin? Co z zastępstwami za chorych nauczycieli, kto te 40 godzin za nich wyrobi? Co z nauczycielami biologii, chemii, informatyki itp? Co jak oni zachorują?



Dzieci by były tyle samo ile teraz, nauczyciel niech po lekcjach w szkole poprawa sprawdziany i wielce się przygotowuje do zajęć, w czym problem z ich l4? Co ty bredzisz, w każdej firmie w kraju tak to działa, nie wyrabia 40 godzin to dostaje mniejszą kasę według stawki za godzinę, poza tym mówisz tak jakby nauczyciele mieli kulę u nogi i za karę pracowali jako syzyf-nauczyciel, po całej edukacji jaką miałem okazję oglądać w szkole to na jakieś 30 nauczycieli to może 5 bym uznał za ludzi inteligentnych, reszta to magistry po gówno studiach z dorobionym papierem na pedagoga.

Ti...........ch

2019-04-29, 00:20
bylewolne napisał/a:

Sytuacja sprzed świątecznego telewizora...
Kuzynka strajkujaca nauczycielka: jak mogą atakować chrześcijan i to jeszcze w święta.
Ja: to tak jakby nauczyciele strajkowali w trakcie matur.
Musiałem uciekać rękami przed drewniana linijka.




Twardzielem trzeba się urodzić :kawa:

Gromm

2019-04-29, 09:43
Jak za mało zarabiają to niech zmienią pracę, a rynek sam zweryfikuje płace.

bezjaj

2019-05-02, 20:04
Prawda jest taka ,ze nauczycielem zostaje życiowy nieudacznik który nie miał pomysłu na życie i był zbyt c**owaty by coś zmienić. Wiem co piszę bo mam matkę nauczycielkę .