18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest anty covidowy ..

~McSadol • 2021-10-10, 09:03
... policja przedstawia swoje badania naukowe . Rzym ..


Nert

2021-10-10, 17:40
@Insaner przecież o to właśnie chodzi, o to ja j***ną kontrolę. I o nic więcej, będzie jak w chinach, albo robisz jak chce partia, albo będziesz j***nym bezdomnym. I w całym tym j***nym wirusie chodzi, szczepionki są ch*ja warte, nie przebadane i robią jeden wielki eksperyment społeczny. Ale to jak ktoś wyżej dobrze napisał, szerszy widok mają tylko przedsiębiorcy i specjaliści wiedzący jak ten k***idół działa, bo ten j***ny etatowy bez mózgi plebs nie zmusi się do wysiłku intelektualnego. Impreza u mazurka, teraz zjazd lewicy, oni wszyscy są za maseczkami, a sami popie**alają bez a bydło bezrefleksyjnie idzie za nimi. Nic nie boli bardziej niż prawda.

pajonk

2021-10-10, 17:44
Ja pie**ole. Wszyscy znają się na wszystkim. Dramat jakiś. Czytać waszych wysrywów z dupy się nie da.
Ja się nie znam. I nie udaję, że jest inaczej. W przeciwieństwie do tych z jednej jak i drugiej. Wszyscy jesteście siebie warci.

Manii

2021-10-10, 17:47
pazuzu napisał/a:

A Ty serio nie kumasz kto jest za tym żeby w Europie wybuchły takie zamieszki? Podpowiem wujek Putin, to jemu zależy na destabikizacji w Europie i to jego trole rozsyłaja fake newsy o szkodliwych szczepionkach i takie debile jak Ty łykaja takie głupoty i potem wychodzą na miasto robić zadymy. Więc idź sobie gdzie indziej być pachołkiem kremla



k***a, jaki Daun...

Godryg

2021-10-10, 17:49
Ja tam widzę proste rozwiązanie. Jeśli sie nie szczepisz i trafisz na COVID do szpitala dostajesz rachunek. Proste skuteczne sprawiedliwe.

Masz prawo sie nie szczepić ale masz też obowiązek ponieść konsekwencje swojego działania. A niezaszczepieni chcą mieć prawa ale jak juz COVID ich dopie**oli to "proszę zapłaćcie za mnie podatnicy ;_;, szczepionka jest za darmo i dostać ja moze k***a każdy kto chce. Ale liczba hospitalizacji dalej jest duża.. i jakimś k***a ciekawym cudem hospitalizowani są niezaszczepieni no ciekawe jak do tego mogło dojść.

Manii

2021-10-10, 17:54
człowiek_zły napisał/a:

ch*ja się znasz dzbanie j***ny. Mam IQ powyżej 140 punktów, moje zainteresowania i wykształcenie to fizyka - mechanika kwantowa.



Ty Janusz tak na serio czy trolujesz udajac idiote na poziomie gimby?

Konfedernacja

2021-10-10, 18:57
[quote="pazuzu"]A Ty serio nie kumasz kto jest za tym żeby w Europie wybuchły takie zamieszki? Podpowiem wujek Putin,...../quote]

Znalazłem Ci jednego agenta Putina. :)



Albo jesteś idiotą , albo farciarzem, którego w ramach "ślepej próby"( koniecznej w każdym eksperymencie medycznym), potraktowano roztworem soli fizjologicznej i dlatego nie miałeś objawów podobnych to człowieka z wózka na filmie.

raq

2021-10-10, 18:58
garota napisał/a:

No zajebiście że wśród tych policjantów znaleźli się tacy którzy nie chcieli aby sprzedajne k***y bez sumienia biły starszych ludzi i kobiety.
Serio czy wy to kumacie? Nie mają kogo napie**alać to biją ludzi którzy tak jak covidianie po prostu boją się o swoje zdrowie. Biją ich bo im ktoś wyżej postawiony kazał. Lemingi nie do uratowania. Ale są przeciwni władzy w tym chociaż jednym aspekcie, więc zasługują na wpie**ol. Naprawdę wy j***ne ameby, wy wszyscy zaszczepieni covidianie jesteście temu winni.
Btw. 200 zł za "szczepienie" paszportu w Warszawie....wyobraźcie sobie ile tych gwiazdek tak właśnie się zaszczepiło tylko po to żeby móc dalej pracować. A wy ich słuchacie i im wierzycie pie**olone worki na spermę.



Może jednak to wszystko przez przygłupów bojących sie tak bardzo szczepionki. Nie chcroni w 100% zgadza sie ale lzejsze przejscie choroby to już dużo, kilka dni temu do piachu poszedl 24latek, zdrowy i silny do czasu... Ale do was i tak to nie trafi bo szczepionki zabijają XD

Konfedernacja

2021-10-10, 19:02
Manolito666 napisał/a:

Który z wyszczepionych covidiotów zapoznał się przed szprycą z treścią ulotki dołączonej przez producenta? Tylko tacy mogą na mnie pluć jadem, z resztą debili nie wchodzę w dyskusję.



Ja czytałem i to wielokrotnie oraz edukowałem się i jeszcze się nie szprycowałem?
Mogę Cię opluć? :)
Co prawda szprycować się nie zamierzam, ale mogę Cię nawet osmarkać :)

Namex

2021-10-10, 20:07
garota napisał/a:

No zajebiście że wśród tych policjantów znaleźli się tacy którzy nie chcieli aby sprzedajne k***y bez sumienia biły starszych ludzi i kobiety.
Serio czy wy to kumacie? Nie mają kogo napie**alać to biją ludzi którzy tak jak covidianie po prostu boją się o swoje zdrowie. Biją ich bo im ktoś wyżej postawiony kazał. Lemingi nie do uratowania. Ale są przeciwni władzy w tym chociaż jednym aspekcie, więc zasługują na wpie**ol. Naprawdę wy j***ne ameby, wy wszyscy zaszczepieni covidianie jesteście temu winni.
Btw. 200 zł za "szczepienie" paszportu w Warszawie....wyobraźcie sobie ile tych gwiazdek tak właśnie się zaszczepiło tylko po to żeby móc dalej pracować. A wy ich słuchacie i im wierzycie pie**olone worki na spermę.



Policja dzis to zwykle automaty bez duszy. Robia co im wyzej mowia, a jak cos potem sie zaczyna przeciw nim obracac to jest tlumaczenie "ja tylko rozkazy wykonywalem".
A potem zdziewnie bedzie, jak zrobi sie cos pokroju sadu w Nurynberdze 2.0 i zaczna ich do wiezienia pakowac. I ich wymowki beda gowno warte :D

choina004

2021-10-10, 20:19
Godryg napisał/a:

Ja tam widzę proste rozwiązanie. Jeśli sie nie szczepisz i trafisz na COVID do szpitala dostajesz rachunek. Proste skuteczne sprawiedliwe.
Masz prawo sie nie szczepić ale masz też obowiązek ponieść konsekwencje swojego działania. A niezaszczepieni chcą mieć prawa ale jak juz COVID ich dopie**oli to "proszę zapłaćcie za mnie podatnicy ;_;, szczepionka jest za darmo i dostać ja moze k***a każdy kto chce. Ale liczba hospitalizacji dalej jest duża.. i jakimś k***a ciekawym cudem hospitalizowani są niezaszczepieni no ciekawe jak do tego mogło dojść.



Jestem rekoma i nogami za twoim pomyslem, pod warunkiem ze przestana pobierac mi skladki. Nie pie**ol ze podatnicy musza zaplacic za leczenie bo 1600zł miesiac w miesiac oplacam ZUS z ktorego i tak nie korzystam, bo jak chce sie leczyc to musze prywatnie. Moze zrobimy podatki dobrowolne tez tak jak sa szczepienia? He? Zobaczymy jak panstwo na tym wyjdzie. TFU

neo001

2021-10-10, 20:26
pazuzu napisał/a:

A Ty serio nie kumasz kto jest za tym żeby w Europie wybuchły takie zamieszki? Podpowiem wujek Putin, to jemu zależy na destabikizacji w Europie i to jego trole rozsyłaja fake newsy o szkodliwych szczepionkach i takie debile jak Ty łykaja takie głupoty i potem wychodzą na miasto robić zadymy. Więc idź sobie gdzie indziej być pachołkiem kremla



Idiotów nie sieją sami się rodzą! Szkodliwości wielkiej nie ma, ale konieczność ryzykowania jest zbędna. Nawet jakby się zaszczepiło 80% to nic to nie zmieni, bo nie covida tu chodzi.

outline

2021-10-10, 20:34
garota napisał/a:

Naprawdę wy j***ne ameby, wy wszyscy zaszczepieni covidianie jesteście temu winni.



k***a te bojówki internetowe :D

Ale rozumiesz klacza wydzielino, że jest pierdyliard osób zaszczepionych, bo jednak uwaga ten covid trochę przetrzepał towarzystwo po rodzinach i znajomych. Uaaa, czy do tych wyzwolonych pie**olonych tumanów skrajnie antycovidowych takie newsy nie docierają? Grypa? Jakoś k***a tyle dziadków nie wyzdychało przy niej w ubiegłych latach. Już j***ć statystyki, ale po swoim najbliższym gronie człowiek patrzy.

Chcieli sie zaszczepić to ch*j wam w dupę, nie zgadzacie się to wypie**alać na miasto i się napie**alać o tę naszą wolność - ja tam popatrzę. Obwiniacie kretyni nie tych co trzeba. Ludzie się boją, to się szczepią, a ty k***a masz czelność jeszcze ich tu tak nazywać, j***na amebo.


Także trzymam kciuki, napie**alajcie się zdrowo, jak sięuda to git, jak któryś dostanie wpie**ol pałką i zdechnie na ulicy, to w sumie też git! Wyj***ne :D

medyklujleczywchuj

2021-10-10, 20:42
Zazdroszcze troche tym policjantom. Sam bym chętnie tych smieci antyszczepow napie**alal i pozamykal w obozach niech sie parzą sami ze soba

ra...........ks

2021-10-10, 21:18
Mokebe napisał/a:

Ale się zesrał antyszczep pie**olony. Mam nadzieje, że wszystkie zjeby twojego pokroju wyjebią na covid.
Pełne szczepienie here i na luzie latam sobie Majorka, Londyn, Amsterdam i tylko kisne ze zjebów, którzy walczą o to by się nie szczepić jakby to co najmniej o cnotę i żon była.
Szczekajcie sobie frajerki, czekam tylko na moment aż przestaną was wpuszczać gdziekolwiek. Na pewno zrobi się na świecie przyjemniej jak szury waszego pokroju będą odizolowane od normalnej reszty społeczeństwa.



Niech Cię murzyny w dupsko r*chają pedale z Majorki...

:roll: