18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Harpaganik

2021-09-16, 13:17
takim tepakom to zanim to wroci do samochodu, zajechac /zablokowac videorejestrator jest. Tel na psy mandacik jak sie patrzy. inaczej tepakow sie nie wyedukuje

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-09-16, 13:18
Kilka lat robienia loda i dawania dupy by wreszcie kupić wymarzone BMW oraz branie w paszczu jakiemuś zapoconemu instruktorowi z hemoroidami by zdać prawko a tu nagle jakiś cymbał trąbi!
Chłopie doceniłbyś wysiłek kobiet!


Henboh

2021-09-16, 13:24
Harpaganik napisał/a:

takim tepakom to zanim to wroci do samochodu, zajechac /zablokowac videorejestrator jest. Tel na psy mandacik jak sie patrzy. inaczej tepakow sie nie wyedukuje



Gówno prawda, będzie toto po prostu w socialmedia srać, jak to policja jej niesłusznie mandat dała. A że znajomi zapewne tak samo durni, to tylko się będą w swojej głupocie wspierać. A jak uzbiera się wystarczająco dużo takich wynaturzeń, to zaczną być tak głośni jak płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, antyewolucjoniści czy lgbt.

Thennomad

2021-09-16, 13:34
Przeświadczona o swojej racji. Ręce by jej uj***li i tak by krzyczała, że moja racja jest mojszejsza. Najgorszy typ ludzi. Kolejny lachociąg z bmw.

Tryper

2021-09-16, 13:43
Nie rozumiem dlaczego kierowca mówi do niej per Pani. Nie rozumiem też, dlaczego nie miał ze sobą gazu.

ALIEN0402

2021-09-16, 13:48
kiedy wy wreszcie zrozumiecie że posiadacze bmw to tolenty za póź :mrgreen: no wyjęci :mrgreen: :mrgreen: j***na cebulandia

voodoo_16

2021-09-16, 13:53
riposty to sie z tydzień chyba uczył, ledwo sie udało wydukac.

Pomijając to że mógł babsku po prostu ustąpić, bo nie cięzko bylo ogarnąć co zaraz odpie**oli, to za wysiadanie z samochodu z mordą powinien być wpie**ol na miejscu

JanJankowski

2021-09-16, 13:59
No po prostu klasyczna głupia piz. Da

Rick_Sanchez

2021-09-16, 14:01
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego kierowca mówi do niej per Pani. Nie rozumiem też, dlaczego nie miał ze sobą gazu.



Miał, ale takie teraz ceny, że nie ma co marnować.

Wepss

2021-09-16, 14:08
Najgorzej jak debil jeszcze się kłóci, że ma rację.

mygyry

2021-09-16, 14:10
Jedyne lekarstwo to upubliczniać rejestrację i mordę.

Seelk

2021-09-16, 14:31
A ja tu widzę drogowego jasia, który za wszelką cenę pragnie, aby ktoś mu się podłożył pod jego autorejestrator. Tym, razem trafił głupią babę w bmw. Fakt,baba trochę zje**ała ale: to baba, a baby wolniej myślą. Janusz miał ustąpić pierwszeństwo wszystkim, którzy byli na rondzie, a baba jednak była. Baba miała włączony kierunek, co zapewne widział nasz łowca. Jak tylko zwolnił mu sie pas, dał rurę, żeby upolować swoją ofiarę. Tak wiem janusz na prawie itp. Manewr zakończony sukcesem i materiałem , którym można się pochwalić w internecie. Mission complete!

jessjess

2021-09-16, 14:48
nie mogę, jaka tępa dzida. Jej się samochód z kuchnią pomylił.