18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

qaz123edc

2021-09-16, 15:11
Seelk napisał/a:

A ja tu widzę drogowego jasia, który za wszelką cenę pragnie, aby ktoś mu się podłożył pod jego autorejestrator. (...)Mission complete!



Dokładnie, ale sadoloweym biedakom tak pękła dupa na widok dziesięcioletniego kombi z rajchu że nie mogą się pozbierać. Baba zj***ła, to chyba nie nowość, ale jasiek widział ją, widział jej kierunkowskaz i specjalnie przepiłował swojego grata na jedynce, nawet nie oc, a bardziej na zwykłą aferę, dla punktów internetowych


I jeszcze się frajer wystraszył małej blondyny jak wysiadła , głos mu się załamał :D

Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego kierowca mówi do niej per Pani. Nie rozumiem też, dlaczego nie miał ze sobą gazu.



I co by miał zrobić z tym gazem? A wiesz że gaz noszą przy sobie tylko zgnębione p*zdy którym zabierali kanapki w szkole? :D

Mirek19850509

2021-09-16, 15:13
Mówcie co chciecie bwe audi mercedes porsche iphonowcy oni sa zasze na pierszenstwie i maja lepij od was i lepsze .i nie bedzie ich pleps pouczal
Taka prawda mysla ze im wiecej hajsu to wiecej zwojów mózgowych .a tu psikus jest odwrotnie zanikja im zwoje :lol: :lol:

traf

2021-09-16, 15:13
bmw - bardzo mały wór :0

cazio

2021-09-16, 15:28
A miała droższy samochód? Bo jak tak to wiadomo, ze należy ustąpić pierwszeństwa.

Latynoski

2021-09-16, 15:53
baaaaaaaardzo częsty błąd kierowców

Harpaganik

2021-09-16, 16:03
Henboh napisał/a:

Gówno prawda, będzie toto po prostu w socialmedia srać, jak to policja jej niesłusznie mandat dała. A że znajomi zapewne tak samo durni, to tylko się będą w swojej głupocie wspierać. A jak uzbiera się wystarczająco dużo takich wynaturzeń, to zaczną być tak głośni jak płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, antyewolucjoniści czy lgbt.



a kogo obchodzi co bedzie robic. Mandat do zaplaty, moze jakies punkty. Postepowac tak z kazdym drogowym tepakiem az sie nauczą.

dziecko zanim czegos sie nauczy musi sie sparzyc x razy albo ten x razy dostac wpie**ol. To jest glupsze od dziecka, ale postepowac trzeba tak samo

grzybkam

2021-09-16, 16:40
mam lepszy samochód? :D

Pietras

2021-09-16, 16:42
Takie szmaty nadają się tylko do ciągnięcia laski dławiąc się swoimi rzygami xD dziękuję za uwagę amen

pyskatyyy

2021-09-16, 16:46
Seelk napisał/a:

A ja tu widzę drogowego jasia, który za wszelką cenę pragnie, aby ktoś mu się podłożył pod jego autorejestrator. Tym, razem trafił głupią babę w bmw. Fakt,baba trochę zje**ała ale: to baba, a baby wolniej myślą. Janusz miał ustąpić pierwszeństwo wszystkim, którzy byli na rondzie, a baba jednak była. Baba miała włączony kierunek, co zapewne widział nasz łowca. Jak tylko zwolnił mu sie pas, dał rurę, żeby upolować swoją ofiarę. Tak wiem janusz na prawie itp. Manewr zakończony sukcesem i materiałem , którym można się pochwalić w internecie. Mission complete!



Seelka, przestań, odj***łaś na tym rondzie równo. Po ch*j zajmujesz wewnętrzny pas jak na pierwszym zjeździe chcesz zjechać? Nie należysz do najbystrzejszych ale to już można wywnioskować po tych "pasemkach" na pustym saganie. r*chasz sie chociaż w miarę dobrze?

Ks...........es

2021-09-16, 16:48
Ogólnie to miała rację , BMW ma pierwszeństwo .
Ze 2x wjechałem pod prąd z takim impetem że jadący z nad przeciwka mieli już wątpliwości czy jadą prawidłowo :)

Tryper

2021-09-16, 17:05
@qaz123edc
Czyli mam rozumieć, że nosisz gaz zawsze ze sobą

:lol:

ra0mir

2021-09-16, 17:08
Z innej beczki... Łeb mnie po kilku sekundach od tej "muzyki" rozbolał. Ja pie**ole, ludzie...

Alonso

2021-09-16, 17:25
Z babami już tak jest. Każde spięcie to nie ich wina tylko twoja. Dobrze, że są słabsze od nas fizycznie, bo byśmy codziennie zamiast awantury dostawali wpie**ol.

Gregorg105

2021-09-16, 17:41
BMW nowy skròt =Brak Mózgu Własciela/ki :roll:

GwałcicielKuz

2021-09-16, 17:44
kobieta ma zawsze pierwszeństwo cebulaki jedne . jak sie tego nie nauczycie to do końca życie będziecie walić gruche