18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę, nie podchodź

~Sunday • 2022-10-25, 12:27

Chciał wpie**ol, dostał wpie**ol.

mit2

2022-10-25, 21:43
ellsworth napisał/a:

Tak? Serio nie potrafisz uwierzyć, że jest pełno zjebów, którzy sa gotowi się do niego przypie**olić po prostu dlatego, że jest czarny? Człowieku, obudź sie! Co najmniej połowa użytkowników tego portalu jest takimi samymi imbecylami.


Bardziej jestem skłonny uwierzyć w to, że dziadkowi wcześniej chciały murzyny obrabować dom i jak zobaczył, że się mu znowu przy jego ziemi kręci negatyw to wolał dmuchać na zimne.
A z tym "obudź się" to nawet nie zaczynaj.

PabloSkills

2022-10-25, 21:43
Podpowiedzcie mi co jest bardziej kwadratowe?

1. Auto obok którego stoi?

czy

2. Jego morda?

Olashenco

2022-10-25, 22:16
VeIture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle nasrane w bani albo całkowicie być pozbawionym instynktu samozachowawczego aby w usa się do negatywa przypie**alać na ulicy.



Nieźle nasrane w bani mają wszyscy co wklejają te żółte emoch*jostwa na cały ekran i uważają że jest to zabawne
:-x
:evil:
:roll:
:-P

solidsnake

2022-10-26, 11:46
Heliar napisał/a:

Ja tam widzę małpę, która nagrywa gościa h*j wie za co, widzę, że gość podchodzi i staje przed małpą a ta pie**oli głupoty. Dalej widzę, że gość wkłada ręce do kieszeni i nic nie mówiąc pochodzi bliżej małpy, w tym momencie małpa jak to małpa atakuje nie agresywnego człowieka. Film się urywa i widzę białego z obitym ryjem. Po ilości ran wnioskuję, że małpa musiała mu po tym ryju skakać, albo co najmniej go butować. Biały ma nauczkę, że do dzikiej małpy się nie podchodzi, a małpa nadaje się do uśpienia.
Już widzę małpę nagrywającą w ten sposób policjanta, zaraz by miała telefon w dupę wciśnięty i w gratisie kilka gram ołowiu.



ja nie jestem czarny a też by typowi wpie**olił jakby tak za mną łaził, zwłaszcza że to stany. Gdyby czarny go w tym momencie postrzelił to każdy sąd by go tam uiewinnił.

Krysteeek

2022-10-29, 02:35
Niby biały człowiek na filmiku, a jednak każdy czuje, że to istota asfaltowo skóra był bohaterem XD