18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Proszę, nie podchodź

~Sunday • 2022-10-25, 12:27

Chciał wpie**ol, dostał wpie**ol.

~Velture

2022-10-25, 12:31
Trzeba mieć nieźle nasrane w bani albo całkowicie być pozbawionym instynktu samozachowawczego aby w usa się do negatywa przypie**alać na ulicy.

Maniecky

2022-10-25, 12:45
~VeIture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle nasrane w bani albo całkowicie być pozbawionym instynktu samozachowawczego aby w usa się do negatywa przypie**alać na ulicy.



Ten negatyw akurat byl ludzki. Dal dziadowi serie ostrzezen zeby nie podchodzil, nie skakal mu po glowie i zyczyl mu poprawy zdrowia pod koniec.

Baronessa

2022-10-25, 12:50
Stary dziad chciał dostać w ryj i dostał. Pytanie tylko czym, bo jucha leci, jak ze świni. Kastetem?

~Velture

2022-10-25, 13:11
Maniecky napisał/a:

Ten negatyw akurat byl ludzki. Dal dziadowi serie ostrzezen zeby nie podchodzil, nie skakal mu po glowie i zyczyl mu poprawy zdrowia pod koniec.



Tym bardziej bym nie zaczepiał aż tak pewnego siebie murzyna który unika konfrontacji bo MOJA PIERWSZA MYŚL byłaby taka, że ma pewnie nielegalną broń i zrobi ze mnie durszlak.

Puczysta

2022-10-25, 13:16
Skłonność przypie**alania się do innych, zmalała pewnie u gościa do zera xD

konradg

2022-10-25, 13:36
i se chłop ten głupi ryj rozwalił

021ku

2022-10-25, 14:15
Puczysta napisał/a:

Skłonność przypie**alania się do innych, zmalała pewnie u gościa do zera xD



Oby, niektórzy nigdy się nie nauczą, że czyjaś wolność jest świętością.

szlugi

2022-10-25, 16:08
ale mu wpieldorił

Gitrix

2022-10-25, 16:14
Techno viking się zestarzał i stracił moc.

mit2

2022-10-25, 17:02
I oczywiście mam uwierzyć, że niger sobie spokojnie szedł ulicą i się do niego losowy dziadek przypie**olił za nic? Ta, jasne...

smc

2022-10-25, 17:11
Lekcja wychowania...


Fizycznego :lol:

ellsworth

2022-10-25, 18:08
mit2 napisał/a:

I oczywiście mam uwierzyć, że niger sobie spokojnie szedł ulicą i się do niego losowy dziadek przypie**olił za nic? Ta, jasne...



Tak? Serio nie potrafisz uwierzyć, że jest pełno zjebów, którzy sa gotowi się do niego przypie**olić po prostu dlatego, że jest czarny? Człowieku, obudź sie! Co najmniej połowa użytkowników tego portalu jest takimi samymi imbecylami.

Heliar

2022-10-25, 19:08
ellsworth napisał/a:

Tak? Serio nie potrafisz uwierzyć, że jest pełno zjebów, którzy sa gotowi się do niego przypie**olić po prostu dlatego, że jest czarny? Człowieku, obudź sie! Co najmniej połowa użytkowników tego portalu jest takimi samymi imbecylami.



Ja tam widzę małpę, która nagrywa gościa h*j wie za co, widzę, że gość podchodzi i staje przed małpą a ta pie**oli głupoty. Dalej widzę, że gość wkłada ręce do kieszeni i nic nie mówiąc pochodzi bliżej małpy, w tym momencie małpa jak to małpa atakuje nie agresywnego człowieka. Film się urywa i widzę białego z obitym ryjem. Po ilości ran wnioskuję, że małpa musiała mu po tym ryju skakać, albo co najmniej go butować. Biały ma nauczkę, że do dzikiej małpy się nie podchodzi, a małpa nadaje się do uśpienia.

Już widzę małpę nagrywającą w ten sposób policjanta, zaraz by miała telefon w dupę wciśnięty i w gratisie kilka gram ołowiu.