18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosiak protestuje z promilami

pytolsky • 2024-03-07, 11:10
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była Tatra synku, czy pół litra pękło?



Ponoć to przedstawiciel skrajnego odłamu AgroUnii, zwanego jako AlkoUnia, są to zwolennicy Narodowego Agraryzmu, rasowo czystej Europy oraz czystej wódki. Jedno jest pewne - na pusty żołądek to on nie pił.

Smoku

2024-03-07, 18:58
Zas*ani patRYJoci, niewiedzą którą stroną flagę trzymać bambry zatracone. Szmaciarz wyciera flagą podłogę, depcze po niej a tu jakieś k***ie syny bronią tych śmieci?

Tenbel

2024-03-07, 19:04
lkshools napisał/a:

zawsze c**o możesz się napić zjeść produkty techniczne od urków !!! Wolę Polskiego pijanego rolnika niż twoich przyjaciół z miasta lub wschodu...



Coś ci się poj***ło. Od putina to ci tu na wachę dostali. Może nie bezpośrednio ale zawsze

dżonyłojlker

2024-03-07, 19:08
Smoku napisał/a:

Szmaciarz wyciera flagą podłogę, depcze po niej a tu jakieś k***ie syny bronią tych śmieci?



Nikt tu nie broni ZOMO, no może z wyjątkiem antypolskich pedałów, którym fundacja batorego wypłaca szekle za te wysrywy.

SkoPio1

2024-03-07, 19:47
lkshools napisał/a:

Wolę Polskiego pijanego



Jesteś Niemcem?
Czy tylko członkiem
Goralenvolku?

grigori94

2024-03-07, 20:05
Takie protestowanie to ja rozumiem, szacun.

WERFI

2024-03-07, 20:11
modified1 napisał/a:

Co ty pie**olisz dzbanie, gdyby nie strajki za granicą to by dalej nic nie robili tylko brali dotacje unijne i się cieszyli że nowy sprzęt mają na kredyt. A teraz Unia zła, ukry złe xDDDD. Niech oddadzą całą kasę unijną i sprzęt i zobaczymy czy tak przyjemnie będzie się im zapie**alać starym ursusem po dziadku znowu xd




założe się że chętnie by te kase oddali w p*zdu gdyby tylko zj***na UE wzamian wycofała te zj***ne regulacje opłaty kary ch*je muje

tajfunkanalia

2024-03-07, 20:18
Po pijaku przeczytałem "Świniak Prometeusz "

vect0

2024-03-07, 20:38
najtrzeźwiejszy rolnik na proteście? hahahaha

Na_pohybel_ruskim

2024-03-07, 20:49
Co to c*pko już resetu nie moża po pijaku zaliczyć bo bedzięsz na sadola wysyłał? Co to w ogóle tutaj robi?

MarS_80

2024-03-07, 20:59
Sytuacja i ta wielka manifestacja go przerosła.... Chłop chciał dobrze a wyszło jak wyszło... :)

jajkob

2024-03-07, 21:24
Teraz wszystko trzeba wybaczyć rolnikom bo biedni i poszkodowani. Mnie to wk***ia. Kredyty 0%, kredyty bezzwrotne, dotacje na wszystko, KRUS zamiast ZUSU, paliwo bez akcyzy. Ja nie mówię że nie mają racji. Po prostu w dupach zaczyna się przewracać po woli. Jeszcze 40 lat temu stary ursus albo 30-stka były szczytem osiągnięć inteligencji rolników. Teraz każdy sobie John Dearami śmiga i do wideł się już rzadko który dotyka. Mówię tu o przepaści jaka dzieliła naszych polskich rolników 40 lat temu a teraz.

Wiewór

2024-03-07, 23:15
Ale wiecie że protestują bo UE nakazała im ograniczać pestycydy żeby ratować pszczoły a jak wiadomo Polski rolnik produkuje bardzo zdrową żywność na którą nak***ia najwięcej pestycydów w europie. Jak zawsze chodzi tylko o ich zachłanność. Zarobić tanim kosztem jałowiac i trując cala ziemię.

Syrop_klonpwy

2024-03-08, 07:25
lkshools napisał/a:

zawsze c**o możesz się napić zjeść produkty techniczne od urków !!! Wolę Polskiego pijanego rolnika niż twoich przyjaciół z miasta lub wschodu...


A sam pewnie sprzątasz w Niemczech

pytolsky

2024-03-08, 08:11
Gurwa, chciałem tylko się pośmiać z pijaka, a tu takie zesrańsko w komentarzach :D miejcie wy ludzie rozum i godność człowieka.

Ksiaze_Wawra

2024-03-08, 14:26
Najtańsze wyjście z protestów dla rządzących to nabuntować resztę społeczeństwa przeciwko nim, pamietajcie o tym.