18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosiak protestuje z promilami

pytolsky • 2024-03-07, 11:10
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była Tatra synku, czy pół litra pękło?



Ponoć to przedstawiciel skrajnego odłamu AgroUnii, zwanego jako AlkoUnia, są to zwolennicy Narodowego Agraryzmu, rasowo czystej Europy oraz czystej wódki. Jedno jest pewne - na pusty żołądek to on nie pił.

gumofilec

2024-03-07, 12:43
lkshools napisał/a:

analfabeto od dwoch lat jak coś a po drugie mam swoje biedaczku ja się utrzymam a ty rób zapasy



Jak tacy zaradni i tak im dobrze to po ch*j protestują? Za mało się jeszcze nachapali hajsu od rządu i unii?

darayavahus

2024-03-07, 12:46
@up

Protestują, bo wiedzą co sie dzieje. W odróżnieniu od Ciebie, imbecylu.

modified1

2024-03-07, 12:54
darayavahus napisał/a:

@up
Protestują, bo wiedzą co sie dzieje. W odróżnieniu od Ciebie, imbecylu.



Co ty pie**olisz dzbanie, gdyby nie strajki za granicą to by dalej nic nie robili tylko brali dotacje unijne i się cieszyli że nowy sprzęt mają na kredyt. A teraz Unia zła, ukry złe xDDDD. Niech oddadzą całą kasę unijną i sprzęt i zobaczymy czy tak przyjemnie będzie się im zapie**alać starym ursusem po dziadku znowu xd

envy13

2024-03-07, 13:37
wypalić wszystkich polskich rolników napalmem

Bul_od_bytu

2024-03-07, 13:40
Może pił z rozpaczy? :D



envy13 napisał/a:

wypalić wszystkich polskich rolników napalmem



Póki nie miałeś internetu to tylko we wsi wiedzieli żeś debil

Veni_Vidi

2024-03-07, 14:15
Hard jak ch*j...

Aaltonen

2024-03-07, 14:41
Jak to było?

"Nie każdy może zostać rolnikiem.
Dzisiejszy młody rolnik to jest świetnie wykształcona osoba, kapitalny ekonomista, zarządca, marketingowiec.
Osoba, która twardo stąpa po ziemi i jest w stanie wykarmić cały naród" XD XD XD
:) :) :)

xionc e2rd

2024-03-07, 14:42
Mogę jeść gowno robaki i plastik a rolnikom ch*j w dupe

baronturbina

2024-03-07, 15:00
xionc e2rd napisał/a:

Mogę jeść gowno robaki i plastik a rolnikom ch*j w dupe


Czyli robak będzie jadł robaki? Kanibalizm nabyty wraz z upośledzeniem umysłowym.

Janko

2024-03-07, 15:08
To chyba nic nowego że się naj***ł
I to pewnie nie jeden raz

muraaas

2024-03-07, 15:19
Po bebzolu widać że chyba jednak nie głoduje :)

kreska90

2024-03-07, 15:33
Pada z głodu, niedożywiony biedak, taka bida!

psotny_fiutek

2024-03-07, 15:41
RobsoN napisał/a:

Przyjechało bydło protestować na Wiejską, zablokowali pół Warszawy i drogi dojazdowe, nakrzyczeli, naj***li się i odjechali. Nic im to nie dało, jedynie utrudnili mieszkańcom dojazd do pracy i domu. Korki jak sk***esyn a paliwo w ch*j drogie…. Niech przeniosą tą Wiejską gdzieś w p*zdu na zadupie, najlepiej pod granice z Ukrainą.



Stul p*zdę lamusie, bo ja jako Warszawiak z urodzenia , po pracy pod Sejm dałem rade dojechać, a ty zapewne waszowioku od kilku lat, wracałeś na swoją Białołękę niby Warszawę 3 godziny.... i teraz psioczysz. Wiesz co, trzeba było zostać w chlewie na ojcowiźnie, a jak juz do Warszawy się sprowadziłeś, korki robic to nie kupuj mieszkania na jakimś Warszawskim zadupiu bo taniej, a potem taki jeden z druga płaczą i stekają j***ni ! Ha Tfu!

mlekozklasa

2024-03-07, 15:49
lkshools napisał/a:

zawsze c**o możesz się napić zjeść produkty techniczne od urków !!! Wolę Polskiego pijanego rolnika niż twoich przyjaciół z miasta lub wschodu...



Nie pie**ol, bo ci rolnicy to tacy bohaterowie, że cebula jest droższa od bananów. W dupie mam ich produkty, kupię tańsze, a nie polskie.

WERFI

2024-03-07, 16:05
lkshools napisał/a:

zawsze c**o możesz się napić zjeść produkty techniczne od urków !!! Wolę Polskiego pijanego rolnika niż twoich przyjaciół z miasta lub wschodu...



ale mu Pan powiedział :D