18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Propozycja od Krzysztofa Kononowicza do Donalda Tuska

kondek • 2011-05-22, 20:08

Czy współpraca będzie efektywna?

dr_dex

2011-05-22, 20:22
Ciekawe czy kuma to co mu kazali przeczytac ?

kratek71

2011-05-22, 20:55
Czyta.... on grał w "ciacho" i tam nie mógł ponoć zapamiętać dwóch zdań i też jechał z kartki

lllll

2011-05-22, 21:09
@up up

ch*j z tym, mądrze prawi.

_R...........s_

2011-05-22, 21:12
mądrze gada, być może donald też chciał zdobyć taką sławę i szacunek w internecie jak konon i dlatego bezprawnie wykorzystał jego plan? ale k***a ciesze sie ze tego gościa widze, prawdziwy polityk, głupi gada bez sensu i czyta to co mu napisali.

Bejker

2011-05-22, 21:18
Widzę że konon coraz mniej odnajduje się w świecie.

Pewnie gdyby kumał co czyta to by tego nie czytał...

Ale to jest racja Donaldowa tuska wszystko rozwala

lotnik_1

2011-05-23, 01:07
@ UP
dałem mu piwo za to

uk...........50

2011-05-23, 01:08
i teraz wiecie kto rządzi Platforma...
to Kononowicz i mówi co mają robić...
Opie**alAĆ SIĘ!!!!!!!!

Gosiagosia

2011-05-23, 01:28
Mnie ten gość nie śmieszy,jest żałosny,a żałośni ludzie nie są zabawni.

NiedźwiedzioGłowy

2011-05-23, 02:10
No, wreszcie zwolennicy pie**olenia, że z winy tuska nie ma niczego mają swojego zbiorczego awatara.

A tak na poważnie, zastanawia mnie czego wy w ogóle słoneczka chcecie? Rząd ma coś zrobić? Politycy mają coś zrobić? A z jakiej racji? System wygląda tak, że co kilka lat możemy ruszyć dupska i iść do wyborów, żeby oddać swoje kompetencje do kreowania otaczającej nas rzeczywistości bandzie nienażartych sk***ysynów, którzy potrzebują większego domu, działki, nowego samochodu, solidnych wakacji na borneo. I tu pojawiamy się my. Jak bezmyślne owce idziemy do urn oddać bezsensowny głos. Albo jak równie bezmyślne owce siedzimy na tyłkach po domach w stylu "foch i ch*j" nie głosując na żadnego debila. Tak czy inaczej wybrana zostanie banda kretynów, którzy bez względu na opcję polityczną, barwy klubowe/sztandarowe, kolor skóry na naplecie albo jego brak, będą napychać kieszenie naszą kasą. Całe to pie**olenie, że ktoś czegoś nie robi bo powinien jest gówno warte więc przestańcie narzekać i:
- wyjedźcie z kraju (wcześniej warto nauczyć się języka),
- zmieńcie ustrój na równie ch*jowy (przykłady z krajów arabskich płyną falami),
- zapiszcie się do jakiejś partii i pływajcie w gównie, ale tym razem nie wpław, tylko na jachcie.

Dziękuję za uwagę i życzę spokojnej dalszej ch*jni polskiej.
Amen.

aveyron

2011-05-23, 02:35
@up
co Ty tam pie**olisz? :-?

Danam

2011-05-23, 04:14
#UP NiedźwiedzioGłowy

"Rząd ma coś zrobić? Politycy mają coś zrobić? A z jakiej racji?"

z takiej k***a racji bo tak, jak nie oni to ja się pytam k***a kto ?

Ad...........ol

2011-05-23, 08:13
G... mnie obchodzi kto ile zarabia, prawie każdy polityk chce się nachapać, ważne by chociaż wybrać inteligentnych ludzi z pomysłem na kraj, a tego nie wyklucza ciągota do koryta . Jak narazie to ani PISiory ani POwcy nie niewykazali się żadną z tych cech. Mi bardziej pasowała ideologia PISu jako kraju bardziej zamkniętego na obcy kapitał a wspierającego własny. Ale jak przypominam sobie tych pseudo inteligentów którzy próbowali ten pomysł na kraj wcielić w życie, mieszając jeszcze do tego kosciół...
PO natomiast wybrało politykę miłości czyli ciupciać Polskę ile wlezie, potem wielkie zdziwienie że panstwo mimo tylu cięć, prywatyzacji i prywatnch inwestycji nadal wiecej wydaje niż zarabia.

dioen

2011-05-23, 09:14
Prędzej bym k***a dodę wybrał niż tuska czy kononowicza -.-

Magik2501

2011-05-23, 11:21
@NiedźwiedzioGłowy - co ma rząd zrobić? Powiedzieć prawdę. Najlepiej PRZED wyborami. "nie będzie dróg, dług publiczny będzie rosnąć, będziemy ścigać ludzi za krytykę rządu, podniesiemy ceny, a nasz `liberalizm`, o którym wszyscy mówią to tylko słowo" - dlaczego tak nie robi? Bo politycy to k***y, a Ty bronisz kurew.