18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Propozycja od Krzysztofa Kononowicza do Donalda Tuska

kondek • 2011-05-22, 20:08

Czy współpraca będzie efektywna?

pitersen810

2011-05-23, 11:26
Po zwolennikach moherowej armii byśmy mieli POpaprańców w szarych sweterkach....hmm a może niech nastanie mrok i rządzi Nergal ze swoją ex-pindą!?

si...........ka

2011-05-23, 12:37
Może ktoś streści te posty wyżej ?

sz...........r9

2011-05-23, 13:07
To się nazywa- propozycja nie do odrzucenia.

Machol

2011-05-23, 15:18
To jest przykre, że nie ma paragrafów na to, aby wpie**olić do więzienia tego sk***ysyna który wykorzystuje nierozgarniętego faceta aby robił z siebie idiotę. Jakby dziecko z downem zapie**alało po polu z radłem za plecami albo murzyn robił w domu za stolik - to śmieszyło by to was oczywiście na sadolu, lecz dzień dobry, to co tu widzimy to niestety rzeczywistość. Wyłączycie filmik, a gościu nadal będzie promował poglądy jakiegoś pomiota-kmiota Leszka Bubla, które w takim wydaniu będą rozprzestrzeniane gładko i jeszcze cała internetowa brać mu w tym pomoże.

Dobra, wk***iłem się, idę na piwo. Kto postawi?

bart3q

2011-05-23, 16:51
Nikt, pij choć raz za swoje

headake

2011-05-23, 17:38
"PociONgi dopiero zaczeli jezdzić..."

affgan

2011-05-23, 17:49
Na ch*j się kłócicie między sobą wyzywacie tuska czy kononowicza to Wam nic nie da bo taki tusk siedzi sobie w domu liczy hajs i w piździe ma co sobie jeden debil czy drugi nagra i wrzuci w neta, a 500 kretynów się podpisze pod chłamem typu kononowicz.. (gówno wam to da bo przeciętny kowalski i tak pójdzie na wybory zagłosuje na tego debila znów, a jak nie tego to inny się znajdzie bo w rządzie nie ma normalnych osób) będzie miał nadał wciskane wszystko do japy na siłę i będzie się z tym zgadzał bo mało w tym kraju osób które potrafią się sprzeciwić i zacząć coś robić bo lepiej zaśmiecać internet gównem płakać jak to jest źle i udawać wiecznie pokrzywdzonych... tutaj potrzeba radykalnych zmian:]

wciazszukam

2011-05-23, 18:47
@affgan
nie jest łatwo zorganizować i zrealizować plan rozk***ienia siedzib i wszystkich nadajników tvnu, eski oraz zlikwidowania ich naczelnych włącznie z Michnikiem od Wyborczej, a następnie pobudzić zombie (pozbawione swoich okienek na wyimaginowany świat) do jakichkolwiek głębszych rozmyślań nad prawdą. Następnie usunąć struktury stojące za największymi partiami pozbawiając je władzy, dochodów i wpływu na opinię publiczną, aby wprowadzić własne sprawiedliwe i korzystne dla wszystkich rządy przy pomocy organizacji złożonych wyłącznie z prawych i inteligentych obywateli niepodatnych na pokusy. Nie będzie to możliwe dopóki ludzie nie przestaną wychowywać kolejnych pokoleń w kulcie pieniądza i konsumpcji.

Póki co możemy zagłosować na JKM - człowieka który zniszczyłby w merytorycznej dyskusji każdego mainstream'owego polityka. Możemy też namówić jak najwięcej zombie (głosujących na osoby o wysokich umiejętnościach recytatorskich oraz będące trendy) żeby w dniu wyborów lepiej zostały w domach.

Faith

2011-05-23, 20:04
A może po prostu wyjdźcie na piwo zamiast na sadisticu udawać intelektualistów? Hę?

SebaTriv

2011-05-24, 16:59
Dziękuje że nie ma autostrad!

Scotty1

2011-05-24, 21:04
W sumie nie oglądałem ale daje piwo bo ma sweter jak mój stary :D