18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PROPAGANDOWY Film Węgrów dotyczący imigrantów.

InnyName • 2017-07-15, 11:44
Biedni imigranci próbują się przedostać do lepszego świata aby świadczyć usługi kardiochirurgiczne oraz przekazywać porady prawne jednocześnie wdrążając Europejską kulturę "do swej krwi" z polecania sz. Pana Sorosa. :idzwch*j:
Na czele staje im armia dyktatora.


killua

2017-07-15, 19:36
bezimienny90 napisał/a:

Świetne podejście ze strony rządu Węgier do nielegalnej migracji ciapaków, każdy szanujący się kraj powinien bronić swoich granic i suwerenności w ten sposób z bandą bydła.

Boję się jedynie, że coś może 'się stać' za sprawą mocarstwa typu USA, że Węgry jednak poddadzą się falom ciapaków. już zabili Kadafiego uwalniając tym samym zarazę z południa.



k***a to nasz bratni naród węgrzy zabili Kadafiego pod wpływem USA rozpoczynając tym samym fale migracji przez Libie? Zdradda...

tranzystor

2017-07-16, 01:20
MaszAyahuaskę napisał/a:

tranzystor, wiem, że ci płacą za takie pie**olenie, więc nawet z tobą nie wchodzę w dyskusję... Powtórzę tylko, żebyś się DOKŁADNIE zapoznał z tym, o czym pisałem...




Płacą mi za coś innego, ale nie będę ci pisał czym się zawodowo zajmuję, bo i tak nie zrozumiesz. Ja też nie będę z tobą dyskutował, bo jesteś akademickim dowodem na trafność powiedzenia o dyskusji z takim jak ty i sprowadzaniu rozmowy na twój poziom.

Jorgen88

2017-07-16, 04:27
Węgry to jedyny kraj dla którego Polska powinna pomóc, takie moje zdanie
PS
Polak, Węgier dwa bratanki
i do szabli i do szklanki
oba zuchy oba żwawi
niech im Pan Bóg błogosławi

Sulimczyk

2017-07-16, 11:14
InnyName napisał/a:





na czele
Słownik języka polskiego
na czele
1. «z przodu, na początku»
2. «kierując czymś lub będąc pod przewodnictwem kogoś»


Nie tyle co Niezwyciężony co niedouczony
Obrazek



A może tak stawiają czoła panie k***a uczony?

niemamskarpet.

2017-07-16, 22:39
yy chyba brakuje reszty filmiku bo leją ich i leją tą benzyną i nie podpalają........

szlugi

2022-04-27, 02:10
w 2022 miielismy to samo