18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja

~_Yarko_ • 2022-01-29, 19:14
No to wchodzimy ...


CoJaTamKurwaWiem

2022-01-30, 00:11
radek225 napisał/a:

Coś musiało ci się pomylić. Nie jestem butloszczochem tylko twojamordaszczochem . Z Polski nie wyjadę, ale jak chcesz, to wskakuj do mnie do chłodni. Po załadunku 33 palet zawsze zostaje z tyłu nieco miejsca, w sam raz na stojąca osobę . Mogę Ci zapewnić podwózkę, za darmo w temperaturze -25 stopni do Niemiec, Belgii, Holandii, czy Francji. Gdzie chcesz, i nie musisz dziękować . Prowadzę wideobloga i jak chcesz zobaczyć, jak szczam w butelkę, sram w worki, blokuje lewy pas, przewracam znaki na skrzyżowaniu, i mało nie doprowadziłem do karambolu, to filmiki masz tutaj, w linku. Nie dziękuj .



Niech zgadnę - dziadka ruskie nakryli w obozie koncentracyjnym , bo nie zdążyl się ewakuować i został na przymusowych robotach na zawsze? To by tłumaczyło cytowanie Hitlera i te nawyki do przewozu ludzi w naczepach dla bydła.
Powiedz mi jeszcze "zwiedzaczu Europy"- które słupki na autostradzie są ładniejsze- te nazistowskie czy jednak polskie...?
k***a... kto normalny jeździ zwiedzać Niemcy...? :facepalm:

skoorviel

2022-01-30, 00:23
Radziu widzę ta sama branża, też chłodnia :)
Ale nie spinaj się tak z tym zachodem, małpę wsadzisz za fajere i też pojedzie, poleć sobie na Tromsø na przykład i nie obsraj zbroi :D

Dla mnie zachód to przeżytek, dno i metr mułu :)

A no i Radziu nie zapominajmy i nie popadajmy w jakiś dziwny samozachwyt, Ty mówisz zjeździłes 60% Europy, ja przez wiele lat praktycznie całą i nie wmawiaj ludziom, że zwiedzasz :)

Ja doskonale wiem jak to wygląda i może promil procenta coś z tych wyjazdów pozwiedzales ;)

Mówiłeś z pamięci jak jechać na Antwerpię czy gdzieś tam, a jestem pewny, że Tromsø sprawdzasz właśnie na Googlach gdzie to jest :D

radek225

2022-01-30, 09:05
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Niech zgadnę - dziadka ruskie nakryli w obozie koncentracyjnym , bo nie zdążyl się ewakuować i został na przymusowych robotach na zawsze? [...]



Masz rację, dziadek wylądował w Birkenau. Obozowe kapo dało mu ksywkę Schlüsselloch, co znaczy dziurka. Skąd ta ksywa? Obozowe pedały zobaczyły, że ma takie ssanie w japie, a dupa jest tak ciasna, że r*chając go zlewali się szybciej, niż jakby najpiękniejszą dziewicę r*chali. j***ł go każdy, kto przyszedł wizytować obóz, że dziadek znalazł obok kurew swoje stałe miejsce w puffie. Dzięki temu przeżył wyzwolenie obozu. Wieści o nim rozchodziły się tak szeroko, że gdy ruscy wyzwalali obóz to wieść o Schlüsselloch'u dotarła i do nich. Więc zanim ruscy zwolnili więźniów, to jeszcze i oni sobie dziadka używali. Kiedy mi to opowiadał ten suchy już staruszek, zalewał się łzami, bo nie gazowanie ludzi i katorżnicza praca były dla niego koszmarem, tylko te gwałty. Najgorzej wspomina ruskich, brudnych, spoconych trepów. Mam nadzieję, że jesteś dla swojego dziadka dobry, wyrozumiały i pamiętałeś o dniu dziadka, który był niedawno. Pamiętaj, że gdyby nie Schlüsselloch, nie byłoby między innymi i Ciebie, bo najprawdopodobniej Twój dziadek zginąłby w Birkenau. Do dziś z resztą w okolicach Brzezinki na coś bardzo nawet dzieci mówią "ciasne jak Schlüsselloch". Tak więc Twój dziadek w czasie wojny wyrobił sobie markę, renomę, a po wojnie zapewnił sobie pamięć. Możesz być dumny ze swojego dziadzi ;) .


skoorviel napisał/a:

Radziu widzę ta sama branża, też chłodnia
Ale nie spinaj się tak z tym zachodem, małpę wsadzisz za fajere i też pojedzie, poleć sobie na Tromsø na przykład i nie obsraj zbroi
Dla mnie zachód to przeżytek, dno i metr mułu
A no i Radziu nie zapominajmy i nie popadajmy w jakiś dziwny samozachwyt, Ty mówisz zjeździłes 60% Europy, ja przez wiele lat praktycznie całą i nie wmawiaj ludziom, że zwiedzasz
Ja doskonale wiem jak to wygląda i może promil procenta coś z tych wyjazdów pozwiedzales
Mówiłeś z pamięci jak jechać na Antwerpię czy gdzieś tam, a jestem pewny, że Tromsø sprawdzasz właśnie na Googlach gdzie to jest



Ja dopiero tak naprawdę zaczynam swoją przygodę za fajerą, i wszystko jest dla mnie nowe i świeże. A co do zwiedzania, to nie wiem, jak Ty. Jak robię pauzę na terenie firmy, gdzie mam się zwalać w poniedziałek, to idę sobie do pobliskiego miasta albo wsi popatrzeć. Z czystej, ludzkiej ciekawości i porównać do naszych wsi albo miast. Czy małpa pojechałaby zestawem? nie sądzę. Tromsø - nie wiem, gdzie to jest, ale patrząc po ostatniej literze, to mówisz o Norwegii, może o Szwecji. Podejrzewam, że jak tam spadnie śnieg, to jest rzeźnia, ale ja na północ nie jeździłem i nie jeżdżę. Wole zachód, gdzie zimy są dużo bardziej łagodne niż u nas, czy na północy.

Wojownik12

2022-01-30, 10:01
drzwi wyj***ć, okna wstawić

skoorviel

2022-01-30, 10:39
Spoko Radziu rozumiem, też czasami spaceruje po różnych miejscach, wożę ze sobą rower by szybciej i lepiej się przemieszczać gdzieś na weekendzie, ale z jako takim zwiedzaniem turystycznym to ma niewiele wspólnego, czasami nie ma gdzie a czasami po prostu się nie chce nigdzie ruszac, albo warunki na to nie pozwalają :)
Na zachód same autostrady więc małpka też dała by radę :)
Tyle powrotów co wyjazdów :)

RodrigoCortez

2022-01-30, 10:44
teraz będą na okrągło otwarci :amused:

mlecz1323

2022-01-30, 14:33
k***a- ale ludzie sa zj***ni- ja tez. Za pare groszy takie cuda sie odpie**alają że głowa mała.

na...........pl

2022-01-30, 14:37
radek225 napisał/a:

80% swego czasu spędzam w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji. Zwiedziłem póki co 60% Europy.


I co, beton mieszają na zachodzie faktycznie w lewą stronę? Czy zależy od regionu?

O k***a, przepraszam, ty żeś pozwiedzał cała Europę za kierownicą ciężarówki :D :D o k***a nie wierzę że tacy idioci istnieją :D na ch*j ja na wakacje leciałem samolotem i potem na miejscu auto wynajmowałem jak mogłem zapakować rodzinę do śmierdzącej ciężarówki i zwiedzać na pauzie obsrane parkingi przy autostradach :D

Marcin360360

2022-01-30, 14:55
radek225 napisał/a:

W Polszy we Włocławku chyba 2 lata temu, jak otworzyli Liroja, czy jakiś inny budowlany market, to wynosili wiaderka za darmo . Tak więc Polsza, Poldasie, u Banderowskich UPAińców jest ta sama polaczkowo-ukraińska mentalność.Jak za darmo to pchaj w kieszenie ile się da. Nie ważne, że niepotrzebne i zaraz to wypie**olisz. Za darmo to i ocet słodki.


Mówisz że dwa lata temu cos podobnego widziałeś w Polsce co np. W usa jest codziennością? I jeszcze o ukraincach i upa musiałeś dodać? Założę się ze jestes spermiazem któremu nawet Ukrainki nie dają wiec ciebie to boli ha ha ha. Niemcy I ciapte ruch@ją Polskie kobiety a ty nawet Ukrainki nie potrafisz ha ha ah.

radek225

2022-01-30, 15:14
narkotykiTanio.pl napisał/a:

I co, beton mieszają na zachodzie faktycznie w lewą stronę? Czy zależy od regionu?
O k***a, przepraszam, ty żeś pozwiedzał cała Europę za kierownicą ciężarówki o k***a nie wierzę że tacy idioci istnieją na ch*j ja na wakacje leciałem samolotem i potem na miejscu auto wynajmowałem jak mogłem zapakować rodzinę do śmierdzącej ciężarówki i zwiedzać na pauzie obsrane parkingi przy autostradach



Marcin360360 napisał/a:

Mówisz że dwa lata temu cos podobnego widziałeś w Polsce co np. W usa jest codziennością? I jeszcze o ukraincach i upa musiałeś dodać? Założę się ze jestes spermiazem któremu nawet Ukrainki nie dają wiec ciebie to boli ha ha ha. Niemcy I ciapte ruch@ją Polskie kobiety a ty nawet Ukrainki nie potrafisz ha ha ah.



Ale wy k***a jesteście głupie, niedoj***ne i nie umiecie czytać ZE ZROZUMIENIEM. Podobnie jak ten, którego dziadek był k***ą w Birkenau. Sensem mojej wypowiedzi nie jest to, że zwiedziłem 60% Europy, tylko była to odpowiedź na to:

HejterSadola napisał/a:

..................... widać że rzadko wyjeżdżasz z rodzinnego domu.




A wy żeście się jednego zdania uczepiłyście, jak rozporka swoich sponsorów, albo araba, który w Dubaju sra wam na ryj za naklejki świeżaków z Biedronki. Czytajcie głupie k***y ze zrozumieniem, a teraz do garów, i do sprzątania tępe c**y, bo obiad sam się nie zrobi, a laska się sama nie opie**oli, więc wieczorem mordy umyjcie i c**y wygolcie.

na...........pl

2022-01-30, 15:37
radek225 napisał/a:

więc wieczorem mordy umyjcie


k***a widać że dla ciebie mycie to święto :D

radek225

2022-01-30, 16:43
narkotykiTanio.pl napisał/a:

k***a widać że dla ciebie mycie to święto



Ty i koleżanka umyjcie, ja mam umytą ;) . Jaja czyste, ogolone, będziecie r*chane :) .

na...........pl

2022-01-30, 17:15
radek225 napisał/a:

ja mam umytą



k***a święto bo masz dupę umytą, leżę i kwiczę :D Ja pie**olę chłopie zmień tę robotę na coś co wymaga więcej niż dwu szarych komórek bo ci tak na mózg zj***ło że ci się wydaje że masz coś do powiedzenia bo k***a wąchałeś opary asfaltu w kilku industrialnych województwach/landach kilku europejskich krajów - gówno masz, gówno wiesz, gówno r*chasz skoro proponujesz to nawet randomowi z internetu.

CoJaTamKurwaWiem

2022-01-31, 04:07
radek225 napisał/a:

...Czytajcie głupie k***y ze zrozumieniem, a teraz do garów, i do sprzątania tępe c**y, bo obiad sam się nie zrobi, a laska się sama nie opie**oli, więc wieczorem mordy umyjcie i c**y wygolcie.



Nerwy ci puszczają od tego szczania w kabinie i spalin :mrgreen:
PS
A ja ci się te szczochy czasem wyleją w kabinie, to długo trwa wietrzenie...?
A prysznic to bierzesz regularnie raz na tydzień czy jak..?
k***a... ale ty musisz j***ć, stary....

radek225

2022-01-31, 06:30
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Nerwy ci puszczają od tego szczania w kabinie i spalin
PS
A ja ci się te szczochy czasem wyleją w kabinie, to długo trwa wietrzenie...?
A prysznic to bierzesz regularnie raz na tydzień czy jak..?
k***a... ale ty musisz j***ć, stary....



Właśnie o to samo chciałem się ciebie zapytać. W końcu tobie stary szcza do butelek i daje do picia. I gdy już jesteś w kojcu i na klepisko wyleją się te szczyny to jak długo człowiek rzyga wchodząc do twojej komnaty?