18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja

~_Yarko_ • 2022-01-29, 19:14
No to wchodzimy ...


baronturbina

2022-01-29, 19:17
Mięso i czekolada dojechały na Podlasie.

Payan

2022-01-29, 19:22
W Polszy też tak potrafią. :lol:

lokal.szczecin

2022-01-29, 19:29
Jak sie bawić to sie bawić, drzwi wyj***ć okno wstawić!

radek225

2022-01-29, 19:30
Pajan napisał/a:

W Polszy też tak potrafią.



W Polszy we Włocławku chyba 2 lata temu, jak otworzyli Liroja, czy jakiś inny budowlany market, to wynosili wiaderka za darmo :D . Tak więc Polsza, Poldasie, u Banderowskich UPAińców jest ta sama polaczkowo-ukraińska mentalność.Jak za darmo to pchaj w kieszenie ile się da. Nie ważne, że niepotrzebne i zaraz to wypie**olisz. Za darmo to i ocet słodki.




CoJaTamKurwaWiem

2022-01-29, 19:36
radek225 napisał/a:

W Polszy we Włocławku chyba 2 lata temu, jak otworzyli Liroja, czy jakiś inny budowlany wynosili wiaderka za darmo . Tak więc Polsza, Poldasie, u Banderowskich UPAińców jest ta sama polaczkowo-ukraińska mentalność.Jak za darmo to pchaj w kieszenie ile się da. Nie ważne, że niepotrzebne i zaraz to wypie**olisz. Za darmo to i ocet słodki.



Nie zesraj się folksdojczu :kawa:

HejterSadola

2022-01-29, 19:40
radek225 napisał/a:

W Polszy we Włocławku chyba 2 lata temu, jak otworzyli Liroja, czy jakiś inny budowlany wynosili wiaderka za darmo . Tak więc Polsza, Poldasie, u Banderowskich UPAińców jest ta sama polaczkowo-ukraińska mentalność.Jak za darmo to pchaj w kieszenie ile się da. Nie ważne, że niepotrzebne i zaraz to wypie**olisz. Za darmo to i ocet słodki.



Ale ty głupoty pie**olisz... To nie wynika z miejsca zamieszkania a z podstawowych wartości jakich zostaliśmy nauczeni, widać że rzadko wyjeżdżasz z rodzinnego domu.

radek225

2022-01-29, 20:18
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Nie zesraj się folksdojczu



Nie zesraj się? Tylko tyle potrafisz napisać? 33 lata żyję w tym syfie i zdążyłem zobaczyć, jak polactwo reaguje na darmochę. Choćbyś gówno położył na promocji w sklepie i napisał "obniżka 80%", to by się rzucili jak cygan na twój portfel.

HejterSadola napisał/a:

Ale ty głupoty pie**olisz... To nie wynika z miejsca zamieszkania a z podstawowych wartości jakich zostaliśmy nauczeni, widać że rzadko wyjeżdżasz z rodzinnego domu.



Tak się składa, że w Polsce to ja jestem gościem. 80% swego czasu spędzam w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji. Zwiedziłem póki co 60% Europy. Więc żeś mocno nie trafił.

myron7

2022-01-29, 20:22
I jest to k***a mądre?

CoJaTamKurwaWiem

2022-01-29, 22:31
radek225 napisał/a:

Nie zesraj się? Tylko tyle potrafisz napisać? 33 lata żyję w tym syfie i zdążyłem zobaczyć, jak polactwo reaguje na darmochę. Choćbyś gówno położył na promocji w sklepie i napisał "obniżka 80%", to by się rzucili jak cygan na twój portfel.
Tak się składa, że w Polsce to ja jestem gościem. 80% swego czasu spędzam w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji. Zwiedziłem póki co 60% Europy. Więc żeś mocno nie trafił.



Potrafię więcej, ale mi szkoda czasu na butloszczocha.
A nie dałoby się tak zrobić, żebyś już na 100% wyj***ł z Polski i tego forum, folksdojczu...? :kawa:

radek225

2022-01-29, 22:41
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Potrafię więcej, ale mi szkoda czasu na butloszczocha.
A nie dałoby się tak zrobić, żebyś już na 100% wyj***ł z Polski i tego forum, folksdojczu...?



Coś musiało ci się pomylić. Nie jestem butloszczochem tylko twojamordaszczochem . Z Polski nie wyjadę, ale jak chcesz, to wskakuj do mnie do chłodni. Po załadunku 33 palet zawsze zostaje z tyłu nieco miejsca, w sam raz na stojąca osobę :) . Mogę Ci zapewnić podwózkę, za darmo w temperaturze -25 stopni do Niemiec, Belgii, Holandii, czy Francji. Gdzie chcesz, i nie musisz dziękować :) . Prowadzę wideobloga i jak chcesz zobaczyć, jak szczam w butelkę, sram w worki, blokuje lewy pas, przewracam znaki na skrzyżowaniu, i mało nie doprowadziłem do karambolu, to filmiki masz tutaj, w linku. Nie dziękuj ;) .

https://tiny.pl/9j2mm

djpyza

2022-01-29, 23:05
baronturbina napisał/a:

Mięso i czekolada dojechały na Podlasie.



:D co piecze dupka leszczyku ze mieszkasz w sprzedajnej noże ! co idz poproś niech ci ktoś po masuję może ci będzie trochę lżej. dziwne że masz internety w tej swoje noże ^ niemiecki parobku !

radek225 napisał/a:

Nie zesraj się? Tylko tyle potrafisz napisać? 33 lata żyję w tym syfie i zdążyłem zobaczyć, jak polactwo reaguje na darmochę. Choćbyś gówno położył na promocji w sklepie i napisał "obniżka 80%", to by się rzucili jak cygan na twój portfel.
Tak się składa, że w Polsce to ja jestem gościem. 80% swego czasu spędzam w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji. Zwiedziłem póki co 60% Europy. Więc żeś mocno nie trafił.



ty zwiedziłeś połowe europy chyba k***a palcem po mapie :D buahhahaha śmieszny jesteś jak ty zwiedzałeś swoje niemieckie tereny palcem po mapie ja już tam byłem pecie ! więc możesz mi lizać buty :D tyle ci zostaje !

radek225

2022-01-29, 23:16
djpyza napisał/a:

co piecze dupka leszczyku ze mieszkasz w sprzedajnej noże ! co idz poproś niech ci ktoś po masuję może ci będzie trochę lżej. dziwne że masz internety w tej swoje noże ^ niemiecki parobku !
ty zwiedziłeś połowe europy chyba k***a palcem po mapie buahhahaha śmieszny jesteś jak ty zwiedzałeś swoje niemieckie tereny palcem po mapie ja już tam byłem pecie ! więc możesz mi lizać buty tyle ci zostaje !



Nawet nie będę tego komentować. Zanim ty znajdziesz Berlin w atlasie samochodowym, i jaką autostrada się tam jedzie, ja już będę zjeżdżał z ringu Antwerpii, by jechać w kierunku Zeebrugge drogą E34 panie obieżyświeciu.

zeus6

2022-01-29, 23:30
Weźcie sie k***a obieżyświaty nie zesrajcie, co za k***a patologia. Eh co ten internet robi z ludźmi.

radek225

2022-01-29, 23:48
djpyza napisał/a:

co piecze dupka leszczyku ze mieszkasz w sprzedajnej noże ! co idz poproś niech ci ktoś po masuję może ci będzie trochę lżej. dziwne że masz internety w tej swoje noże ^ niemiecki parobku !



Nóż to mi się w kieszeni otworzył, jak to przeczytałem, niedouczony tłuku, który edukację zakończył na dwóch pierwszych klasach szkoły podstawowej.