18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radbug

2021-12-15, 19:37
nowynick napisał/a:

ad tym co się odpiernicza z kobietami w tym kraju w imię jakiś pseufozasad religijnych*



Nie. Zakaz zabijanie, to nie jest zakaz religijny (choć od niego się wywodzi) tylko prawo w każdym cywilizowanym społeczeństwie.

nowynick napisał/a:

boją się co dalej z ich dzieckiem



strzał w tył głowy jak to jeszcze parenaście lat temu twoi koledzy z lewej strony czynili z ludzmi którzy według ich wizji nie pasowali do idealnego społeczeństwa :roll:



nowynick napisał/a:

Ktoś jest tu na tyle bogobojny i miłosierny, że przygarnie do siebie? Zaopiekuje 24/7? Jak tak to przyjmuję krytykę i chylę czoła...



Oczywiście że jest. Pełno fundacji, domy chronione (mieszkania treningowe), farmy życia, w najgorszym razie choćby najzwyklejsze domy pomocy społecznej czy inne przytółki. Teraz mozesz już przeprosić i spier... chylić czoła.

Wiem, że trudno tym tolerancyjnym i postepowym "lewym" zrozumieć, że dla ludzi z zespołem downa alternatywą nie jest zdechnać z głodu albo od skrobanki. Mamy już XXI wiek a nie 1917 rok. Sa alternatywy.

A sam obrazek i "żart" mega głupi.

nowynick

2021-12-15, 20:40
up

farmy życia sa dla autystów, domy treningowe dla osób sparaliżowanych, dpsy jak tylko usłyszą o co kaman to nagle stają się "przepełnione". Powtarzasz ch*ja warte puste frazesy...

raq

2021-12-15, 20:45
[quote="nowynick"]Beny
no faktycznie nad tym co się odpiernicza z kobietami w tym kraju w imię jakiś pseufozasad religijnych* najlepiej milczeć czy zamiatać do działów gdzie nikt nie wchodzi. Już wolę jak mnie pojadą od lewaków niż idawać, że wszystko jest ok. Mam w rodzienie jedno dziecko z zespołem Downa.

Nie zesraj sie bo:
sporo jest dzieci z zespołem downa i w Polsce i na świecie, zazwyczaj wychowują się w kochających rodzinach, ale ty bys skrobał jakby było to legalne, ok, każdy ma swój światopogląd. Wyżej wspomniany zespół to najczęściej wynik późnego wieku zachodzącej w ciążę. Druga kwestia jest taka, że dzieci z wadami, rodzi się niewiele, biorąc pod uwagę liczbę wszystkich nowonarodzonyvh dzieci w naszym kraju, to taki lewacji slogan mający na celu etyczne uzasadnienie legalizacji zabijania nienarodzonych dzieci według widzi mi się.

Rozjebie

2021-12-15, 21:07
Festiwal kościółkowych żydowskich przygłupów. To, że wychwalacie superżyda Jezusa (syna żydowskiego boga), nie czyni z was prawaków.
Głównym założeniem prawicy jest wolność jednostek, hierarchiczny ład i przywiązanie do tradycji.

Aborcja od zarania dziejów była legalna, jeśli mężczyzna - pan rodu sie na nią zgadzał. Ale katolickie neo-żydy wjechały ze swoja religią podważając legalność i wywróciły, dokładnie tak jak to robi lewactwo, panujący od tysięcy lat ład

PoProstuNIKT

2021-12-16, 02:14
Szkoda że żaden pie**olony debil nie wie że aborcja ze względu na wady płodu została zakazana tylko i wyłącznie dlatego że jest SPRZECZNA Z KONSTYTUCJĄ ponieważ jest to ABORCJA EUGENICZNA - nawet k***a Niemcy za Hitlera nie pozwalały ich kobietom dokonywać aborcji a tym bardziej eugenicznych, za to Polki do tego były namawiane podczas okupacji. sp***oliny z mediów tak zmanipulowały społeczeństwo że nawet k***a nie wiecie że w Niemczech dzisiaj może i jest dozwolona aborcja do 12 tygodnia życia lecz żaden k***a lekarz nie ma prawa namawiać do aborcji ze względów eugenicznych bo to sprzeczne również z ich konstytucją. j***ne k***a lewackie głąby.

Spqr86

2021-12-16, 09:48
ecnart napisał/a:

Szkoda że żaden pie**olony debil nie wie że aborcja ze względu na wady płodu została zakazana tylko i wyłącznie dlatego że jest SPRZECZNA Z KONSTYTUCJĄ ponieważ jest to ABORCJA EUGENICZNA - nawet k***a Niemcy za Hitlera nie pozwalały ich kobietom dokonywać aborcji a tym bardziej eugenicznych, za to Polki do tego były namawiane podczas okupacji. sp***oliny z mediów tak zmanipulowały społeczeństwo że nawet k***a nie wiecie że w Niemczech dzisiaj może i jest dozwolona aborcja do 12 tygodnia życia lecz żaden k***a lekarz nie ma prawa namawiać do aborcji ze względów eugenicznych bo to sprzeczne również z ich konstytucją. j***ne k***a lewackie głąby.



To wypie**alaj do vaterlandu krypto szwabie j***ny

nowynick

2021-12-16, 10:11
ecnart

sugerujesz, że hitlerowcy mieli sprzęt do usg i robili badania prenatalne? No bo jak inaczej mieli by wykonać tą Twoją aborcję eugeniczną? Lewackie argumenty bywają często debilne, ale jak czytam te Wasze wypowiedzi to prawa strona też potrafi pie**olić jak potłuczona... Gdzieś coś kiedyś ktoś powiedział to ja bezmyślnie powtórzę...

PoProstuNIKT

2021-12-16, 10:21
nowynick napisał/a:

ecnart
sugerujesz, że hitlerowcy mieli sprzęt do usg i robili badania prenatalne? No bo jak inaczej mieli by wykonać tą Twoją aborcję eugeniczną? Lewackie argumenty bywają często debilne, ale jak czytam te Wasze wypowiedzi to prawa strona też potrafi pie**olić jak potłuczona... Gdzieś coś kiedyś ktoś powiedział to ja bezmyślnie powtórzę...

|

nie wiem jak było ale to eugenika, jeśli uważasz że to okej to możesz być nowym Hitlerkiem. :hitler:

edit:

"Niemieckie nazistowskie przepisy eugeniczne surowo karały aborcję dla aryjskich kobiet, ale zezwalały na aborcję na szerszych i bardziej wyraźnych podstawach niż wcześniej, jeśli uważano, że płód jest zdeformowany lub niepełnosprawny, lub jeśli aborcję uznano za pożądaną ze względów eugenicznych , takich jak dziecko lub którykolwiek z rodziców podejrzany o bycie nosicielem choroby genetycznej."

a jednak :amused:

nowynick

2021-12-16, 10:36
Up

to dotyczyło dzieci o żydowskich korzeniach i dzieci osób niepełnosprytnych... USG zostało wynalezione w latach 50tych

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-12-16, 12:06
MalcolmX napisał/a:

Znowu jakaś lewacka sp***olina myśli, że jest dowcipnie inteligentny albo inteligentnie dowcipny.
ch*jowa kreska. Żart rzadki jak zupa w więzieniu.



Oczywiście :)
Im więcej komuno-lewaków z PIS, Ordocośtam, Godek, Jędraszewskiego, Natanka, Kaczora, oraz żony JPtu: Dziwiącegosię, tym mkniej klechów i ludzi im wierzących :P
Chwilo trwaj wiecznie :P

alewamdojebe

2021-12-16, 15:26
MalcolmX napisał/a:

Znowu jakaś lewacka sp***olina myśli, że jest dowcipnie inteligentny albo inteligentnie dowcipny.
ch*jowa kreska. Żart rzadki jak zupa w więzieniu.



ch*jowa kreskę to ty ogladasz jak starej w majtki ściagasz.

ramadanio

2021-12-16, 21:45
MalcolmX napisał/a:

Znowu jakaś lewacka sp***olina myśli, że jest dowcipnie inteligentny albo inteligentnie dowcipny.
ch*jowa kreska. Żart rzadki jak zupa w więzieniu.



Ty tak na serio? Widać panu sie marzy katoliban za hajs ruskich, powrót do średniowiecza.... brawo sp***olino.

mazga50

2021-12-19, 01:00
Wątroba jest po prawej. A ten mu śledzionę czy trzustkę wyjadał.

Kara w postaci przykucia Prometeusza do skały i odrastającej wątroby po wizycie sępa, była autorskim pomysłem Zeusa. Ale lewarskie ścierwa muszą wszędzie swój sp***olony tok rozumowania wpie**olić, żeby zaszkodzić chrześcijaństwu.
Tak lewarki, jesteście zjebami i ścierwem, które ta biedna Ziemia musi nosić.

Sett

2022-01-02, 11:31
Spadaj OP

to...........10

2022-05-06, 17:45
MalcolmX napisał/a:

Znowu jakaś lewacka sp***olina myśli, że jest dowcipnie inteligentny albo inteligentnie dowcipny.
ch*jowa kreska. Żart rzadki jak zupa w więzieniu.



Nie zesraj się, prawaczku z tego napięcia w obronie fanatyków religijnych.