18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Program edukacji seksualnej dla dzieci w Gdańsku

suabyyy • 2019-02-25, 09:36


Projekt jest przygotowany, no dla mnie lekka przesada sam plan ale cały program i broszura zrobiona pod hasłem równości i prokreacji ale tak naprawdę jest całkowicie inaczej.

bakus1233

2019-02-25, 17:50
Co o tym sądzicie? Niby jakiś psycholog się o tym wypowiada ;)


stefanwtiorturiowanyprzez

2019-02-25, 21:52
Velture napisał/a:

@up
Dobrze ci piguly weszly.



A to bie dobrze wchodzi ku*as grubego ksiedza,który pierw cie wali/rżnie w obsraną dupe,a potem do mordy,bo lubisz ser z gównem w gardle HAHAHAHA a teraz na plebanie cmok cmok i do gardła flaka HAHAHAHA k***a





:lol:

lucilla

2019-02-25, 21:55
@ petru23
Dokładnie. W tym planie nie ma nic złego. Najważniejsza jest świadomość.

"Nauczyłeś córkę "przyzwalania na dotykanie miejsc intymnych"?
Robicie to sami czy zapraszasz też kolegów z pracy?" - no debil. Dla ciemnoty nie ma półśrodków; albo białe albo czarne, albo dobre albo złe, abo bozia albo diabeł :D Niby Ty się nie dotykałeś jak byłeś dzieciakiem? Serio? A może pierwszego świerszczyka obejrzałeś dopiero w wieku 18 lat? Hipokryzja i dewocja.

hanney

2019-02-25, 22:14
Już płody w brzuchu matki się masturbują. Taka ciekawostka stulejarze.

kaelem

2019-02-26, 00:12
Plany wam piszą... dzieci uczą... rodziców zaspokajają... gimbazę na sadistica wpuszczają... Pedały jakieś są, pojebańce. Tak zwane sebixy. Brawa bijemy... My normalnie wychowani... Gratulacje wam składamy taborety umysłowe... skonfrontujcie się z realiami dzieci neo, chodźcie na stójkę, chodźcie na stulejkę... Debile gimnazjów...

marinis

2019-02-26, 00:17
Na pewno lepiej zaufać temu co mówią i piszą ludzie z WHO, niż tym OSZOŁOMOM, którzy rządzą obecnie Polską.
Katoliccy konserwatyści to DNO społeczeństwa i zakała kraju.

okube

2019-02-26, 01:25
WeedLover napisał/a:

"Krytyczne podejście do norm kulturowych i religijnych" - czyli dupczcie się na potęgę i bez żadnych konsekwencji. Z psem, sąsiadem, kaloryferem.



Rozumiem, że Ty pierwszy raz dupczyłeś w noc poślubną? A jak jeszcze nie żonaty, to najwcześniej wtedy zamierzasz? Nie pieprz jakiś oderwanych od rzeczywistości głupot tylko zadaj sobie trud analizy tego punktu wg zdrowego rozsądku.

Akurat ten fragment jest jak najbardziej ok, nie chcę żeby mojemu dziecku kiedykolwiek przeszło przez głowę, że jak jakiś stary Ahmed ma 10 letnią żonę i robi z nią co chce, to jest w porządku, bo religia i kultura, w której żyje, na to mu pozwala. To, że jest muzułmaninem, nie sprawia że nie można to nazwać pedofile, analogicznie z naszymi ciepłymi klechami. Prosty i jasny przekaz, a ty się tutaj dzielisz jakimiś fantazjami o kaloryferach...

:roll:

modoc

2019-02-26, 05:41
marinis napisał/a:

Na pewno lepiej zaufać temu co mówią i piszą ludzie z WHO, niż tym OSZOŁOMOM, którzy rządzą obecnie Polską.
Katoliccy konserwatyści to DNO społeczeństwa i zakała kraju.



Chcesz ufać pedałom z who. Twoja sprawa jak lubisz zabawy z dziećmi to wypier... Kwestia wychowania powinna być wyłącznie w gestii rodziców a nie promowania dewiacji. Cała ta promocja ma jeden cel, zniszczenie zwykłego obrazu rodziny mąż - żona - dzieci. A na to miejsce wstawić dowolną dewiację jako coś normalnego. Żadna partia ani żadne WHO nie powinno się mieszać i tyle. Zresztą jak powtarzam jak pedały i lesby chcą mieć dzieci niech sobie same zrobią a do tego czasu wara od dzieci.

marcin7772

2019-02-26, 07:07
~Velture napisał/a:

Jeśli TL:DR to wam skrócę:
Od noworotka uczmy masturbacji a później uczmy pedalstwa.



"Noworotka" ???
Jak widać Twoja edukacja zakończyła się na waleniu konia :D

Mr.Diesel

2019-02-26, 07:12
Ja rozumiem, że wszyscy którzy tutaj krytykują ten program edukacji i wyzywają od pedofilii, są zwolennikami oddania swojego dziecka pod opiekę tłustych łap w czarnych sukienkach. Oni im z pewnością dobrze poprowadzą sexualną edukację dzieciaka.

patyk89

2019-02-26, 08:04
W UK znajoma miala dwoch gowniakow 5 i 6 lat.

Dzieciaki od pewnego czasu zaczely plakac ze one nie chca do szkoly bo sie boja.
Co sie okazalo, zmienil sie dyrektor w szkole.
Przyszedl taki nowy, postepowy i od pierwszych dni zaczal rewolucje.
Dzieciom rozdawal ulotki o gender i kto z kim i z czym
Posunal sie nawet do tego, ze zorganizowal show/przedstawienie/happening gdzie dwoch draq-queensow - czy jak to sie mowi, siedzialo i czytalo bajki dzieciom.

I takie historie od pierwszych dni objecia prowadzenia szkoly. Nie ze matematyka, ptaszki i motylki czy cos tylko GENDER k***A.
Dyrektor oczywiscie orientacji homoseksualnej.

Zeby bylo smieszniej: Ten sam dyrektor probowal robic to samo w szkole w Birmingham, ktore ma sporą "mniejszość" muzułmańską.
Gościu musiał opuszczać szkołe w eskorcie policji, bo muslimy chciały mu głowe upie**olić :D

Artykulik na dowód że nie ściemniam: https://www.theguardian.com/education/2014/nov/11/primary-school-headteacher-attacked-fighting-homophobia?fbclid=IwAR1HbDLsq-ebavc0big5cT0Skv87nFy9l-FgjN293Qbwc_aoU6qlGI_3b0Y

poligon6

2019-02-26, 09:09
lucilla napisał/a:

no debil. Dla ciemnoty nie ma półśrodków; albo białe albo czarne, albo dobre albo złe, abo bozia albo diabeł Niby Ty się nie dotykałeś jak byłeś dzieciakiem? Serio? A może pierwszego świerszczyka obejrzałeś dopiero w wieku 18 lat? Hipokryzja i dewocja.



Ja sie nie dotykałem, na komunie zapaliłem po raz pierwszy papierosa, na biezmowanie wypilismy bełta a tak ogólnie miałem normalne dziedciństwo palilismy szcury w beczkach, strzelalismy z korków, ganialismy sie z policja i tłuklismy wszelkiej masci odmieńców.

PieronJasnySzlag

2019-02-26, 09:16
Najlepsze jest to że dla większosci ludzi to nic złego bo są zbyt głupi by mieć świadomość konsekwencji takiego indoktrynowania od najmłodszych lat. Za 35lat samobójstwa będą dotykały co 5 osobe bo ludzie wychowani w marksizmie kulturowym będą mieli spore problemy tożsamościowe. Człowiek to zwierze stadne stworzone do rywalizacji a tu mamy tzw antykulture.

eruaknem

2019-02-26, 10:05
- Mamo, wychodzę na prywatkę!
- Nie wyjdziesz, dopóki nie zmienisz tej krótkiej spódniczki!
- Ale mamo, taka jest teraz moda!
- Wojtek, nie dyskutuj! Jaja ci widać!!

TłustyManat

2019-02-26, 10:27
Dlatego jak ktoś jest z Gdańska to niech nie głosuje na ta opętaną idiotkę Dulkiewicz.
Wiele jestem w stanie zdzierżyć, nawet ten rosnący socjalizm ale pranie mózgów naszych dzieci to już przesada.