18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalna receznzja windowsa 8

boston808 • 2013-04-20, 17:05
Przedstawiam Wam profesjonalnie przygotowaną i wykonaną recenzje najnowszego windowsa. Przed zakupem na pewno warto obejrzeć i zasugerować się poradami recenzentów ;)

DwaWilki

2013-04-21, 16:31
Sllipp napisał/a:

Nowy windows jest ch*jowy, zrobili z niego konsolę do gier (patrz wygląd Xboxa 360), co z resztą pokazują w reklamach. Nie liczy się stabilność, szybkość, czy prostota - tylko żeby można było ciapatym kozę wyświetlić na twarzy... (też w reklamie)



pie**olisz takie bzdury "zią", że musiałem się zalogować... :samoboj:

JESTEM szczęśliwym posiadaczem najnowszego windowsa od 6miesięcy na lapku: opdala mi się w kilka sekund, stabilnością i szybkością wyprzedza poprzednie wersje o miliardy lat świetlnych, a w obsłudze jest tak kurewsko prosty, że nawet ty, po 10 minutach dałbyś sobie z nim radę.

dziękuję :idzwch*j:

pjm77 napisał/a:



To prawda, jądro system u jest najbardziej dopracowane spośród Windowsów jak do tej pory. Jedyny powód, dla którego za żadne skarby nie będę używał W8 jest ten poroniony MetroIU. Na jaki ch*j robić wielozadaniowy system, którego interfejs uniemożiwia skuteczną wielozadaniowość? Ja chcę menu start a nie te kretyńskie kafelki. Są brzydkie, a poza tym są zaprojektowane dla ekranów dotykowych, obsługa tego myszką jest niewygodna. Podstawowe opcje (np. wyłącz komputer) poukrywane na n-tym poziomie menu, któego nie da się normalnie włączyć, tylko trzeba jakieś cuda odpie**alać. Won z tym ścierwem.



Przyznaj się, nie miałeś go w ręku prawda? :roll: wyłączenie w8 to dokładnie raz, dwa nie przepraszam, to jedno kliknięcie, potrzymanie kursora przez sekundę nad odpowiednim znaczkiem i ponowne kliknięcie, powiedzmy 3 proste ruchy, zajmujące łącznie około 4sekund... :roll:

Dzoyo

2013-04-21, 22:02
Zwykły trolling na który się nabieracie ;)

Jak to niewiele Wam potrzeba.

pjm77

2013-04-22, 01:10
@DwaWilki - mylisz się, miałem. Bawiłem się nim przez cały wieczór, to j***ne menu non stop mi znikało zanim mogłem kliknąć tam gdzie trzeba. Chętnie używałbym W8 gdyby tak jak w wersji RC można było to obsrane metro po prostu wyłączyć pogrzebawszy w rejestrze. Ale Microsoft wie lepiej, jak ja powinienem używać komputera i pełnej wersji już tej możliwości nie ma, trzeba kombinować. Wydajność podobna, trudno mi się wypowiadać na temat awaryjności ale rzadko mam z tym problemy jak nie podkręcam za bardzo, pozostaje szybsze włączanie (ale mam porządnie stweakowane Win7 na SSD więc też nie mogę narzekać). Jakoś przeżyję, poczekam do następnego Windowsa.

Gienek2

2013-04-22, 10:59
mam nadzieje że wiecie już o tym, że win 8 zbiera info co macie na dyskach twardych, nawet jak nie próbujesz zainstalować gry to i tak win wszystko widzi :|

ja wiem po sobie że ciężko mi było z xp na vistę się przenieść ale jak pojawił się win 7 zrobiłem to odrazu i już prawie 3 rok na nim jade i również zero błędów, ur*chamia się dalej tak samo szybko, aplikacje się ur*chamiają i jest ok ( w xp po 2 latach nic nie chciało się zainstalować:/) jedyne co mi zawieszało pc to niektóre nowe gry, w ten spos., że następowało jakieś przetaktowanie na karcie graficznej i zawieszał się komp na amen z niebieskim ekranem ale po zmianie napięcia na karcie graf. wszystko wróciło do normy :P jedyne co widzę kiedy komp chodzi 2 dni pod rząd to zaczyna się zamuła, ale można zawsze zrobić restart