18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalna receznzja windowsa 8

boston808 • 2013-04-20, 17:05
Przedstawiam Wam profesjonalnie przygotowaną i wykonaną recenzje najnowszego windowsa. Przed zakupem na pewno warto obejrzeć i zasugerować się poradami recenzentów ;)

przemo93c

2013-04-21, 09:54
A jak dla mnie W8 jest lepszy niż siódemka, bardziej stabilny, szybszy i ładniejszy. Do tego na 1 rdzeniowym szkolnym Celeronie chodzi dużo lepiej niż Siódemka. No i na pewno jest bardziej intuicyjny, po dniu użytkowania do wszystkiego się przyzwyczajasz. No chyba że jesteś starą babcią która komórki też nie dotknie bo za nowe no to rzeczywiście, lepiej się nie przesiadać.

kaziolord

2013-04-21, 09:57
Ten tajger mnie rozpie**ola hahahahah k***a gość ma takie problemy z mówieniem że masakra

ko...........rz

2013-04-21, 10:20
Sllipp napisał/a:

Nowy windows jest ch*jowy, zrobili z niego konsolę do gier (patrz wygląd Xboxa 360), co z resztą pokazują w reklamach. Nie liczy się stabilność, szybkość, czy prostota - tylko żeby można było ciapatym kozę wyświetlić na twarzy... (też w reklamie)



Jak ktoś tu jest ch*jowy, to nie windows. Stabilność? Ósemka potrafi mi chodzić po 20 dni bez restartu i nic się nie przytnie nawet na sekundę. Jeszcze mi nie wywaliło żadnego błędu od września 2012 roku. Nie robiłem reinstalki systemu, bo nie było potrzeby. Szybkość? Zainstalował się kompletnie system w 8 minut. Odpala się w jakieś 5-7 sekund, po 10 od naciśnięcia przycisku włączania odpala mi się przeglądarka Internetowa. Prostota? Po co grzebać w pasku Start, skoro można kliknąć znaczek windowsa, wpisać pożądany program i klepnąć enter, w czasie 2-3 sekund odpalić co się chce? Widać, że miałeś wielkie doświadczenia z W8 - zobaczyłeś ModernUI, zesrałeś się z nieogarnięcia, przebrałeś i wróciłeś do XP albo 7? :-) Uwielbiam takich, co pie**olą jakieś bujdy na resorach, bo nie potrafią ogarnąć tematu.
P.S. Do W8 polecam SSD, bo jak ktoś jest sentymentalny i siedzi na zestawie z '95 to może być faktycznie problem.

pawelz222

2013-04-21, 10:31
filmik = Kali jeść kali pić
Microsoft zmienił coś co było niezmienne od Windowsa 95 i to jest wielki problem dla ludzi którzy nie są IT moim zdaniem system jest dosyć dobrą Przeróbka jądra Visty/7 (jak by nie mówić to jest dalej przerobione jądro które powstało do Visty) moim zdaniem za szybko pokazali modern myślę jak by stopniowo do tego przygotowywali to by odniosło wielki sukces a tak każdy zwykły kowalski ma to gdzieś woli 7 albo AVE Windows XP który jak by nie patrzeć w październiku skończy 12lat

pjm77

2013-04-21, 11:20
kobziarz napisał/a:



Jak ktoś tu jest ch*jowy, to nie windows. Stabilność? Ósemka potrafi mi chodzić po 20 dni bez restartu i nic się nie przytnie nawet na sekundę. Jeszcze mi nie wywaliło żadnego błędu od września 2012 roku. Nie robiłem reinstalki systemu, bo nie było potrzeby. Szybkość? Zainstalował się kompletnie system w 8 minut. Odpala się w jakieś 5-7 sekund, po 10 od naciśnięcia przycisku włączania odpala mi się przeglądarka Internetowa. Prostota? Po co grzebać w pasku Start, skoro można kliknąć znaczek windowsa, wpisać pożądany program i klepnąć enter, w czasie 2-3 sekund odpalić co się chce? Widać, że miałeś wielkie doświadczenia z W8 - zobaczyłeś ModernUI, zesrałeś się z nieogarnięcia, przebrałeś i wróciłeś do XP albo 7? :-) Uwielbiam takich, co pie**olą jakieś bujdy na resorach, bo nie potrafią ogarnąć tematu.
P.S. Do W8 polecam SSD, bo jak ktoś jest sentymentalny i siedzi na zestawie z '95 to może być faktycznie problem.



To prawda, jądro system u jest najbardziej dopracowane spośród Windowsów jak do tej pory. Jedyny powód, dla którego za żadne skarby nie będę używał W8 jest ten poroniony MetroIU. Na jaki ch*j robić wielozadaniowy system, którego interfejs uniemożiwia skuteczną wielozadaniowość? Ja chcę menu start a nie te kretyńskie kafelki. Są brzydkie, a poza tym są zaprojektowane dla ekranów dotykowych, obsługa tego myszką jest niewygodna. Podstawowe opcje (np. wyłącz komputer) poukrywane na n-tym poziomie menu, któego nie da się normalnie włączyć, tylko trzeba jakieś cuda odpie**alać. Won z tym ścierwem.

Ne...........es

2013-04-21, 11:34
moze nie do tematu. ale wszystko lepsze niz to gowno os :P na zj***nych mac'ach. windows 8 poszedl bardziej w xboxa z tymi opcjami, ale i tak microsoft FTW :D

aopia

2013-04-21, 11:44
Mimo, że Windows 8 jest jeszcze lepszy od 7 nikt nie będzie używał ósemki. To system stworzony dla dotykowców. Na pc-ie nie potrzebuje k***a ikonek na 1/6 ekranu. Wk***iający jest ten interfejs. Na telefonie i tablecie fajnie i wygodnie ale na komputerze -> wk***iające.

Zarentha

2013-04-21, 12:16
@aopia Przecież są już dotykowe ekrany do kompa... Z tym, że to dalej może być nie wygodne.

Magicalan

2013-04-21, 13:53
No i teraz mamy przesrane, dzięki Shatter :)

fyncman

2013-04-21, 14:14
Zepsuty napisał/a:

A na początku i końcu ciapaty śpiewa "dzika dzika bomba" O.o



Żaden ciapaty, zwykły biały Rumun:


SuchyX

2013-04-21, 14:51
Najwięcej krzyczą hejterzy jaki to Win8 ch*jowy a go dobrze nie poznali cała prawda o pseudo szpecach.

Severitus

2013-04-21, 15:20
Dobrzy inteligentni ludzie oceniają Windows 8 po tym co usłyszą od kolegi z Windowsem XP.
Prawda jest taka że jedyny syf w 8 to Menu start czyli Metro, a reszta jest bardzo ładnie zrobiona. Bo np jak Windows XP czy 7 nie mają jakiegoś programu to pierwsze co robią to wyskakują do ciebie z maczetą i pierdzielą coś czego nie zrozumiesz, a w 8 jeśli system nie znajdzie pliku lub programu to go pobiera i tyle.
Ostatnio zmieniłem właśnie na Win 8 i jestem bardzo zadowolony.
Pewnie gdyby kolega mówił albo w internecie pisali że noszenie butów powoduje raka większa część znawców chodziłaby boso.



coopra

2013-04-21, 15:36
Ja używam Windows 7, bo jest dla mnie wygodniejszy. Mam drugi komp z Win8 i też nie narzekam, jednak Win8 używam głównie do rozrywki (do tego wg mnie najlepiej się nadaje).

Wk***ia mnie jak ktoś najeżdża na jakiś produkt. Rozumiem, że komuś nie pasuje, ale z tekstami typu "to gówno" zakładające z góry że system to shit - wypie**alać.
Takie opinie to mam kulturalnie w dupie.

Dziękuję, do widzenia :mrgreen:

platini1

2013-04-21, 16:16
Ósemka jest w porządku. Używam od paru miesięcy i szczerze na początku ciężko było ogarnąć ten cały Modern UI, bo w końcu od Windowsa 95 byłem przyzwyczajony do starego dobrego menu Start. Przewijanie kafelków w ogóle nie stwarza problemów, bo używa się do tego kółka myszki, więc jest to dość intuicyjne.
System chodzi bardzo dobrze, nie ma praktycznie z nim żadnych problemów, włącza się bardzo szybko, ekran ładowania pojawia się dosłownie na chwilkę.
Dzięki temu, że możemy ładnie zebrać wszystkie aplikacje w jednym miejscu, pierwszy raz w życiu nie mam problemu z sprawdzaniem pocztu e-mail, bo wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby się tam dostać. To samo jeżeli chodzi o różne informacje typu pogoda, wiadomości.
Moim zdaniem nie ma co psioczyć na ten system jeśli się go nie używało, sam na początku odczuwałem ból związany z tym, że zabrano mi Start, ale wszystko idzie do przodu i nic dziwnego, że Micro$oft próbuje zdobyć jak najwięcej nabywców przystosowując system do ekranów dotykowych. Wiadomo każdy ma swój gust, moim zdaniem ósemka jest dobra.