18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalna opinia nt. walki Gołota vs Saleta

bartula • 2013-02-24, 00:28

beka w ch*j.

pawel578

2013-02-24, 12:06
Ty nikomu nie dorastasz nawet do paznokci u STÓP :-Dhaha jaki sens ma wypowiedź tego typa który zawsze dostaje wpie**ol :-D

KaOeNDeI

2013-02-24, 12:16
k***a, ale zblazowany :D

tomek2302

2013-02-24, 12:32
najman -lacinska nazwa boxus gawendziaz.... ale tak naprawde spójrzmy na niego z innej strony. Nie byl nigdy bokserem a jako bokser zarobil niezle siano>Jak to mozliwe?

Squbany

2013-02-24, 12:57
'Trafilem go prawym cepem' xD m.najman

wiedzminfm

2013-02-24, 12:58
mattheo napisał/a:

szkoda ze walka tak sie potoczyla, jak dla mnie sedziego troche ponioslo i za wczesnie skreslil Andrzeja. No ale.. Polsat ;)

...że jak, za wcześnie skreślił? po prostu się nie podniósł.
Co jak co wielkie brawa, dawno takiego naparzania się nawzajem nie widziałem:)

GatecrasherKO

2013-02-24, 13:16
"www.2zl.pl"
To Najman już taka bieda, że wywiadów za 2zł udziela?

Pleso93

2013-02-24, 13:41
Proponuję ignorować tego pajaca.

pr...........as

2013-02-24, 14:18
Ja bym chciał taki program "liga celebrytów" w każdym odcinku np Ibisz, Mroczek czy jakiś Igor z Na wspólnej walczyli po miesiącu treningu z Najmanem

Czarny Alibaba

2013-02-24, 15:09
widać że nikt mu ostatnio porządnego wpier***** nie spuścił

Ezoteryk

2013-02-24, 15:47
Jak mnie wk***ia jak widze ten usmieszek na jego twarzy ja pie**ole okropny widok ..

Tomaszamon

2013-02-24, 18:16
Szanowni Państwo! Wysyłam wiadomość do pana Najmana, jednak on notorycznie ją usuwa. Wiem, że przeczytał, bo usuwa ją na bieżąco, to znaczy chwilę po tym, jak ją wkleję. Jako iż jest to list mojego autorstwa, i wiem z kolei, że ten idiota ma obsesję na swoim punkcie (szuka wypowiedzi na swój temat także na tym portalu) wklejam treść tego listu, aby ta męska cip* sobie ten list przeczytała. A napisałem do pana Najmana w te słowy:

Panie Najman, piszę do pana, ponieważ ostatnio zrobiło się głośno o pańskim największym rywalu, Panu Przemysławie Salecie. Najpierw pragnę poruszyć kwestię wczorajszej walki dwóch wyśmienitych sportowców, jakimi są Pan Przemysław Saleta i Pan Andrzej Gołota. Oglądałem pańskie komentarze przed walką Pana Przemysława z panem Gołotą, których udzielał pan dla portalu o bardzo wymownej nazwie, mianowicie 2 zł.pl oraz boxingnews.pl. Przepowiadał w nich pan, iż Pan Saleta zaatakuje pana Gołotę już od pierwszych minut walki i będzie bazował na swojej szybkości. Otóż panie Najman, żadna z pańskich hipotez się nie sprawdziła, ponieważ Pan Saleta był wyraźnie wolniejszy od pana Andrzeja Gołoty i nie atakował wściekle od pierwszych minut lecz przyjmował ciosy. Żaden z obu panów nie próbował zakończyć walki już w pierwszych rundach, więc pańskie prognozy są gówno warte i pokazały, jak to pan zna się na boksie. Ponadto sugerował pan, iż szanowny Pan Przemysław bierze środki dopingujące w czasie swoich przygotowań...

Cóż, panie Najman, decydując się na branie środków anabolicznych, po to, by "rosnąć tak pięknie jak Przemysław Saleta" - pan to tak kwieciście przecież określił, było by czystą głupotą i samobójstwem. Przy jednej nerce byłoby to głupotą i na to mógłby zdecydować się właśnie samobójca, albo taki idiota jak pan. Pan Saleta wbrew temu, co pan wygadywał, nie przybierał na wadze, lecz ją gubił. Nie w Jego intencji było bowiem napakowanie się i zyskanie na objętości flaka, jak ma to miejsce u pana, ale na zbiciu masy w celu poprawienia wydolności. Sterydy anaboliczne i inne wspomagacze to pańska domena, bo aż kipi pan tymi hormonami ale nie daje to żadnego rezultatu - może jeden jest widoczny w postaci pańskiej łysej pały i zapewne małego cycusia, panie "El Progesteron". Pan Saleta pokazał w tej walce hart ducha i ciała. Mógł po przeszczepie nerki odpuścić i przejść na sportową emeryturę, czego pan nie zrobi, bo nie jest pan sportowcem. Nie poddał się jednak i pokonał chorobę, komplikacje po przeszczepie i w końcu pokonał samego siebie i własne słabości, o czym pan może tylko sobie w tej łysej pale pomarzyć. Pan Saleta wytrzymał całe starcie i pięknie zakończył swoją karierę bokserską nokautem. Padanie po nokaucie to również pańska domena i zna się pan na tym, jak nikt inny, więc jak nikt wie pan, jak czuł się pan Gołota. Pan Andrzej Gołota jednak, to legenda polskiego boksu i nie mam nic do niego, jest sportowcem, którym pan nigdy nie był, nie jest i nie będzie. Co do boksowania - nadaje się pan do boksu pod wiejską remizą, a i tam dostał by pan oklep po tej niewyparzonej mordzie od byle wieśniaka.

O innych aspektach boksu, wytrzymałości, sile ciosu i tak dalej nie powinien się pan wypowiadać, bo nie ma pan o nich zielonego pojęcia, tak jak nie ma pan pojęcia o niczym, o czym pan ględzi w Internecie, bo jest pan po prostu debilem. Kto inny decydowałby się na mówienie, że wygrał wszystkie walki, podczas gdy je przegrał i to robią krzywdę sobie samemu! O przepraszam, w pierwszej walce z Panem Saletą poddał się pan po duszeniu, co nie zmienia faktu, że w ringu, czy też klatce jest pan jak niedorozwinięte zombie. Panie, łamie pan sobie piszczel o faceta wykonującego podstawowy blok na low-kick i jeszcze pan ględzi, że pan jest "moralnym zwycięzcą"? Jaką pan ma moralność, jak najpierw odbija pan żonę dobremu kumplowi, potem kłapie pan tą mordą wszędzie, gdzie popadnie i obraża pan innych. Na koniec w bezpośredniej konfrontacji albo dostaje pan po ryju albo sam robi sobie krzywdę o nogi przeciwnika. Tak robią zwykli tchórze i szmaciarze bez honoru. Nie potrafi pan nawet przegrać z godnością, bo jej pan nie ma. I jak teraz wyglądają pańskie pogróżki, że pokonałby pan Pana Saletę w pojedynku bokserskim, bo przecież ma się pan za boksera, a nie zawodnika MMA (choć swojego czasu w wywiadzie powiedział pan, że "ja z chłopakami dużo zrobiłem dla polskiego MMA"? Po tym, co widziałem w walce z panem Gołotą, szanowny Pan Przemysław zrobiłby z pana miazgę panie Najman.Ale pana po tym, co pan zrobił można by było osrać i zlać po tym łysym łbie mokrą szmatą.

Co do innej sprawy - mówił pan, że Pan Saleta może za Panem Gołotą torbę nosić... Panie Najman,, torbę to może pan nosić za jego ryżej mości premierem, bo wśród takich templasów jest pańskie miejsce.

set11

2013-02-24, 19:37
k***a ja myslalem ze on po walkach ma taki ryj a on ma tak na stale.. HAHAHAHAHAHA

kunc

2013-02-25, 21:56
Nie mogę tego Gościa słuchać.... Tak się zastanawiam to chyba od jego poczynań powstało powiedzenie w h... Cięcie też zajęcie ;)