18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalna interwencja policji

sir_Alex • 2020-07-14, 13:42
Dobrzy koledzy jak zwykle nagrywają... :amused:


Tr...........ty

2020-07-14, 17:04
Nie byłem zdziwiony, jak usłyszałem, że główny bohater ma na imię Sebastian :mrgreen:
Powinni Sebka paralizatorem potraktować, to sam biegłby do radiowozu

ph5i5

2020-07-14, 17:11
A wystarczylo się dać spisać.

jahutzr

2020-07-14, 17:14
tak sie stawiał, ze nie pojdzie, a dostał gazem to i tak poszedł. niepotrzebna szarpanka dało rade bez

piter52

2020-07-14, 17:17
Ciekawe co było przyczyną tejże interwencji..?

Adrian92

2020-07-14, 17:55
Ten piesek co gazem psika to widać, ze jakieś problemy psychiczne ma i jest bardzo nerwowy. Nie mówiąc o braku przeszkolenia, tak rekę wykręcałem jak miałem 14 lat. Idealny obraz typowego przecietnego policjanta w Polsce.

SpeedyG

2020-07-14, 18:00
Coś czuję, że tucznik spadnie w komisariacie ze schodów - 30 razy pod rząd :D
Jak w tym kraju mamy czuć się bezpieczni jak policja nie potrafi obezwładnić jakiegoś pijanego knura? Podejrzewam, że jakby zaczął uciekać to nie dogoniliby go bo za słaba kondycja. :)

ProVVe

2020-07-14, 18:02
Wszystko ok... Przecież "świadcy som"... Nie ma sie o co martwić w takim wypadku hahah. Pałować świnie i zraz potulnie by szedł do samochodu :-D

marcino_zly

2020-07-14, 18:39
Pałą go potraktować powinni a nie gazem.

Szelma

2020-07-14, 19:20
I kiedyś wcześniej o takiej sytuacji pisałem po ch*j ci gliniarze sie tak męczą nieczaje tego w tym przypadku gdy wkroczyla policja jestes i powinieneś sie dostosować do ich zaleceń czego ten zjeb sie mota chce pokazac swoja sile czy co? A moze jest winny czegoś tam napewno gdyby nic nie zrobil to polocja by na spokojnie wyjasnila sprawe i by sobie pojechali a tak zjeb się siluje z policja i dlatego wtym momencie policja powinna uzyc wszelkiej dostępnej broni (nie broni palnej oczywiście) i np wjebac takiemu pelny magazyn ładunku elektrycznego w ten zj***ny łeb i jeszcze powinien dostać pala i zabrac wtefy tego śmiecia spokojnie na komisariat dojebac paragraf i skonczy sie kozakowanie policja to ma byc policja a nie ludzie co niewolno niczego im dotykac i dlatego wychodza takie później szarpaniny... Masakra jak takie cos widzę :roll:

agent237

2020-07-14, 19:22
co za buce! Kazdemu bym mandat walnął za utrudnianie interwencji. Stawia opór, jest pijany... Mówią, że wszystko nagrane- dziwne, że powód zatrzymania już nie

sa...........el

2020-07-14, 19:33
zerwikaptur napisał/a:

Dwóch zdrowych dorosłych facetów ledwo daje radę jednego gościa zaprowadzić do auta hahahaha co to są za cioty j***ne zero szkoleń,umiejętności o technikach obezwładniania nie wspominając .
To w Polsce nie ma na 39 milionów ludzi nikogo po kursach,szkoleniach itd
Tragedia zwykły tucznik naj***ny i interwencja jak z jakimś zabijaka



Jak się jest tylko od gnębienia zwykłego obywatela i mandatów, to tak właśnie jest.

robson101

2020-07-14, 20:20
jeżeli to facet który np dzisiaj po 10 godzinach pracy oderwał się od przysłowiewego pługa i poszedł się napić wieczorem to życze powodzenia z siłowaniem się z nim zwłaszcza internetowym napinaczom, chłopy ze wsi są silne ;)

kg131

2020-07-14, 20:31
zerwikaptur napisał/a:

Dwóch zdrowych dorosłych facetów ledwo daje radę jednego gościa zaprowadzić do auta hahahaha co to są za cioty j***ne zero szkoleń,umiejętności o technikach obezwładniania nie wspominając .
To w Polsce nie ma na 39 milionów ludzi nikogo po kursach,szkoleniach itd
Tragedia zwykły tucznik naj***ny i interwencja jak z jakimś zabijaka



Nie masz racji. Policjanci są szkoleni i to dobrze, problem polega na tym, że gdyby zastosowali to czego ich ucza to zaraz byłoby wielkie larum, że Policja nadużywa siły, że bija i że się znęcają. Gościu powinien dostać strzała w papę, kopa w jaja lub pod kolano i byłoby po sprawie. Teraz wyobraź sobie jak ktoś nagrał by taka interwencję. Założę się ze pierwszy bys komentowal jacy to sadysci z Policjantów

velvet514

2020-07-14, 20:54
Nie jeden jest taki ze nawet w pięciu by mu nie dali rady. A pisowska policja nie ma jeszcze na tyle władzy i uprawnień żeby doj***ć prądem i mieć po problemie. Bo wtedy się im problemy zaczną. Ubijesz świnie a idziesz jak za króla. Chociaż popieram przedmówców. Dajesz się spisać i pijesz dalej. Święty spokój.

lollo

2020-07-14, 22:08
k***a ale pośpiech masz, jak to już dawno smiga po necie