18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalna interwencja policji

sir_Alex • 2020-07-14, 13:42
Dobrzy koledzy jak zwykle nagrywają... :amused:


djpyza

2020-07-14, 22:16
jajkob napisał/a:

k***a i tak się zawsze kończy jak jeden z drugim rżnie kozaka. Bo on na guuglach wyczytał że to i tamto. Byłem zatrzymany nie raz i jakoś nigdy k***a mnie nie skuwali (no raz tylko). Bo jak chcą wylegitymować to na ch*j sobie problemy robić iść z nimi do tego j***nego radiowozu spiszą dane i dalej możesz sobie pić, a tak k***a na wytrzeźwiałkę i jeszcze sprawa w sądzie. Brawo jasiu



bo to j***ne patusy tak robią ze prują dupę ch*j wie czego. jak ty do nich normalnie z kulturą a nie na starcie z mordo to da się dogadać....nie raz tak miałem to bez przykrych konsekwencji i było to samo za małolata...

Juzwa

2020-07-14, 22:17
Na glebę, ręce skuć z tyłu, następnie podnieść za łańcuszek od kajdanek i poprowadzić schylonego nawet na pieszo do mentowni. Pójdzie grzecznie wszędzie. A oni z nim tańczą jak naj***ne góralskie p*zdy na weselu.

mariusz3pl

2020-07-14, 22:23
Dramat ta nasza policja wysłać ich na szkolenie do Minneapolis w USA...

baronturbina

2020-07-14, 23:52
Powinni sebixom wpie**ol palami spuścić. A największy kozak poszedł by do tego radiowozu i ch*j l! Sprawa zakończyła by się w 5 minut.

~Imperator

2020-07-15, 00:46
Brawo Policja, bierzcie się za takich kazirodów!!! Koleś wygląda i zachowuje się jak przyjeb, jego kolega to kolejny bezmózg z Sosnowca

bugmenot7

2020-07-15, 01:05
zerwikaptur napisał/a:

Dwóch zdrowych dorosłych facetów ledwo daje radę jednego gościa zaprowadzić do auta hahahaha co to są za cioty j***ne zero szkoleń,umiejętności o technikach obezwładniania nie wspominając .
To w Polsce nie ma na 39 milionów ludzi nikogo po kursach,szkoleniach itd
Tragedia zwykły tucznik naj***ny i interwencja jak z jakimś zabijaka



no fajnie chłopaczku ale widzę ,że dla piwek podpie**alając komentarz z yt zawsze na czasie :D w główce widocznie pusto :D

Barabol

2020-07-15, 23:36
Szkoda że policja u nas nie może sobie postrzelać, musimy brać filmy z importu... :-(

levye

2020-07-16, 19:26
Debil. nie słucha to jego sprawa. I jeszcze cwaniaczy. do pierdla z typem. Ale przyznaje..... Policja za łagodna i bez szkolenia