18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prof.Bauman, Sląsk pyta: Jak Jest? - Max Kolonko MaxTV

Klausu • 2013-07-03, 20:17
Mariusz Max Kolonko znów mówi jak jest ;)


push3k

2013-07-03, 23:02
tds1974, kasy, ani czynnego wsparcia na to nie dam, ale łykam to ze smakiem, bo jestem lemingiem i mi z tym fajnie. Dzięki, że zwróciłeś dalej, będę łykał dalej jak podpiwek w gorące popołudnie.

MrZet

2013-07-03, 23:57
Kolonko przecież marzy o angażu w TVP, z orędzia do narodu na UT wielkiego peklu nie będzie. Problem w tym, że go nie chcą więc się teraz wyżywa na swoim kanale UT, gdzie nikt w czasie rzeczywistym nie ma możliwości riposty. W przerwach od indoktrynacji widzów, zapewniania o swojej zajebistości, czytania pochlebnych komentarzy i prób wyciągania od nas peklu za swoje przemyślenia. Kto chce dać mu pieniądze niech daje, jak czuje taką potrzebę. Ale jak słyszę o wysadzonych serwerach z powodu ogromnej ilości dotacji to mam ochotę anulować subskrypcję...
Ręce mi opadają jak widzę ślepo wierzących w każde jego słowo oszołomów, którzy chyba myślą ze koleś jest specjalistą od każdego tematu. No ale jest fajnie, czytać nie trzeba, myśleć za dużo też nie, Kolonko powie jak jest.

kapral napisał/a:


czy wy pajace nie widzicie że on NAM tworzy media? on organizuje NAS do tworzenia kanału na YT? robi coś czego wy hejtujące,



Idź mu przetłumacz odcinki na angielski za damkę, twój idol zaoszczędzi hajs na tłumacza, bądź swój czas, a ty będziesz sławny w internecie, przez 2 sek pod wybranymi filmikami....

ziutek11113

2013-07-04, 00:13
tds1974 napisał/a:



I to powiedział człowiek, który ogląda każdy odcinek Kolonko :D



Potwierdziłeś teraz ostatecznie że jesteś leming, ciekawe czy rozumiesz :D

EudezetReprezent

2013-07-04, 00:37
tds1974 hie hie ameryki nie odkryles Tak k***a jestem homofobem nie lubie pedalstwa,co do bosaka to tez go nie lubie ;) nie trafiles bo ani ze mnie lewak ani prawicowiec

pelo123

2013-07-04, 01:03
Nie rozumiem przeciw czemu oni występowali. Ten człowiek nie reprezentuje żadnej władzy. Przyszedł tylko na wykład... A ci ludzie wtargnęli na UNIWERSYTET i zachowywali się raczej jak zwierzęta nie jak patrioci. Popieram ich całkowicie ale to był zły strzał jeśli chodzi o miejsce i człowieka przeciw któremu wystąpili...

Ork.Fajny

2013-07-04, 08:23
tds1974 napisał/a:

I to powiedział człowiek, który ogląda każdy odcinek Kolonko :D


Skontrował to człowiek czytający CIA, stronę rzekomo anarchistyczną a które posługuje się retoryką i symboliką komunistyczną, która by ci za anarchie, która jest de facto bardziej prawicową ideologią niż lewicową, posłała kulkę łeb.
Brawo. k***a brawo...

pelo123 napisał/a:

A ci ludzie wtargnęli na UNIWERSYTET[...]


Nie można WTARGNĄĆ na Uniwerek Wrocławski bo to publiczna uczelnia i każdy z ulicy może wejść na każdy wykład i posłuchać.

tds1974

2013-07-04, 08:31
ziutek11113 napisał/a:



Potwierdziłeś teraz ostatecznie że jesteś leming, ciekawe czy rozumiesz :D



Taką retorykę możesz se w dupę wsadzić. Oglądasz gościa, który robi cię w wuj, wyciąga kasę i obiecuje złote góry (pracę w TV), przy czym podaje nieprawdziwe fakty (co mu wielokrotnie udowodniono) lub wybiera te, które pasują mu do tezy. Czyli działa jak niektórzy publicyści z obu stron.
Stary, przestań oglądać TV w stylu Kolonko lub TVN-u i zacznij myśleć samodzielnie. Przestań czytać gówna w stylu Wyborczej lub Sieci czy tam inny badziew. Nie tędy droga byś posłusznie jak piesek kiwał głową jednej lub drugiej ze stron, ale żebyś był świadomą częścią społeczeństwa.
Ciekawe czy to zrozumiesz.

ziutek11113

2013-07-04, 13:16
tds1974 napisał/a:



Taką retorykę możesz se w dupę wsadzić. Oglądasz gościa, który robi cię w wuj, wyciąga kasę i obiecuje złote góry (pracę w TV), przy czym podaje nieprawdziwe fakty (co mu wielokrotnie udowodniono) lub wybiera te, które pasują mu do tezy. Czyli działa jak niektórzy publicyści z obu stron.
Stary, przestań oglądać TV w stylu Kolonko lub TVN-u i zacznij myśleć samodzielnie. Przestań czytać gówna w stylu Wyborczej lub Sieci czy tam inny badziew. Nie tędy droga byś posłusznie jak piesek kiwał głową jednej lub drugiej ze stron, ale żebyś był świadomą częścią społeczeństwa.
Ciekawe czy to zrozumiesz.



Hahahahahaha, nie ma to jak zarzucić komuś czytanie wyborczej czy oglądanie TVNu, to teraz takie modne przeciez :D
Gazetą wybiórczą podcieram sobie dupe, a telewizji prawie wcale nie oglądam, nie wiem po co piszesz takie głupoty w moją stronę :D sam pieprzysz trzy po trzy, udając jakiegoś mądrale, i sam gówno myślisz :)

tds1974

2013-07-04, 15:03
ziutek11113 napisał/a:



Hahahahahaha, nie ma to jak zarzucić komuś czytanie wyborczej czy oglądanie TVNu, to teraz takie modne przeciez :D
Gazetą wybiórczą podcieram sobie dupe, a telewizji prawie wcale nie oglądam, nie wiem po co piszesz takie głupoty w moją stronę :D sam pieprzysz trzy po trzy, udając jakiegoś mądrale, i sam gówno myślisz :)



No to żeś się Waćpan teraz popisał...

Du...........77

2013-07-04, 22:12
Tak z czystej ciekawości zapytam...
Możliwe, że będę tego za chwilkę żałować, no trudno.
Skoro już publicznie dowiedziono, że prof. Bauman to czerwone ścierwo, komuch, ruski sługus..itp. to czy ktoś z użytkowników tego portalu widział na oczy jedną z prac prof. Baumana?
Jestem w posiadaniu kilku jego fachowych artykułów, interesowałem się jego przeszłością, rozwojem światopoglądu itp.
Mimo wszystko jest to jeden z najlepiej ocenianych polskich naukowców za granicą. Ogromna liczba jego wypowiedzi, fragmentów wykładów jest cytowana w najlepszych pismach naukowych świata.
Może warto by było jednak wziąć i to pod uwagę, w końcu budowanie pozytywnego wizerunku Polski za granicą, należy do działań korzystnych dla kraju.

oc...........an

2013-07-05, 06:57
Nie wiem jak was, ale mnie osobiście mocno kole ta lekka próżność MMK i ciągły spadek jakości. "Zrobię najlepiej oglądalny serial", "Znów pobiłem oglądalność i MaxTV jest najlepiej rozwijającym się bla bla bla", "Państwa komentarze! Panie Mariuszu jest pan genialny... Oh dziękuję", "Uważam Rze" pojawiło się 2 miesiące po tym jak nagłośniłem nazwę Bękartów Wojny"... No i mój faworyt - "Przesyłajcie swoje tłumaczenia, róbcie mi logo, załatwcie mi drukarnię dla książki bo to wy będziecie robić MaxTV :roll: "


Teraz rozumiem dlaczego Maksiu stracił swoją popularność w PL i był wyśmiewany i nazywany pozerem - on jest po prostu próżny :/


Oglądam jego reportaże, owszem, ale ciągle mnie irytuje to, że celowo ciągle kładzie nacisk na Polonię, która stanowi 1% wszystkich jego widzów. No i ta niezrównana miłość do USA i walenie błędów w każdym odcinku, oczywiście gimbaza i lemingi skutecznie oznaczają jako spam tych co go poprawiają bo przecież Max wie lepiej, ch*j że to fizyka kwantowa, a poprawia go specjalista...


No i te komentarze: "daję łapkę w górę a potem oglądam" jawnie świadczą o poziomie bezkrytycznego uwielbienia dużej rzeszy idiotów -_-


Jedyne co naprawę dobrze robi to komentarze dla SuperStacji, gdzie mówi naprawdę ciekawe i ważne informacje.



DukeNukem77, Brauman to światowej klasy socjolog wykładający w UK. UW zaprosił go, żeby dał wykład, a nie głosił ideologię komunistyczną. Osobiście mogliby wrzeszczeć na niego przed uczelnią, nie mam z tym problemu, ale wrzeszczenie wypie**alaj wypie**alaj na uczelni, która jest miejscem dialogu to po prostu skandal. Max dał przykłady ludzi, którzy krzyczeli argumenty, ale nie wyrywali się, grozili i nie przeklinali. A porównuje wykształconych ludzi, którzy na wiecach zagłuszali prezydenta do łysych sk***ieli, dla których to był pewnie pierwszy raz kiedy weszli na uczelnię... No ale jak widać Polska to bardzo prawicowy kraj, w którym twoja przeszłość jest 100 razy ważniejsza od twoich światowych osiągnięć...


Najbardziej mi się podoba kiedy mówią "Brauman to komuch i morderca". Proszę o JEDEN dowód na to, że jest mordercą - jedna malutka autentyczna notka, że jego działania zabiły kogoś, a pierwszy napiszę petycję do rządu UK o jego ekstradycję dla procesu.