18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prof.Bauman, Sląsk pyta: Jak Jest? - Max Kolonko MaxTV

Klausu • 2013-07-03, 20:17
Mariusz Max Kolonko znów mówi jak jest ;)


Kowal_ssj5

2013-07-03, 21:34
Jakoś dawno go nie było, już się bałem że mu ktoś samobójstwo popełnił...

kwinto1992

2013-07-03, 21:34
Brawo Mariusz!!! O przeszłości tego czerwonego ścierwa Baumana nie powinno się zapominać, tak samo jak nie powinno się zapominać o ofiarach mordów popełnionych przez sowietów i ich sługusów (takich jak Bauman) na polskich bohaterach podziemia niepodległościowego, o żołnierzach zamordowanych za wschodnią granicą po 17 września 1939r., o wszystkich, którzy zginęli z rąk tych czerwonych sk***ysynów gdziekolwiek na świecie.

Cześć i Chwała Bohaterom!

abdul

2013-07-03, 21:37
a w dupie mam polonie mariusz! siedzcie sobie na dupie, placcie podatki w obcym panstwie, ale od polski sie odpie**olcie. tyczy sie to rowniez waszego prawa wyborczego. czemu nie moge wam wybrac romneya, czy ch*j wie kogo, a wy mi wybieracie jakichs patalachow, ktorych wynaturzenia na was nie wplywaja? ryj max

KMD

2013-07-03, 21:38
I kolejny odcinek, po którym ch*ja pamiętam....

ziutek11113

2013-07-03, 21:39
tds1974 napisał/a:

Ależ on pieprzy bez sensu... Kononowicz Youtuba. Najlepszy serial zrobi... ta... o swoim sklepie.
A na koniec prosił o kasę, obiecując w przyszłości pracę :D
Jak amerykański kaznodzieja.
No, ale to w końcu dla lemingów, którzy łykają właściwie wszystko.



Szczerze? to ty tutaj jesteś lemingiem, poważnie :)

NaturalDreadlock

2013-07-03, 21:50
Szczerze to śledzę jego filmy od samego początku działalności na youtube.
Według mnie wraz w wzrostem zainteresowania wzrasta jego kokieteria i gwiazdorstwo. Z filmu na film coraz mniej mi się to podoba i coraz mniej przypomina dziennikarstwo jak wcześniej.
W tym momencie dużo rzadziej jest samo opisywanie prawdy, zamiast tego mamy ukłony w stronę skrajnych grup by zdobyć poklask i uznanie. Zaczęło się fajnie ale zamienia się w mesjasza wyrzutków społeczeństwa.

kapral

2013-07-03, 22:03
"kokieteria i gwiazdorstwo"

czy wy pajace nie widzicie że on NAM tworzy media? on organizuje NAS do tworzenia kanału na YT? robi coś czego wy hejtujące, narzekające wiecznie biadolące ludziki nie potrafiliście zrobić tyle lat? mimo iż jest za oceanem to wie więcej i lepiej co się dzieje na naszym podwórku? wie lepiej niż większość z nas?



"Przestań rozszczepiać swą osobowość
Bez powtórnego przemyślenia
Twój głos jest niczym nieuzasadniony
Teraz jest czas by stawić czoło twoim kłamstwom

Otwórz swe oczy, otwórz swój umysł
Dumny jak bóg, przestań udawać ślepego
Uwięziony w samym sobie, zamiast wybuchnąć
Zniszcz mechanizm działający w twojej głowie."

Jesteście tacy podatni, w mediach już go jadą od jakiegoś czasu a tutaj co? TO SAMO! Wcześniej "za Mariusza piwo" a teraz "Mariusz się sprzedał".

Cytując za JKM: "A tfu!"

W temacie Korwina: "Najpierw się śmieją, potem ignorują, na końcu walczą."

zyzz

2013-07-03, 22:05
Max Tv - tradycyjnie pifko w ciemno - potem oglądanie :-) jak zawsze dobrze prawi

tds1974

2013-07-03, 22:11
EudezetReprezent napisał/a:

tds1974 ty lykasz za to co innego geju ;)



Toś się popisał hofmanową inteligencją. A teraz wracaj do brandzlowania się przed portretem Bosaka, geju.

ściwanek

2013-07-03, 22:12
Za pie**olenie jak jest zawsze :piwo: :krejzi:

tds1974

2013-07-03, 22:12
ziutek11113 napisał/a:



Szczerze? to ty tutaj jesteś lemingiem, poważnie :)



I to powiedział człowiek, który ogląda każdy odcinek Kolonko :D

NaturalDreadlock

2013-07-03, 22:21
@Kapral
Wiesz najsmutniejsze jest to, że nie potrafisz zrozumieć tego co napisaliśmy. Jedyne czym udało Ci się zabłysnąć, to tragiczną składnią i bełkotem powtarzanym piąte przez dziesiąte.
Max zamienia się z dziennikarza w gwiazdę internetu. Zwietrzył okazje zarobienia dobrego biznesu po niespodziewanej dla nikogo skali zainteresowania. Dawniej jego filmy przyciągały ludzi żądnych wiedzy i prawdy w prostym wydaniu a nie oszołomów od JKM'a i innych pojebów którzy nigdzie indziej nie znajdują aprobaty do swoich działań.

Skądinąd

2013-07-03, 22:31
Oglądam Mariusza od początku jego istnienia na YT (też z kanału Superstacji) i dzisiaj doszło do mnie, o co właściwie chodzi. Ten cały tekst o byciu współpracownikami, o decydowaniu o kształcie programu i inne pie**ololo to takie właśnie "lewackie" gadanie. Niby Mariusz miażdży lewaków, a sam stosuje te same tricki. Ale idźcie, droga hołoto, za nim, cieszcie się, że o czymś decydujecie, a Mariusz będzie przeliczał zwinnie dotacje i przychody z reklam. Okrutna manipulacja widzem - iście godna mainstreamowych mediów, które tak orze w swoich filmikach.

Hrodgar

2013-07-03, 22:54
Pan Kolonko, robi to co zrobił by każdy zdrowo myślący, przedsiębiorczy i zaradny człowiek. Robił program, okazało się że ma wzięcie, zauważył, że pewna część jego widzów ma określone poglądy. Skutek, rozkręca formę programu pod większość swoich widzów, promuje swoją twórczość, poszerza zakres swojego programu.

Przeciętny Kowalski gdyby odniósł podobny sukces to nie rozwijał by swojego programu i z czasem by się znudził.

To się nazywa przedsiębiorczość, czyli coś czego większości jego przeciwników niestety brakuje.

kapral

2013-07-03, 23:02
NaturalDreadlock napisał/a:

@Kapral
Wiesz najsmutniejsze jest to, że nie potrafisz zrozumieć tego co napisaliśmy. Jedyne czym udało Ci się zabłysnąć, to tragiczną składnią i bełkotem powtarzanym piąte przez dziesiąte.
Max zamienia się z dziennikarza w gwiazdę internetu. Zwietrzył okazje zarobienia dobrego biznesu po niespodziewanej dla nikogo skali zainteresowania. Dawniej jego filmy przyciągały ludzi żądnych wiedzy i prawdy w prostym wydaniu a nie oszołomów od JKM'a i innych pojebów którzy nigdzie indziej nie znajdują aprobaty do swoich działań.



a może to Ty nie rozumiesz? ;)