18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem z wycieraczkami

C0C0JUMBO • 2022-12-04, 18:36

Chyba ktoś nie radzi sobie ze stresem

szlugi

2022-12-05, 19:01
To jest ten od pasów w volvo ???

smc

2022-12-05, 22:34
Zaparowaną szybę czyści wycieraczkami :lol:

8marca

2022-12-05, 23:13
TomSawyer napisał/a:

myślisz że zarabia miesięcznie 200 tyś zł? Nieźle zarabia zatem


Gienek nie pie**ol. Ja rozumie jest inflacja, stary dał nam po 100 do dniówki, ale gdzie Ty te 200k. Przy tej betoniarce wyciągasz.

MrBanankiewicz

2022-12-06, 12:06
Agoreth napisał/a:

I vice versa. W ogóle nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Pensję oceniłem na podstawie frustracji i jawnego przegrywu płynącego z wysrywu gościa, który to właśnie on ocenił czyjeś perspektywy i ambicje przez pryzmat filmu, którego nie zrozumiał, bo jest właśnie takim głupim i zakompleksionym frustratem. Gdyby nie ten zapocony i agresywny świniak, to sklepy by były puste, zakładając, że w ogóle by istniały. Już pomijając fakt, że tak, jak ktoś wspomniał w komentarzu wyżej, jest to po prostu gra aktorska. Sam kiedyś przewinąłem się przez kanał tego gościa na YT. Sam go nie oglądam, bo gówno mnie obchodzą przygody tirowca, ale trzeba być serio głupim, by uwierzyć w autentyczność jego wrzasków.



Agoreth napisał/a:

W ogóle nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.



Tak, nie zrozumiałem. Była bardzo skomplikowana.

Agoreth napisał/a:

Pensję oceniłem na podstawie frustracji i jawnego przegrywu płynącego z wysrywu gościa



Ja tam dostrzegam tylko niechęć do tej grupy zawodowej którą podzielam.

Agoreth napisał/a:

on ocenił czyjeś perspektywy i ambicje przez pryzmat filmu, którego nie zrozumiał, bo jest właśnie takim głupim i zakompleksionym frustratem.



Myśle że mógł to ocenić na podstawie wykonywanego zawodu

Agoreth napisał/a:

Gdyby nie ten zapocony i agresywny świniak, to sklepy by były puste, zakładając, że w ogóle by istniały.



Nikt tego nie neguje. Ale równie dobrze można usprawiedliwiać pracę jako śmieciarz czy w wywózce szamba.

krajann

2022-12-06, 19:21
Agoreth napisał/a:

I miesięcznie zarabia więcej, niż Ty przez rok.



zarabia i przepie**oli na dz**ki dragi i gówno z tego będzie miał skończy w rowie albo rozwalony przez kolegów z kartelu . Takim imbecylom dają zarobić bo wiedzą że nie wykorzystają swojego potencjału zarobkowego. Coś jak budowlaniec dajmy im zarobić a będzie grupa społęczną która siedzi chleje i ogląd piłę nożną w domach.

puchacz102

2022-12-06, 21:38
Agoreth napisał/a:

I miesięcznie zarabia więcej, niż Ty przez rok.



nasrać Ci do ryja za te dolki ? Uważasz że k***a pieniądze są takie ważne ? to napie**alaj w uk na zmywaku jebańcu , wpie**alaj zupe z paczki i opowiadaj w pl jaki to jestes bogaty. ch*j ci w p*zde

chico35

2022-12-06, 22:01
PIs napisał/a:

Typowy polaczek bez ambicji, bez perspektyw, który wyjechał do Juesej, by jeździć ciężarówką po 15h dziennie, myć się i srać w przydrożnych barach.




to Tiger ty idioto bez szkoły, chłop jak najbardziej spoko - specyficzny ale fajnie się go ogląda

szlugi napisał/a:

To jest ten od pasów w volvo ???



ta

willoo

2022-12-07, 01:45
lubie jak ktoś tak konkretnie i z finezją rzuca mięsem

Agoreth

2022-12-07, 09:01
puchacz102 napisał/a:

nasrać Ci do ryja za te dolki ? Uważasz że k***a pieniądze są takie ważne ? to napie**alaj w uk na zmywaku jebańcu , wpie**alaj zupe z paczki i opowiadaj w pl jaki to jestes bogaty. ch*j ci w p*zde



Ocean intelektu wylał kroplę w postaci Twojej wypowiedzi. Tak. Uważam, że pieniądze są absolutnie najważniejsze, Ty brudny i biedny wysrywie.

Sigonek

2022-12-09, 12:52
Agoreth napisał/a:

I miesięcznie zarabia więcej, niż Ty przez rok.



Kiedy wreszcie do was dotrze, że nie liczy się ile kto zarabia, ale przede wszystkim ILE WYDAJE i jaka jest jego finalna SIŁA NABWYCZA.
Odnośnie typa do którego to było skierowane, to nie ma znaczenia, bo to jakiś zakompleksiony lewar z polskiej wiochy na cycu państwa/rodziców.

DużyKogut

2022-12-10, 20:11
Mam to samo, jeżdżąc u dziada w PL. Na weekend jeździ na jakieś masaże za 1800 zł, a na wycieraczki do tira nie ma...