18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem z wycieraczkami

C0C0JUMBO • 2022-12-04, 18:36

Chyba ktoś nie radzi sobie ze stresem

szejset66

2022-12-04, 21:47
PIs napisał/a:

Typowy polaczek bez ambicji, bez perspektyw, który wyjechał do Juesej, by jeździć ciężarówką po 15h dziennie, myć się i srać w przydrożnych barach.



Pochwal się czym się zajmujesz oprócz pie**olenia głupot na sadisticu.

nowynick

2022-12-04, 21:59
ja tam k***ię innych kierowców ile wlezie tyle że nie wrzucam tego na yt. Co do ostatniej akcji czy ten gość serio wk***ia się na mgłe, że wycieraczki jej nie usuwają? :-)

smc

2022-12-04, 22:00
Wystarczy mieć głowę na karku i 300kzl rocznie w Polsce też nie jest żadnym wyczynem.

Juzwa

2022-12-04, 22:07
CrookerS napisał/a:

I miesięcznie zarabia więcej, niż Ty przez rok.



Nie do końca. Wiesz ile zarabia programista, siedzący w wygodnym fotelu kilka godzin dziennie, mający wygodne mieszkanie, gdzie jest również łazienka gdzie może się wysrać i wykąpać w czystości. Twój poganiacz ciężarówki może mu skoczyć po piwo ewentualnie. Poza tym ciekawe kto dłużej pociągnie, czy kierowca, pracujący w ciężkich warunkach, bo jednak TIR-owiec to ciężki kawałek chleba, czy programista żyjący na luzie w luksusowych warunkach pracy?

KapitanBomba74

2022-12-04, 22:12
Jeżeli to na poważnie, to proponuję oddział zamknięty w Tworkach pod Warszawą, a nie pracę kierowcy


Agoreth

2022-12-04, 22:19
Juzwa napisał/a:

Nie do końca. Wiesz ile zarabia programista, siedzący w wygodnym fotelu kilka godzin dziennie, mający wygodne mieszkanie, gdzie jest również łazienka gdzie może się wysrać i wykąpać w czystości. Twój poganiacz ciężarówki może mu skoczyć po piwo ewentualnie. Poza tym ciekawe kto dłużej pociągnie, czy kierowca, pracujący w ciężkich warunkach, bo jednak TIR-owiec to ciężki kawałek chleba, czy programista żyjący na luzie w luksusowych warunkach pracy?



O czym Ty pie**olisz? Gdzie ja według Ciebie uogólniłem pracę w Polsce? Zwróciłem się do zjeba który pie**oli o ambicjach i perspektywach w swoim ch*jowym wysrywie na sadisticu i Ty serio uważasz, że jest programistą?

Kapiii123

2022-12-04, 22:27
j***na ciot bez ambicji, myśli ze zabłyśnie bo trochę po przeklina... porażka

szejset66

2022-12-04, 22:54
nowynick napisał/a:

ja tam k***ię innych kierowców ile wlezie tyle że nie wrzucam tego na yt. Co do ostatniej akcji czy ten gość serio wk***ia się na mgłe, że wycieraczki jej nie usuwają?



To nie mgła tylko oblodzenie.

nowynick napisał/a:

ja tam k***ię innych kierowców ile wlezie tyle że nie wrzucam tego na yt. Co do ostatniej akcji czy ten gość serio wk***ia się na mgłe, że wycieraczki jej nie usuwają?



To nie mgła tylko oblodzenie.

Juzwa napisał/a:

Nie do końca. Wiesz ile zarabia programista, siedzący w wygodnym fotelu kilka godzin dziennie, mający wygodne mieszkanie, gdzie jest również łazienka gdzie może się wysrać i wykąpać w czystości. Twój poganiacz ciężarówki może mu skoczyć po piwo ewentualnie. Poza tym ciekawe kto dłużej pociągnie, czy kierowca, pracujący w ciężkich warunkach, bo jednak TIR-owiec to ciężki kawałek chleba, czy programista żyjący na luzie w luksusowych warunkach pracy?



Jakby wszyscy kierowcy zawodowi w Polsce a uprawnienie ma 2.5 mln osób zostali jaśnie panami programistami to byś wpie**alał gruz z cyganami o ile ktoś by go z wywrotki wyrzucił.

TomSawyer napisał/a:

myślisz że zarabia miesięcznie 200 tyś zł? Nieźle zarabia zatem



190 tys. na magazynie teraz płacą? No nieźle.

Prof._Kot_Budd

2022-12-05, 00:13
A propos k***ienia, kierowców i programistów, nawiązując do wypowiedzi powyżej, to tak się składa, że jestem programistą i k***ię czasem podobnie przed kompem, jak ten Pan na filmie, więc chyba łamię jakieś wasze stereotypy :D

unpleasant

2022-12-05, 01:37
Psychiatrzy potwierdzają, że aby całkowicie rozładować stres to trzeba codziennie przytulić osiem osób ... albo jednej przypie**olić.

Agoreth

2022-12-05, 08:46
Kapiii123 napisał/a:

j***na ciot bez ambicji, myśli ze zabłyśnie bo trochę po przeklina... porażka



Absolutnie każda Twoja wypowiedź zawiera przekleństwo. W trakcie pisania komentarza zapomniałeś o co Tobie chodzi, czy jak?

MrBanankiewicz

2022-12-05, 10:52
Agoreth napisał/a:

O czym Ty pie**olisz? Gdzie ja według Ciebie uogólniłem pracę w Polsce? Zwróciłem się do zjeba który pie**oli o ambicjach i perspektywach w swoim ch*jowym wysrywie na sadisticu i Ty serio uważasz, że jest programistą?



Ja jestem programistą i też gardzę tymi zapoconymi agresywnymi świniami. Nie wiem na jakiej podstwie oceniasz czyjąć pensję. Może nie mierz wszystkich swoją miarą.

Agoreth

2022-12-05, 14:36
MrBanankiewicz napisał/a:

Może nie mierz wszystkich swoją miarą.



I vice versa. W ogóle nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Pensję oceniłem na podstawie frustracji i jawnego przegrywu płynącego z wysrywu gościa, który to właśnie on ocenił czyjeś perspektywy i ambicje przez pryzmat filmu, którego nie zrozumiał, bo jest właśnie takim głupim i zakompleksionym frustratem. Gdyby nie ten zapocony i agresywny świniak, to sklepy by były puste, zakładając, że w ogóle by istniały. Już pomijając fakt, że tak, jak ktoś wspomniał w komentarzu wyżej, jest to po prostu gra aktorska. Sam kiedyś przewinąłem się przez kanał tego gościa na YT. Sam go nie oglądam, bo gówno mnie obchodzą przygody tirowca, ale trzeba być serio głupim, by uwierzyć w autentyczność jego wrzasków.

Machado666

2022-12-05, 17:41
Agoreth napisał/a:

I miesięcznie zarabia więcej, niż Ty przez rok.



Jakby w życiu chodziło tylko o hajs to Twoja stara dalej by sie puszczała pod stadionem narodowym

Black Pitt

2022-12-05, 18:20
Szambo wyj***ło i to gówno samo wypłynęło czy jesteś głodnym koprofilem???