18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba rabunku

wernetto • 2014-10-01, 16:36
ze zwrotem akcji :D


maryjanos

2014-10-01, 21:10
Mojoo napisał/a:

od kiedy lewactwo utożsamiane jest z posiadaniem broni?



:homer:

ukcioo napisał/a:

Nie chcę cię wprowadzić w błąd, ale o ile mnie pamięć nie myli, to od zawsze ;) Pozdrawiam



:homer: :homer: :homer:

PanMarian

2014-10-01, 21:15
gurpegi napisał/a:

Nie ma dostępu do broni, to nie ma tego typu akcji,

Chcesz powiedziec, ze w nowym yorku nie ma takich akcji?
gurpegi napisał/a:

więc sam też nie potrzebujesz broni palnej.

Bylbys wspanialym urzednikiem, naprawde, nie znasz czlowieka, ale wiesz lepiej czego potrzebuje.
gurpegi napisał/a:

Poza tym, serio dałbyś broń Polakowi, którego hobby narodowym jest zawiść i niechęć/nienawiść do drugiego człowieka

Podejrzewam, ze za granica nigdy na dluzej nie byles?
Gdziekolwiek nie pojedziesz, ludzie zawsze na poczatku sa mili i przyjazni, narod zgrany a politycy super, ale przy dluzszym pobycie widac, ze wszystkie cechy, ktore przypisuje sie w internetach Polakom, to tak naprawde zwykle cechy ludzkie, kumulowane jedynie przez nadmiar frustracji w spoleczenstwie.
Dziwne, ze ludzie sie nozami nie dzgaja na ulicach, przeciez kazdy ma co najmniej kilka nozy w domciu.
Cytat:

Jeśli nie mam nic do gejów, nie trawię katoli, jestem ateistą to czy jestem lewakiem?

Dodam że jestem zwolennikiem strzelania do śmieci, muzułmanów i każdego paskudztwa na tej ziemi.


Nie wiem, roznice miedzy prawica a lewica, latwiej ocenic po pierwsze po podejsciu do ekonomii(obecnosc zasilkow, zapomog, wymuszen rownouprawnien, minimalnych pensji, utrzymywania gowna z cudze pieniadze, to cechy lewicy) i po drugie, po podejsciu do wolnosci, prawica uwaza, ze wolnosc ograniczona jest jedynie wolnoscia drugiego czlowieka, lewica natomiast, twierdzi to samo, jednak zaraz dodaje, ze jak sie np. zacpasz, to w sumie szkodzisz tez innym bo za szpital, ktory ponoc jest darmowy, zaplaca wszyscy, bo na emeryture nie bedziesz zapie**alal, bo nowej patoli nie splodzisz itd. Wiec nie wiem jak w ogole udalo ci sie wpasc na pomysl, ze mozna to ocenic po twoim wyznaniu.

A strzelanie do obcych to raczej nie kwestia prawicy/lewicy, bo tutaj mamy zarowno lewego hitlera, mussoliniego itd jak i dziwaczne pseudo-prawicowe czyli poprawnie nazywajac: kulturowo konserwatywne grupy, ktore tez sie za tym opowiadaja.
Chyba, ze masz na mysli kare smierci za ciezkie przestepstwa i uzyles skrotu myslowego, w takim wypadku w dzisiejszych czasach to raczej cecha prawicy i chociaz za komuny kara smierci byla i miala sie dobrze, to dzisiaj lewica stara sie od niej odciac jak tylko moze.

Inna kwestia, na ktora chcialem zwrocic uwage po przeczytaniu twojego posta, to jak nam media sieczke z mozgu robia. Najwazniejsze w wyborze przyszlej partii rzadzacej, powinno byc, ile beda z nas zdzierac, i w jaki sposob ogranicza nasza wolnosc, bo te dwie rzeczy w mniejszym lub wiekszym stopniu robi kazdy rzad, niezaleznie od miejsca i czasu, chodzi tylko o stosunek tego co dajemy, do tego co dostajemy, w moim przekonaniu, powinny to byc male sumy, a w zamian powinnismy dostawac bezpieczenstwo osobiste i prawne, czyli armie, policje i sady, a wg. lewicowcow, najlepiej byloby, gdybys oddawal wszystko, zostawiajac sobie kieszonkowe, i mogac decydowac o tym, kiedy sie wysrasz, a w zamian dostawac powinienes szkole, prace, emeryture, samochod, wode, jedzenie, balon i k***e za talon.
Natomiast w twojej wypowiedzi zupelnie pominales takie fundamentalne kwestie, i zaczales pytac o gejow, ksiezy i muzulmanow, tak jakby nie obchodzilo cie, czy zaplacisz 5% czy 95% podatku, tylko czy w sejmie bedzie krzyz, i czy geje beda mogli wziac slub. I zeby bylo jasne, nie probuje cie obrazic, takie zachowanie jest zauwazalne u kazdego czlowieka w mniejszym lub wiekszym stopniu, mysle jednak, ze jesli chodzi o polityke, to powinnismy byc szegolnie ostrozni, bo ma bardzo duzy wplyw na nasze zycie i przyszlosc.
Wiec zamiast zastanawiac sie, czy to w porzadku, ze geje pakuja sie w kakao, lepiej pomysl, jaki masz stosunek do wolnosci? Jaki masz stosunek do panstwa? Ile chcesz na nie placic i co dostawac w zamian?

Pozdrawiam i zycze owocnych przemyslen

czadzior1

2014-10-01, 21:26
murzyny mają sp***alanie we krwi :)