18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba rabunku

wernetto • 2014-10-01, 16:36
ze zwrotem akcji :D


Taumantis

2014-10-01, 19:03
iamthelaw napisał/a:

Jeśli nie mam nic do gejów, nie trawię katoli, jestem ateistą to czy jestem lewakiem?

Dodam że jestem zwolennikiem strzelania do śmieci, muzułmanów i każdego paskudztwa na tej ziemi.



skoro nie masz nic do gejów to jesteś lewakiem, wypie**alaj

Sz...........an

2014-10-01, 19:04
Ja z jednej strony jestem przeciw posiadaniu broni ze względu na to, że mamy sporo kretynów na ulicach np. dresy, a z drugiej strony jestem zwolennikiem no bo jak ktoś chce zrobić rzeź to weźmie karabin i zacznie strzelać do bezbronnych to powybija wszystkich a jakby każdy miał broń to wiedziałby, że ktoś mu wpakuje kulkę i zabiłby max 5 osób.


Blurey

2014-10-01, 19:06
I co te dresy teraz noszą przy sobie wiatrówki? Nie. Wiec czemu ma być inaczej z bronią palną?

gurpegi

2014-10-01, 19:07
PatrolZG napisał/a:

Słucham teraz tępych lewaków - przeciwników posiadania broni. No co tam ciekawego powiecie głupole ?


A co ci da posiadanie broni, po co ci to? Czujesz się zagrożony? To idź do psychiatry. Ktoś na twojej dzielni regularnie sieje rozbój z bronią w ręku? Nie ma dostępu do broni, to nie ma tego typu akcji, więc sam też nie potrzebujesz broni palnej. Prosta zależność :lodowka: .
Poza tym, serio dałbyś broń Polakowi, którego hobby narodowym jest zawiść i niechęć/nienawiść do drugiego człowieka, a sportem narodowym picie wódki na skrzynki? :samoboj:

Wojtakos

2014-10-01, 19:34
PatrolZG napisał/a:

Słucham teraz tępych lewaków - przeciwników posiadania broni. No co tam ciekawego powiecie głupole ?



W sumie to nie jestem lewakiem, tylko takie moje spostrzeżenie- gdyby broń była legalna, to te gówna by pierwsze celowały w tych biednych ludzi

Polemon

2014-10-01, 19:39
PatrolZG napisał/a:

Słucham teraz tępych lewaków - przeciwników posiadania broni. No co tam ciekawego powiecie głupole ?



Pokazać dziecku nagranie z napadu i zaraz by całą Polskę zbroił, żeby się powybijali nawzajem:/

MatejPila24

2014-10-01, 19:54
i kto?! znowu murzyny! i niech mi ktoś powie, że to normalni ludzie! :-/ :-x :-x

zyleczka

2014-10-01, 19:54
Wojtakos napisał/a:



W sumie to nie jestem lewakiem, tylko takie moje spostrzeżenie- gdyby broń była legalna, to te gówna by pierwsze celowały w tych biednych ludzi



Gdyby broń była legalna to obywatel miałby się czym bronić, a tak w większości przypadków jest łatwym łupem dla złodziejaszka. Poza tym jak to nazwałeś te gówna nie potrzebują legalizacji, aby tą broń zdobyć i posiadać..

mare30ks

2014-10-01, 20:01
Mojoo napisał/a:

od kiedy lewactwo utożsamiane jest z posiadaniem broni?



od czasu gdy kuce wszystko co im sie nie podoba zaczeli nazywac lewactwem :)

Sztofort

2014-10-01, 20:22
PatrolZG napisał/a:

Słucham teraz tępych lewaków - przeciwników posiadania broni. No co tam ciekawego powiecie głupole ?



Szczerze tez bylem za tym, a do lewactwa mi daleko. Generalnie to jest bardzo dobry pomysl, ale chyba mi sie wydaje ze nasz narod mentalnie by do tego nie dojrzal, tak jak juz ktos wspomnial wyzej. Chlejemy wode na potege, jestesmy zawistni do drugiego czlowieka i w sumie nie wiem czy by to tak dobrze wyszlo jak jest na papierze. Do tego potrzeba dobrze dzialajacego prawnie kraju, gdzie u nas fundamenty kuleja..

sosna92

2014-10-01, 20:23
myślałem, że auto na luzie zostawili i im zjeżdza, a oni to zauwazyli i do niego biegną

pytolsky

2014-10-01, 20:24
Polemon, raczej pokazać normalnemu człowiekowi statystyki przestępstw popełnionych z użyciem broni

Tafariel

2014-10-01, 20:27
Mówienie o tym, że gdyby broń była legalna to wszyscy by się wybili to przecież skrajności... I tu nie chodzi o to, że każdy by chodził jak na dzikim zachodzie ale broń w domu i łatwiejszy dostęp do niej dla normalnego obywatela to przecież nic złego. Taki bandzior to będzie miał pistolet bo mu wszystko jedno, a obywatel nie skombinuje na czarno bo obawia się konsekwencji. I gdyby raz i drugi odj***li jakiegoś złodzieja to następny by już pomyślał i może wziąłby się za uczciwą pracę :ciasteczkowy: Patrząc na komentarze to mało kto umie nawet dyskusję prowadzić bo każdy od razu przechodzi od skrajności w skrajność i zakłada, że jego zdanie jest jedynym słusznym (a tylko głupcy tak robią). I k***a odkąd mam konto na sadolu to takiego komenta długiego nie napisałem :krejzi: Następny taki dopiero za 10 lat!

qwerq221

2014-10-01, 20:29
jak sp***alali śmiesznie ch*jki :-D

Brokol

2014-10-01, 20:42
Wpierw myślałem, że debile zostawili auto bez ręcznego na luzie i lecą je zatrzymać :D