18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba odzyskania długów

phrontch • 2020-08-10, 19:53
W Feira de Santana w stanie Bahia narkodilerzy nie byli w stanie odzyskać długów od pewnego da Silvy, więc przyszli do jego matki




Friko

2020-08-10, 19:58
Czekamy z niecierpliwością na ciąg dalszy w tym drugim dziale

Po...........ia

2020-08-10, 20:09
Chociaż por*chają.

T3RMINATOR

2020-08-10, 20:22
Co matka winna za grzechy syna?

sard

2020-08-10, 20:27
~T3RMINATOR napisał/a:

Co matka winna za grzechy syna?



patrząc na mentalność Da Silvów i rodzimych Da Silvów czyli dresiarzy i wszelkiej maści inne gówno... jest winna tyle samo co syn

crossdressphyxia

2020-08-10, 20:48
Trochę ch*jowo, urodzisz dziecko, synek rozedrze ci p*zdę przy po porodzie, nie śpisz, wychowujesz gnoja, karmisz, troszczysz się, latasz z nim do lekarza, później do szkoły kochasz go nad życie, a potem jakieś patałachy spuszczają ci wpie**ol, wsadzają gnata do mordy, grożą śmiercią, bo j***ny gnój zamiast pracować jak człowiek albo uciec z tego k***idołu, woli handlować dragami, co tam wiąże się w 99% ze śmiercią.

Hexagon

2020-08-10, 20:58
crossdressphyxia napisał/a:

Trochę ch*jowo, urodzisz dziecko, synek rozedrze ci p*zdę przy po porodzie, nie śpisz, wychowujesz gnoja, karmisz, troszczysz się, latasz z nim do lekarza, później do szkoły kochasz go nad życie, a potem jakieś patałachy spuszczają ci wpie**ol, wsadzają gnata do mordy, grożą śmiercią, bo j***ny gnój zamiast pracować jak człowiek albo uciec z tego k***idołu, woli handlować dragami, co tam wiąże się w 99% ze śmiercią.



jak wychowasz to tak masz

ziu

2020-08-10, 21:13
Znajomy mi opowiadał, a był "gangsta" w czasach prlu, jak się długi ściągało. Mianowicie jakieś pierwsze drewniane kamerki i wywóz typa do lasu. Następnie ktoś stał w kominiarce i typ mu musiał zrobić laskę (klamka przystawiona do głowy). "Na jutro kasa albo cała rodzina dostanie nagranie". Nagle cudownie siano się znajdowało. Mnie trochę zamurowało, ale true story. Mawiał: "Śmierć to jest nic są gorsze rzeczy i człowiek musi żyć z taką świadomością." Jak na przykład powyżej. "Jak kogoś nienawidzisz to podstawiasz mu jakąś ładną k***e z aids i też ma typ przej***ne." Ogólnie bardzo wesoły i przyjemny człowiek w życiu bym nie powiedział, że ma taką przeszłość.

Payan

2020-08-10, 21:17
Straszą p*zdy. Później nagranie wyślą do tego, co wisi im długi.

r061071

2020-08-10, 21:26
ziu napisał/a:

Znajomy mi opowiadał, a był "gangsta" w czasach prlu, jak się długi ściągało. Mianowicie jakieś pierwsze drewniane kamerki i wywóz typa do lasu. Następnie ktoś stał w kominiarce i typ mu musiał zrobić laskę (klamka przystawiona do głowy). "Na jutro kasa albo cała rodzina dostanie nagranie". Nagle cudownie siano się znajdowało. Mnie trochę zamurowało, ale true story. Mawiał: "Śmierć to jest nic są gorsze rzeczy i człowiek musi żyć z taką świadomością." Jak na przykład powyżej. "Jak kogoś nienawidzisz to podstawiasz mu jakąś ładną k***e z aids i też ma typ przej***ne." Ogólnie bardzo wesoły i przyjemny człowiek w życiu bym nie powiedział, że ma taką przeszłość.



za PRL-u powiadasz ?a zapytaj czy z psychiatryka nie sp***olił

pazuzu

2020-08-10, 21:48
ziu napisał/a:

Znajomy mi opowiadał, a był "gangsta" w czasach prlu, jak się długi ściągało. Mianowicie jakieś pierwsze drewniane kamerki i wywóz typa do lasu. Następnie ktoś stał w kominiarce i typ mu musiał zrobić laskę (klamka przystawiona do głowy). "Na jutro kasa albo cała rodzina dostanie nagranie". Nagle cudownie siano się znajdowało. Mnie trochę zamurowało, ale true story. Mawiał: "Śmierć to jest nic są gorsze rzeczy i człowiek musi żyć z taką świadomością." Jak na przykład powyżej. "Jak kogoś nienawidzisz to podstawiasz mu jakąś ładną k***e z aids i też ma typ przej***ne." Ogólnie bardzo wesoły i przyjemny człowiek w życiu bym nie powiedział, że ma taką przeszłość.



Fajni gangsterzy którzy lubili męskie obciagnaie, nie jestem pewien ale zalatuje gejozą :-)

baronturbina

2020-08-10, 21:54
Dobry zwyczaj nie pożyczaj i ch*j!

TRQPL

2020-08-10, 22:46
Przejdźmy do meritum odzyskali hajs czy nie?

polakwrocek

2020-08-11, 00:11
~T3RMINATOR napisał/a:

Co matka winna za grzechy syna?



Poczekaj do wigilii jak chcesz porozmawiać ze zwierzętami :/