18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba jazdy

~Beny • 2018-04-20, 14:43
Furka jest, ale umiejętności brak :ciasteczkowy2:


CoJaTamKurwaWiem

2018-04-20, 15:28
Pewnie pierwszy raz w życiu widzi śnieg raczej...
Piwko dla żony obok :)

~Velture

2018-04-20, 15:33
@up
Człowieku jak spadnie w UK 1cm śniegu to wprowadzają prawie stan klęski żywiołowej a co dopiero jak ktoś z teksasu co śniegu nie widział, i o zimowych gumach nie słyszał, to w takim automacie tylnonapędowym ch*ja zrobi.

Tco

2018-04-20, 17:35
Co jak co, ale nie wymiekl twardo jechal dalej :D Piwko za babke w aucie i jej smiech.

sadystycznie bolesny

2018-04-20, 18:08
Już z głosu słychać, że tłusta świnia. Sama pewnie wózkiem elektrycznym po markecie driftuje.

mazga50

2018-04-20, 19:38
Czego chcesz? Na semi slick'ach to i tak nieźle.

dr_dex

2018-04-20, 21:20
Velture napisał/a:

@up
Człowieku jak spadnie w UK 1cm śniegu to wprowadzają prawie stan klęski żywiołowej a co dopiero jak ktoś z teksasu co śniegu nie widział, i o zimowych gumach nie słyszał, to w takim automacie tylnonapędowym ch*ja zrobi.



Wez ty velture juz nie pie**ol lub przestan powtarzac glupoty zaslyszane od kolegow.

Snieg w UK pojawia sie raz na jakis czas (oczywscie zima), zazwyczaj znika po dniu-dwoch ale uwierz mi, nie powoduje to niczego oprocz tego, ze angole jeszcza wolniej i bardziej rozwaznie niz zwykle

ng...........th

2018-04-20, 21:40
dr_dex napisał/a:



jeszcza wolniej



co robia? :shock:

Chiaom

2018-04-20, 21:42
dr_dex napisał/a:



Wez ty velture juz nie pie**ol lub przestan powtarzac glupoty zaslyszane od kolegow.

Snieg w UK pojawia sie raz na jakis czas (oczywscie zima), zazwyczaj znika po dniu-dwoch ale uwierz mi, nie powoduje to niczego oprocz tego, ze angole jeszcza wolniej i bardziej rozwaznie niz zwykle



Byłeś Ty w Anglii? W tą zimę (w Coventry) pozamykali miejsca pracy bo nie było jak dojechać, szkoły itp. ja np. miałem 3 dni wolnego :D

camperboy

2018-04-20, 22:38
Cytat:

Byłeś Ty w Anglii? W tą zimę (w Coventry) pozamykali miejsca pracy bo nie było jak dojechać, szkoły itp. ja np. miałem 3 dni wolnego :D



Bo to była najgorsza zima od 2010 roku wiec nie dziwne ze zamknęli. W 2010 bylo podobnie a ja spalem w robocie w biurze bo nie mialem jak wrocic do domu. Noralnie co roku jest tak, ze snieg spadnie i juz zazwyczaj wieczorem go nie ma. Pozdro ze Szkocji...

Wracajac do tematu spróbujcie pojechwc autem z napędem na tył na letnich oponach i w automacie....powodzenia k***a.

dr_dex

2018-04-21, 00:21
Chiaom napisał/a:



Byłeś Ty w Anglii? W tą zimę (w Coventry) pozamykali miejsca pracy bo nie było jak dojechać, szkoły itp. ja np. miałem 3 dni wolnego :D



Bylem w te zime, poprzednia, jeszcze poprzednia, jeszcze, jeszcze ....

Kiedy to dokladnie byl ten kataklizm co to miales trzy dni wolnego ? I na pewno byl spowodowany pogada a nie tym, ze zachlales i ci wj***lo trzy dni z zyciorysu ? :kawa:

Polokima

2018-04-21, 00:35
Na tym forum każdy się kłóci o to, który wie lepiej. Zawsze mnie to śmieszy. :D

~PowerBoBass

2018-04-21, 00:57
@up a prawda jest jedna, kretynka śmieje się z gościa, który elegancko sobie radzi pod górkę na lodowisku bez zimowych opon.

takamahi

2018-04-21, 02:00
camperboy napisał/a:



Wracajac do tematu spróbujcie pojechwc autem z napędem na tył na letnich oponach i w automacie....powodzenia k***a.



A jaki to problem? Większość automatów (o ile nie wszystkie) ma tryb zimowy, lub osobne biegi do trudnych warunków. Dodatkowo delikatnie operujesz gazem i jedziesz, wolno bo wolno ale w miarę bezpiecznie i do przodu. A jak będziesz cisnął gaz w zwykłym trybie to się będzie działo to co na filmiku.