18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba jazdy

~Beny • 2018-04-20, 14:43
Furka jest, ale umiejętności brak :ciasteczkowy2:


agt91

2018-04-21, 02:56
locha sie smieje ale sama z garazu na pewno by nie wyjechala

~Velture

2018-04-21, 07:14
dr_dex napisał/a:



Wez ty velture juz nie pie**ol lub przestan powtarzac glupoty zaslyszane od kolegow.

Snieg w UK pojawia sie raz na jakis czas (oczywscie zima), zazwyczaj znika po dniu-dwoch ale uwierz mi, nie powoduje to niczego oprocz tego, ze angole jeszcza wolniej i bardziej rozwaznie niz zwykle


Byłem w Anglii raz w grudniu na tydzień i k***a spadło śniegu ok 1cm to k***a mać szkoły pozamykali przez to więc k***a nie mów, że pie**olę i coś od kolegów zasłyszałem.
Dla mnie to był k***a szok, że w radio i tv pie**olą o tym jak szkoły zamknięte przez maleńki opad śniegu są.

astonmartin

2018-04-21, 12:23
Ciekawe czy też by się tak śmiała gdyby posadzili ją w manualu

prezio87

2018-04-21, 17:40
ja mam zimówki, ale już takie 4 letnie i jak podsypało śniegiem, a nie bylo jeszcze piaskiem i solą sypnięte, to z pod roboty nie umiałem wyjechać. Wystarczy, że auto jest lekkie, napęd na tył, nie dociążone w bagażniku i taka dupa się robi. Wtedy i nawet kontrola trakcji nie pomoże :-)

~PowerBoBass

2018-04-22, 18:45
prezio87 napisał/a:

ja mam zimówki, ale już takie 4 letnie i jak podsypało śniegiem, a nie bylo jeszcze piaskiem i solą sypnięte, to z pod roboty nie umiałem wyjechać. Wystarczy, że auto jest lekkie, napęd na tył, nie dociążone w bagażniku i taka dupa się robi. Wtedy i nawet kontrola trakcji nie pomoże :-)



Kontrola trakcji wtedy przeszkadza i się ją wyłącza ;-)

chudy005

2018-04-22, 21:28
Lepszego bąka to, ja z odbytu puszczam....