18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PRL na zachodzie

mariusz3pl • 2020-03-10, 22:26
W Barcelonie, prawie jak u nas przed 89-tym ;-)




bleblebator1

2020-03-10, 22:30
Niech się przyzwyczajają, tak kończy się socjalizm.

kubol

2020-03-10, 22:33
Faktycznie koronaku*asek odbije sie na gospodarce. Bardzo pozytywnie firmy produkujace niektore produkty zwiekszaja obrot kulkukrotnie...

~sensualna

2020-03-10, 22:39
Hiszpanie się ubezpieczają co mnie wcale nie dziwi

zwierzak30

2020-03-10, 23:13
Chińczycy wstrzymali dostawy że tak pusto? :)

Arathnmor

2020-03-10, 23:16
Podobne sceny za 2-3 tygodnie u nas, jeśli się drastycznie nie ociepli. Pacjenci 0 z różnych kierunków i +1 rozpierzchli się po kraju, ch*j wie ile osób jest rzeczywiście w fazie utajonej lub łagodnie przechodzi infekcję. Jednak bym wolał zachować płuca bez tego zbędnego uszczerbku.

dżonyłojlker

2020-03-10, 23:40
Arathnmor napisał/a:

Podobne sceny za 2-3 tygodnie u nas



U mnie na osiedlu już od paru dni brakuje w sklepach spirytusu i wódy. Alkoholiczne śmiecie mają teraz świetną wymówkę przed żonkami, bo trzeba się dobrze odkazić, albo te zapijaczone ścierwa robią zapasy, bo nie ma nic gorszego dla alkoholika niż wizja pustej flaszki.

Hrabia Drapula

2020-03-11, 00:21
pie**oleni i nakręcanie, zwykła choroba, ile osób zaraziło się od początku roku grypą u nas?
a to że w takim Wuhan zmarło ileś tam osób, tylko zwrócił ktoś uwagę że to "miasteczko" ma o jakieś 12 mil więcej mieszkańców jak cała polska?
szpitale polowe już zwinęli, do wakacji nikt nie będzie pamiętał że było coś takiego
''prawie jak u nas przed 89-tym ;-) " prawie, jakoś miałem już trochę lat wtedy i nie pamiętam takiego stanu, przynajmniej w warszawie, może gdzieś po wsiach albo w małych miasteczkach
ludzie wykupują, a później albo wypie**olą bo stare albo będą jeść i srać bo szkoda wywalać

ProVVe

2020-03-11, 01:07
dignogato napisał/a:

U mnie na osiedlu już od paru dni brakuje w sklepach spirytusu i wódy. Alkoholiczne śmiecie mają teraz świetną wymówkę przed żonkami, bo trzeba się dobrze odkazić, albo te zapijaczone ścierwa robią zapasy, bo nie ma nic gorszego dla alkoholika niż wizja pustej flaszki.



U mnie czystki wódy i piw sa przed każdym weekendem to nie widze różnic poza idiotami kupującymi nadmiar towaru bo idzie grypa

mygyry

2020-03-11, 07:54
kubol napisał/a:

Faktycznie koronaku*asek odbije sie na gospodarce. Bardzo pozytywnie firmy produkujace niektore produkty zwiekszaja obrot kulkukrotnie...



Ja tam się raczej spodziewam kryzysu co z Tego, że chwilowo będą mieli większy utarg jak wkrótce biznes może stanąć przez kwarantannę i zamykanie granic a rząd nawet złotówki nie odpuści i zusy i pracowników trzeba będzie wypłacić

Wiewór

2020-03-11, 08:05
kubol napisał/a:

Faktycznie koronaku*asek odbije sie na gospodarce. Bardzo pozytywnie firmy produkujace niektore produkty zwiekszaja obrot kulkukrotnie...



No zwłaszcza zwiększą jak połowa pracowników będzie na kwarantannie, 2/3 w szpitalu pod respiratorem a 1/3 w krainie wiecznych łowów.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-11, 08:21
kubol napisał/a:

Faktycznie koronaku*asek odbije sie na gospodarce. Bardzo pozytywnie firmy produkujace niektore produkty zwiekszaja obrot kulkukrotnie...



Albo sytuacja się drastycznie pogorszy włącznie z zamykaniem miast i sklepów, a wtedy sprzedaż stanie i będzie h*jnia dla gospodarki.
Albo wszystko za miesiąc lub dwa się uspokoi i wróci do normy. Wtedy ludzie, którzy z powodu koronawirusa kupili żywność, środki czystości, higieniczne i inne, zaczną je zużywać i przez jakiś czas nie będą tych produktów kupować...

DzidaZawodnik

2020-03-11, 08:37
Hiszpanie to zawsze bezmózgie p*zdy były. Poza tym w sklepie obok wszystko jest na miejscu.

solltys

2020-03-11, 10:38
Wiewór napisał/a:

No zwłaszcza zwiększą jak połowa pracowników będzie na kwarantannie, 2/3 w szpitalu pod respiratorem a 1/3 w krainie wiecznych łowów.



To już kolejny twój post jaki czytam z faktami i statystykami wyssanymi chyba z ku*asa ojca.

:roll:

only4u

2020-03-11, 11:43

Srajtaśma najważniejsza