18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezentacja lokalnej kuchni azjatyckiej

phrontch • 2021-01-09, 07:17
Na tyle mnie ten żółtek obrzydzil, że się zastanawiam, czy to nie hard





Proszę o ewentualne przeniesienie

paczfiko

2021-01-09, 21:19
To nikt nie jadł prawdziwego salcesonu ciemnego, z krwią i ozorami?

Mr.ANALigator

2021-01-09, 21:26
j***ny ch*j jak mlaszcze, nie idzie tego sluchac

pudel82x

2021-01-09, 21:41

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

W ten sposób chinole okazali wam brak szacunku.
W biznesie i biznesowych spotkaniach na poziomie to delegacja przylatująca ma się przygotować do do negocjacji i rozmów.
Jeśli tego nie robi, to po prostu nie ma do was szacunku. Przyjechali jak na rozmowy z podwładnymi albo niewolnikami. Nie chwaliłbym się tym za bardzo...


Oczywiście, kiedyś pracowałem w fabryce SHAPR w Ostaszewie toruńskim i gdy jedna z pracownic poinformowała żółtego szefa że chcę do toalety to dostała plaskacza. Jak się okazało ten h*j przyjechał na ostatnią chwilę i nie zdążył przejść szkolenia z polskich manier. Oczywiście bardzo szybko wrócił do swojego kraju ze względów bezpieczeństwa.


CoJaTamKurwaWiem

2021-01-09, 23:02
Direct1 napisał/a:

Nie zmienia to faktu że tak się w ich kulturze robil. Myślał by kto że Ty jadąc do Chin zapoznal byś się z ich całym Savoir-vivre no proszę Cię bez jaj...





Justynka99 napisał/a:

Najlepiej się nie zapoznać z ich zwyczajami i potem być jednym z tych, o których media piszą, że siedzą w więzieniu w innych krajach za picie alkoholu, czy robienie zdjęć. W czasach internetu zapoznanie się ze zwyczajami kraju do którego się wybiera to kilkanaście, albo kilkadziesiąt (w przypadku mniej znanych krajów) minut. Brak takiego rekonesansu to nie tylko chamstwo, ale też po prostu głupota.




Tu mamy doskonały przykład do naszej dyskusji:


St...........on

2021-01-09, 23:24
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Willkommen til Norge



Á Íslands lika! :D Kveðja :D

octave25

2021-01-10, 20:03
Direct1 napisał/a:

Taka ciekawostka odnośnie tego mlaskania , w kulturze azjatyckiej jest bardzo niekultularne jak jesz i NIE mlaszczesz oznacza to, że posiłek Ci NIE smakuje. I wskazane jest żeby po zjedzeniu BEKNAC wiem wiem też byliśmy bardzo zaskoczeni kiedy jedliśmy obiad w firmie razem z delegacja pracowników branży IT z Chin



Znajomy Chińczyk mówi, że mlaska się po to żeby lepiej smakowało. W Chinach tak jest, ale w Japonii już nie. I nie ma to nic wspólnego z okazaniem braku szacunku.

żmij napisał/a:

Przysmakiem jest oko.



Policzki są najlepsze. Nie przepadam za jęzorem.

grzehuu

2021-01-11, 03:34
kuwa
3:30
oglądam sadola
i zgłodniałem :D