18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Premiera batmana jako false flag?

makabrax • 2012-07-26, 23:30
Jedni się rozczulają, inni mówią że lepiej piracić filmy niż chodzić na premiery ;)

Jednak z garści informacji z neta można wyczytać na temat tej strzelaniny takie rzeczy:

- ludzie którzy byli w kinie mówią że gaz był rzucany z dwóch różnych miejść, oficjalna wersja mówi o jednym
- nikt dzwoniąć na policję z kina nie opisuje że strzelec ma pomarańczowe włosy
- strzelec nie posiadał biletów na ten film
- policyjne zdjęcie Holmsa, a jego zdjęcie przed strzelaniną
- policja zjawia się na miejscu w 90 sekund
- aresztowanie następuje w 3 i pół minuty
- niezidentyfikowane ślady krwi w miejscu gdzie Holmes został aresztowany, a nie był on ranny, ślady się nagle urywają, żadnego ciała nie odnaleziono
- Holmes nie stawiał oporu gdy chciano go aresztować
- sam powiedział o zaminowaniu mieszkania
- SWAT przyznało że bomby są bardzo skomplikowane i wezwało FBI które stwierdziło że nic gorszego nigdy nie widzieli
- bezrobotny posiadający broń i ładunki o wartości ponad 10tyś $
- grał w różnego rodzaju gry w tym w WoWa
- utrzymuje że jest Jokerem i farbuje włosy na pomarańczowo gdy ten ma zielone włosy
- nie mówi ani słowa po umieszczeniu w celi lub w sądzie
- wygląda na odurzonego i zagubionego (na haju?)
- policja stwierdza że nie będzie więcej upubliczniać jakichkolwiek informacji w jego sprawie
- wszystko dzieje się na dwa tygodnie przed tym jak Obama ma podpisać na spotkaniu UN traktat zakazujący posiadania broni w USA
- w ciągu paru godzin wszystkie stacje telewizyjne robią wywiady z ekspertami od broni mówiącymi o słuszności wprowadzenia zakazu posiadania broni
- w raportów policyjnych wynika że Holmes podczas aresztowania wyglądał jak funkcjonariusz SWATu, jednak jego sprzęt był rozrzucony po całym parkingu, a jego maska była 150yardów dalej

coraz więcej różnych spiskowych tematów to swój sobie pie**olnę, a co ;)

Lupi

2012-07-27, 14:11
Ja to podsumuje może takim "dowcipem" (te teorie spiskowe):
Gdy będę Wielkim Złym Lordem, to co jakiś czas będę wynajmował jakiegoś pajaca, przebranego w zbroje, by stawał na środku placu w mieście i krzyczał, iż zna sposób na obalenie Mnie. Po kilu razach, gdy w końcu pojawi się prawdziwy bohater, ludzie po prostu go zignorują.


Co do jakiegoś człowieczka, który mi twierdzi że 55 ton nie znajduje się w skrzydle... Hmm... Dobra,

Waga drzewa - brzozy, tak pi razy drzwi maks 400-500kg. MAKS. Chude toto wysokie, wiotkie.

Idąc twoim tropem Skrzydo też nie przypie**oliło w CAŁA brzoze tylko w jakiś fragment - dajmy na to 5 metrowy.

Skrzydło niech waży, ok 1-1,5t. Z paliwem. Ale k***a że sie tak wyraże zapie**ala sobie to skrzydło jakieś 400kmh. I jest wąskie.
Dobra, sorki dość smoleńska... Ale k***a używaj mózgu - brzoza mogła być POŚREDNIĄ przyczyną katasrofy a nie GŁÓWNĄ...

Sh...........il

2012-07-27, 16:20
ciekawi mnie jak, koleś mógł wnieść na premierę batmana (zapewne full ludzi w kinie) niezauważony, karabin i dwa pistolety, do tego granat dymny i "maskę gazową" dobrze że jeszcze nie wjechał tam czołgiem, albo na wózku widłowym :roll: :-D

workman

2012-07-27, 17:42
A tak znalazłem na 4chanie to wkleję :)


Sgt.Mike

2012-07-27, 21:07

Irenvelle

2012-07-28, 21:54
KimDzongIl napisał/a:



Samolot schodząc do lądowania ma prędkość 300-400km/h. Wyobraź sobie teraz lamborghini lub ferarri który uderza w brzoze. Siwy dym i nasi mechanicy nawet by klepać i szpachlować co nie miele.

Myśl obiektywnie





sz...........an

2012-07-29, 00:34
Nie mam pytań... kurde a mam dość pisania w każdym temacie o tym samym więc napiszę ostatni raz.

1. Jeśli wg. niektórych ludzi światem rządzi masoneria, templariusze i inne organizacje to pozwoliliby na to aby ktokolwiek dowiedział się prawdy? :D

2. pie**olicie Hipolicie o wikileaks jakie to wspaniałe a bardziej manipulują niż TVN 24 "biedne arabusy trzymające kamerę zostały ostrzelane przez śmigłowiec" <--- kij z tym, że połowa z nich miała w rękach AK-47 a druga połowa RPG-7 + jeden z kamerą tego już nie opiszą... ot to dopiero draka :D podpisać gościa z kamerą, że niewinny a cała banda za nim to postronni obserwatorzy zapewne z bronią wyciętą z tektury.

3. Jeśli ktokolwiek chce manipulować światem to właśnie pajace odpowiedzialne za teorie spiskowe bo bardzo łatwo zdobywają sobie popleczników, dziwne, że ich niechęć do USA jest tak ogromna... a dlaczego? Dzięki portalom takim jak Wikisraka.

4. Wiadomo, rząd USA, Polski czy innych krajów nie będzie spowiadał się wam z tego jakie tajne operacje przeprowadzają lub co mają na celu, ale te pierdoły o celowych zamachach itd. są po prostu śmieszne. Dajmy na to teoria spiskowa o tupolewie i putinie... Lech Kaczyński gdyby żył, przegrałby wybory w sromotny sposób bo jego notowania były fatalne, a po zamachu jego brat wyskoczył jak Filip z konopi prawie wygrywając wybory. Myślicie, że Putin wolałby jednego na straconej pozycji czy wywindować drugiego?

5. Jeśli coś jest utajnione a ktoś rozpowiada te tajne informacje i nie ma ukręconego łba to są trzy możliwości
a) To są pierdoły
b) O czymś usłyszał ale nie wie o czym
c) To zasrany manipulator chcący zrobić fortunę na biednych jełopach zakładając organizację non-profit (wikileaks) które to jełopy będą dotować aby dowiedzieć się kto zakisił ogóra w pierwszej damie lub czemu pies prezydenta ma sraczkę-spisek putina

cochise

2012-07-29, 01:19
Te "fachowcy" od lotnictwa, a widzieliśta w ogólę konstrukcję skrzydła? Wręgi i dźwigary pokryte blachą i to stosunkowo cienką http://www.hobbybokhandeln.se/j22/images/wing5.jpg Mam poważne obawy, że to przykładowe lambo lepiej by zniosło brzozę niż skrzydło, ale co ja tam wiem przy takich "fachmanach" od lotnictwa i 50tonowych samolotów lol

A zapomniałem dopisać, że to narzucanie homoseksualizmu to już mnie kompletnie rozwala XD narzucają tu komuś homo... może niech się idze sam przebada skoro ma takie problemy, mnie tam ciepłym sikiem na to co ze swoją "lalą" pedzio robi, a jak się zacznie przystawiać dostanie w ryj, ale skoro się komuś narzuca to może jakieś ukryte ciągoty? XD

Irenvelle

2012-07-29, 11:54
@up
Ale Tobie o ch*j chodzi?Czytales temat?
:xalpalm: