18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prawo jazdy

Ha...........ng • 2017-09-27, 16:03
Sadole co się odpie**ala w Wordach przy zdawaniu prawa jazdy to głowa mała, aż zazdroszcze egzaminatorom, że mają takie sytuacje codziennie, świetna praca. Już pomijając fakt, że za egzamin płaci się j***nE 140ZŁ przy czym niektórzy kończą go w niecałe 10 minut, prawdziwa żyła złota, coś niesamowitego.

Zdawał Sebiks w czapce wpie**olce, już po samej mimice twarzy było widać, że będzie grubo. Dopingowała go karyna. Sebiks mimo pewnie driftowania swoim golfem pod biedronką uj***ł na rękawie. Wysiadł, pieeeerrdolnął drzwiami aż zatrzęsła się cała buda wordu, splunął sobie pod nogi, powiedział, że pie**oli to i wyruszył przed siebie tak, że jego Latino Love musiała podciągnąć ledżinsiki co by jej nie spadly przy truchtaniu za nim.

Drugi typ to laski płaczki dla których oblanie prawka to niczym kontrakt dożywotni na jedzenie sernika z rodzynkami. Jedna dziunia nie płakała, ona dostała spazmów, ryczała tak jak Fritzl, kiedy mu zabierali córke. Ja rozumiem stres, wygórowane oczekiwania czy ch*j wie co, ale współczuje jej w życiu codziennym skoro na oblanie prawka reaguje jakby jej ktoś umarł z rodziny.

Trzeci typ to człowiek hehehe "nie zdałem allllllleeeeeeee jaja, śmiech przez łzy". Laska, która również uwaliła na rękawie. Mówi koleżance, która jeszcze nie pojechała, że jest kul luźno super bomba i cieszy się z tego, że nie zdała, bo wróci tu silniejsza i ze zdwojoną mocą i życzy temu każdemu i yolo, a zaraz za rogiem wordu w płacz.

I to wszystko jednego dnia, świetna sprawa

Klusekcs

2017-09-28, 16:48
Ogólnie warto przejechać się kilka razy do takiego wordu z popcornem. Polecam!

Timitum

2017-09-28, 21:44
Ja nie narzekam, prawko za drugim razem a ponoć tak upie**alali strasznie. Pierwszy raz uj***łem uczciwie, instruktor taki "nie zagaduje kursantów" mnie zagadał, przegapiłem znak i nie wiedziałem gdzie idzie pierwszeństwo. Moja wina, nie żaden instruktor k***a ani nic. Za drugim razem widziałem, że koleś chce mnie upie**olić, i prowadził mnie na wszystkie "pułapki" w mieście. Zdawałem dzień po oblaniu pierwszego egzaminu. Pod koniec wziął mnie na rondo na którym zawsze są korki, więc czekałem aż będę mógł wjechać. Chwile mijały, instruktor się pyta "czemu pan stoi, korek się za nami robi", to mu krótko odpowiedziałem, że "korek za nami może się robić, ale jak wjadę i ten na rondzie zwolni to wymuszenie i mnie pan obleje". Gość odpowiedział "prawda... ale za tym czarnym golfem pan już wjedzie". Dało się? Dało. Dlatego twierdzę, że jak ktoś nauczy się zdać egzamin, i jeszcze jako-tako jeździ, to egzaminator nie będzie miał jak oblać.
Takie oblewanie za psi ch*j to mogło się dziać przed kamerami.

ferbiiii

2017-09-28, 23:07
jak ktos zdaje za 3cim 4tym i tak dalej to oznacza ze p*zda nie kierowca i musi się doszkolić takie moje zdanie.

Cybek

2017-09-28, 23:34
Panie ale pisz pan że to zaj***na pasta z wypoku