18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prawo Jazdy

Bartek13052 • 2016-05-09, 22:02
Dzisiaj byłem na pierwszym kursie prawa jazdy i jak to wygląda to oczywiscie trzeba miec zaswiadczenie lekarskie wiadomo po co .
I lekarz pyta mnie:
-Okularki pan nosi
-nie
-padaczka występuje
-nie
-a choruje pan na cos?
-nie
-dobrze to 100zł sie nalezy
No k***a i za trzy pytania dajesz stówe i dostajesz głupi swistek :idzwch*j:

KingOfDarkness

2016-05-10, 18:41
@UP: To i tak są koszty, które sobie wymyślili ch*jki. Zmieniasz co 15 lat plastik, bo tak i ch*j :D Kierowcy którzy teraz dostają plastik tez sie chyba nie muszą badać tylko wymienić PJ? Czy muszą?

Ps. Ja miałem badania w cenie kursu :lubieplacki:

TheManWithOwl

2016-05-10, 19:11
RatManek napisał/a:

przyznac sie ktorego tata badał


Pomyliło Ci się z badaniem prostaty

Sidi666

2016-05-10, 20:37
To, że zapłaciłeś 100 to dobra wola lekarza. W/g ustawy powinieneś 200. Lekarz zapłacił podatek od 200, bo podejrzewam, że tyle było na paragonie. Lamusie.

Kardio_Error

2016-05-10, 21:43
up
nie każdy wystawia paragon
kiedyś było lepiej,40 dychy i po spawie
bylem tez na badaniu na wozek widłowy.... ledwo wszedłem do gabinetu a lekarz sie drze "narkotyki bierzesz?"
mówię ze nigdy w życiu nic nie brałem a on mi odpowiada: to zdolny jesteś do wszystkiego, true story

Pablo_OPC

2016-05-10, 22:17
Przy podejściu do Prawa Jazdy na kat. A i B, to nawet nie byłem u lekarza na badaniu, także i takie wałki mogą lecieć. Matula dała tyle ile kosztowały badania, a jedyne co, to powiedział by pokazać się gdybym chciał iść na kat. C (czy jakąś inną). :)

Falcao

2016-05-11, 00:17
Co do tych egzaminów to śmieszą mnie ci co wieszają psy na wordach że egzaminy są tak skonstruowane aby udupić kursantów ( nie nie pracuję w wordzie a ni nikt z rodziny) . Kat. b zdałem 6 lat temu za 1 razem , na początku roku robiłem c i c+e . Na C zdałem za 3 razem ale wybrałem po prostu ch*jową szkołę ( Akces Białystok) i wiem że byłem nieprzygotowany na egzamin, po 2 oblanych egzaminach zmieniłem szkołę jazdy (Alfa Białystok) zapłaciłem trochę więcej i się udało zdać. Zostałem w tej szkole na c+e i zdałem za pierwszym razem. Oczywiście szkoła jazdy ma największą cenę w mieście ale warto zapłacić . Co do egzaminatorów to byli uprzejmi , pogadali podczas egzaminu , potrafili nawet przymknąć oko na malutkie błędy , więc nie płakać że wordy ch*jowe tylko nauczcie się jeździć.

Curvatura

2016-05-11, 10:10
Ciesz się. Normalna stawka to 200zł.

Planteusz

2016-05-11, 10:21
Trzeba się było uczyć :)

defcon1

2016-05-11, 12:16
Patologią jest, że TERAZ (dane sprzed 3 tygodni) JEST USTAWOWA CENA MINIMALNA 200 ZŁ ZA BADANIE NA PRAWO JAZDY!
Wyobrażacie to sobie k***a?! Żaden lekarz nie może stwierdzić, a ch*j, ja zrobię badanie za 5 dych. Ustalili cenę, że ma tyle kosztować i koniec, kropka. To jest jakiś j***ny cyrk a nie państwo.

p0lybius

2016-05-11, 15:00
Lepsze było pytanie:

- alkohol jakiś pijesz?
- tak
- wino, piwo, wódka, spirytus, samogon, drinki?
- yyy, no to wszystko

Siljorfag

2016-05-11, 20:36
@up Nieśmieszne..

DobryKocur

2016-05-14, 23:22
Aaa płaczecie wszyscy... Mój kumpel ma wszystkie badania za free, puka córkę doktora :D