18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawo do aborcji (protest w Paryżu)

T3RMINATOR • 2023-01-25, 19:34
W ubiegłą niedzielę aktywistki grupy FEMEN, ubrane topless i ubrane w białe szorty z czerwonym tuszem w kroku, przerwały demonstrację przeciwko aborcji i eutanazji w Paryżu, tuż przed aresztowaniem przez policję


razak

2023-01-27, 10:00
chlebowymazut napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś, ktoś wyr*cha, tj. zgwałci ci 15 letnią córkę, przy tym, dla zabawy, potnie jejj gębę, połamie nogi i wyłupi jedno oko. Mam nadzieję, że tak wyr*chana zaciąży, i zmuszona durnym prawem, urodzi dziecko po czym popełni samobójstwo. Przez resztę życia ten bękart będzie przypominać ci jak piękne chwile z tatusiem bękarta miała twoja córka, i jak radośnie wspomina w niebie ciąże.



Widzisz... Jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć to co napisałem, więc jakiekolwiek podejmowanie z tobą dyskusji, nie ma najmniejszego sensu. Czy ty myślisz, że te k***y j***ne, które latają z gołymi cyckami walczą o aborcje w tak skrajnych przypadkach jakich mi życzysz ? Nie idioto, one walczą o to o czym napisałem w poprzednim komentarzu, ale żeby było po równo to jeśli masz córkę to daj numer. Zbajeruje ją tak, że będzie mi ssała ku*asa zaraz po wyciągnięciu go z jej ciasnej dupy, a na sam koniec wysmarkam jej swojego ch*ja w jej włosy i wręczę t shirt z napisem "córeczka tatusia" Niech ludzie twojego pokroju zginą w jakikolwiek sposób, a ludzie mojego pokroju będą r*chać wasze córki.

8-)

pytolsky

2023-01-27, 10:03
chlebowymazut napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś, ktoś wyr*cha, tj. zgwałci ci 15 letnią córkę, przy tym, dla zabawy, potnie jejj gębę, połamie nogi i wyłupi jedno oko. Mam nadzieję, że tak wyr*chana zaciąży, i zmuszona durnym prawem, urodzi dziecko po czym popełni samobójstwo. Przez resztę życia ten bękart będzie przypominać ci jak piękne chwile z tatusiem bękarta miała twoja córka, i jak radośnie wspomina w niebie ciąże.



1. Gdzie i kiedy zakazano aborcji ze względu na poczęcie dziecka przy zgwałceniu? Kto urządza manifestacje, żeby coś takiego wprowadzić? Czy ktoś tutaj wspomina o tym, żeby tego zakazać? Nie. Więc o ch*j ci właściwie chodzi?
2. Jeśli chciałaby usunąć dziecko, to mogłaby popełnić samobójstwo jeszcze będąc w ciąży - twoja wyssana z dupy opowiastka wydarzająca się tylko na filmach nie trzyma się kupy. Nie wspominając już o tym, że do Czech można dojechać łatwo z każdego miejsca w tym kraju.

Folur napisał/a:

Jesteś chłopem, więc Twoje wywody i argumenty są tyle co o kant dupy rozbić.



Z tego co widzę, to też jesteś chłopem. Jak rozumiem twoje zdanie na temat aborcji również się nie liczy?

razak

2023-01-27, 10:47
Folur napisał/a:

Jesteś chłopem, więc Twoje wywody i argumenty są tyle co o kant dupy rozbić...ha thu Ci w ryj! Sam pewnie jebiesz babę bez gumy, a gdyby wydarzyła się taka sytuacja że dziecko z wadami i upośledzeniami, do końca życia trza utrzymywać to byś pierwszy sp***olił. Albo jak taki Jaki, czy inna Godek byś wmawiał wszystkim że to "normalne" i dążył do tego żeby wszyscy tak mieli, jak Ty masz przesrane w życiu. Zabraniając właśnie aborcji w imię własnych poglądów i poniżonego ego.



Dałem Ci piwo na pocieszenie. Wszystko co napisałeś mija się z tym co bym zrobił. Po pierwsze. Mam żonę i staramy się o dziecko :) Po drugie gdyby wyszła taka sytuacja, że dziecko urodzi się bez rączek czy z jakąś inną patologią, to wspólnie podjęlibyśmy decyzję co robimy dalej. Jeśli decyzją by było usunięcie dziecka. To nie potrzebuje do tego 100 % legalizacji aborcji w naszym już zniszczonym kraju. Potrafię myśleć zdroworozsądkowo a sadistic to nie jedyne źródło wiedzy którą przez lata nabywam i nie miałbym NAJMNIEJSZEGO problemu by dziecko usunąć mając 50 km do chociażby Ostrawy. Po trzecie, zobacz o czym piszę ja, a do czego przypie**oliłeś się ty. W Polsce w skrajnych przypadkach DALEJ możesz usunąć ciąże. Jeśli r*chasz przypadkowe dupeczki bez zabezpieczenia to jesteś pie**olonym kretynem i nie mam więcej nic do dodania :)

Flodzia

2023-01-27, 12:53
razak napisał/a:

Dałem Ci piwo na pocieszenie. Wszystko co napisałeś mija się z tym co bym zrobił. Po pierwsze. Mam żonę i staramy się o dziecko Po drugie gdyby wyszła taka sytuacja, że dziecko urodzi się bez rączek czy z jakąś inną patologią, to wspólnie podjęlibyśmy decyzję co robimy dalej. Jeśli decyzją by było usunięcie dziecka. To nie potrzebuje do tego 100 % legalizacji aborcji w naszym już zniszczonym kraju. Potrafię myśleć zdroworozsądkowo a sadistic to nie jedyne źródło wiedzy którą przez lata nabywam i nie miałbym NAJMNIEJSZEGO problemu by dziecko usunąć mając 50 km do chociażby Ostrawy. Po trzecie, zobacz o czym piszę ja, a do czego przypie**oliłeś się ty. W Polsce w skrajnych przypadkach DALEJ możesz usunąć ciąże.

Jeśli r*chasz przypadkowe dupeczki bez zabezpieczenia to jesteś pie**olonym kretynem i nie mam więcej nic do dodania[/quote]

Zapomniałeś o jednym fakcie, że kobieta gdy zajdzie w ciążę i pójdzie do lekarza i tu nie ważne czy prywatnie czy na NFZ ma założoną kartę ciąży i trafia do systemu gdzie nagle nie może tak sobie już nie być w ciąży albo być w niej lat bo zaraz pacynki Ziobry się tym zainteresują. Więc twój mit o usunięciu ciąży za granicą w przypadku wykrycia wady płodu możesz sobie schować pod napletka i wsadzić żonie w dupę. Oczywiście wszystko się da zrobić jak masz $, prywatnego lekarza który ciąży nie wpisał do rejestru albo wystawi papier o poronieniu, można zamiast skrobanki zrobić aborcje farmakologiczną i też będzie po ciąży tylko nigdy nie wiesz czy do domu za jakiś czas zapukają smutni panowie bo ktoś strzeli z ucha bo po tym kraju mozna się wszystkiego spodziewać.

razak napisał/a:

Jeśli r*chasz przypadkowe dupeczki bez zabezpieczenia to jesteś pie**olonym kretynem i nie mam więcej nic do dodania



Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, iż żadna antykoncepcja nie jest skuteczna w 100% i dzieci się rodzą mimo tabletek, spiral, gumek.

razak

2023-01-27, 15:16
Flodzia napisał/a:

Jeśli r*chasz przypadkowe dupeczki bez zabezpieczenia to jesteś pie**olonym kretynem i nie mam więcej nic do dodania


Zapomniałeś o jednym fakcie, że kobieta gdy zajdzie w ciążę i pójdzie do lekarza i tu nie ważne czy prywatnie czy na NFZ ma założoną kartę ciąży i trafia do systemu gdzie nagle nie może tak sobie już nie być w ciąży albo być w niej lat bo zaraz pacynki Ziobry się tym zainteresują. Więc twój mit o usunięciu ciąży za granicą w przypadku wykrycia wady płodu możesz sobie schować pod napletka i wsadzić żonie w dupę. Oczywiście wszystko się da zrobić jak masz $, prywatnego lekarza który ciąży nie wpisał do rejestru albo wystawi papier o poronieniu, można zamiast skrobanki zrobić aborcje farmakologiczną i też będzie po ciąży tylko nigdy nie wiesz czy do domu za jakiś czas zapukają smutni panowie bo ktoś strzeli z ucha bo po tym kraju mozna się wszystkiego spodziewać.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, iż żadna antykoncepcja nie jest skuteczna w 100% i dzieci się rodzą mimo tabletek, spiral, gumek.[/quote]

Następna kretynka, która ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Czy gdzieś napisałem, że antykoncepcja daje 100 % ? Nie ! To na ch*j mi o tym piszesz. Czy gdzieś napisałem, żeby iść do lekarza na NFZ ? NIE ! Więc na ch*j po raz drugi leci w Twoją strone. Moja żona nigdy nie była u ginekologa na NFZ, zawszę chodzi prywatnie. Zaskoczę Cię teraz. Do dentysty również zapie**alamy prywatnie. Przeczytaj mój pierwszy komentarz i do niego się odnieś jeśli chcesz polemizować, a nie wkładaj mi słowa których ja nie pisałem. Zaprzeczyłaś sama sobie swoim komentarzem. Wychodzi na to, że jednak MOŻNA usunąć dziecko jeśli się ma :
1. Znajomości
2. Pieniądze
3. Odpowiedni iloraz inteligencji, by zrobić to w odpowiedni sposób.

Tobie, by się to nieudało, ale na szczęści Tobie to również nie grozi. Jedyna ciąża którą przechodzisz to tzw SPOŻYWCZA

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

diacon

2023-01-27, 23:29
Trzeba je wyłapać, i dobrze wyr*chać, może brak im bolca w piździe? Wtedy im odpie**ala. Śmiechy chichy, ale macie świadomość że kobiety często mają problemy hormonalne, które powodują że przestają myśleć logicznie, władają nimi jedynie emocje, są spocone, i nie chciałbym takiej spotkać w ciemnym zaułku :)

Folur

2023-01-28, 01:18
razak napisał/a:

Ja to jestem zdania, że te wszystkie k***iszony, które chcą legalnej aborcji. To chcą jej po to, by sie mogły bez obaw j***ć i k***ić z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia od najmłodszych lat. No bo przecież dla każdej inteligentnej osoby to nie jest żaden problem usunąć po cichu dziecko, za granicą, prywatnie jeśli już miało by się naprawdę urodzić w fatalnym stanie. Te pie**olone aferzystki będą się j***ć z kim popadnie, a później na komendzie zgłoszą gwałt zbiorowy. Tego typu wieśniary to są i tak je widzę po przez ich zachowanie. Przecież gdybym się dowiedział, że moja matka takie coś odpie**alała za młodu to bym sp***olił do lasu i niech mnie k***a wilki wychowują... Czorty jakich mało z tych kurew. j***ć



następny...Ty się z powołaniem nie pomyliłeś? na księdza powinieneś iść, oni nie mają własnego życia tylko interesują się kto z kim, gdzie i ile razy...ch*j Cię to obchodzi kto z kim jak i ile się pie**oli/jebie/rżnie! nie Twoja dupa/nie Twój ch*j!

razak

2023-01-29, 09:36
Folur napisał/a:

następny...Ty się z powołaniem nie pomyliłeś? na księdza powinieneś iść, oni nie mają własnego życia tylko interesują się kto z kim, gdzie i ile razy...ch*j Cię to obchodzi kto z kim jak i ile się pie**oli/jebie/rżnie! nie Twoja dupa/nie Twój ch*j!



zamknij ryj pedale

Córka_Spawacza

2023-01-30, 04:35
Mogą sobie podać ręce z naszymi k***ami