18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawo do aborcji (protest w Paryżu)

T3RMINATOR • 2023-01-25, 19:34
W ubiegłą niedzielę aktywistki grupy FEMEN, ubrane topless i ubrane w białe szorty z czerwonym tuszem w kroku, przerwały demonstrację przeciwko aborcji i eutanazji w Paryżu, tuż przed aresztowaniem przez policję


razak

2023-01-26, 08:45
Ja to jestem zdania, że te wszystkie k***iszony, które chcą legalnej aborcji. To chcą jej po to, by sie mogły bez obaw j***ć i k***ić z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia od najmłodszych lat. No bo przecież dla każdej inteligentnej osoby to nie jest żaden problem usunąć po cichu dziecko, za granicą, prywatnie jeśli już miało by się naprawdę urodzić w fatalnym stanie. Te pie**olone aferzystki będą się j***ć z kim popadnie, a później na komendzie zgłoszą gwałt zbiorowy. Tego typu wieśniary to są i tak je widzę po przez ich zachowanie. Przecież gdybym się dowiedział, że moja matka takie coś odpie**alała za młodu to bym sp***olił do lasu i niech mnie k***a wilki wychowują... Czorty jakich mało z tych kurew. j***ć

pytolsky

2023-01-26, 09:08
Są takimi zwolenniczkami demokracji, że gdy odbywa się legalna, demokratyczna demonstracja to muszą ją nielegalnie i niedemokratycznie za każdym j***nym razem zakłócić. I niech ktoś mi jeszcze powie, że gdy tym razem lewica dojdzie do władzy, to tym razem nie skończy się jak zwykle na komuniźmie.

Leatherface

2023-01-26, 09:26
One potrzebują prawa do utylizacji w trybie natychmiastowym.

Swooniak

2023-01-26, 09:34
Pogwałcić tym co są przeciwko aborcji matki, żony i córki i raz dwa im się zmieni punkt widzenia
Ale wiadomo o co chodzi, trzeba coraz więcej patologii i niechcianych dzieci którym z czasem wypierze się mózgi i będą głosować na tego co więcej daje

Ziomee22

2023-01-26, 10:57
Ta chuda nawet spoko, ale jak by nikt nie reagował to bym im p*zdy tylko zmarzły , same by zrezygnowały :D trzeba traktować jak powietrze :D

piter96

2023-01-26, 11:56
dance4life napisał/a:

Nie ma to jak z golymi cycami latac po ulicy, trzymajac w reku krzyz...



A krzyż to co takiego? Facet z gołymi cycami.

pytolsky

2023-01-26, 12:09
Swooniak napisał/a:

Pogwałcić tym co są przeciwko aborcji matki, żony i córki i raz dwa im się zmieni punkt widzenia
Ale wiadomo o co chodzi, trzeba coraz więcej patologii i niechcianych dzieci którym z czasem wypierze się mózgi i będą głosować na tego co więcej daje



Z powodu czynu zabronionego (nie tylko zgwałcenia, ale np. kazirodztwa) dokonuje się pojedynczych aborcji. W 2020 roku dokonano ich u nas dokładnie dwie. Na ponad tysiąc przypadków. W 2021 żadnej. Więc rozszerzanie jednej, najrzadszej przesłanki na wszystkie inne jest oznaką sp***olenia umysłowego i typowego dla lewactwa niezrozumienia problemu. Zresztą, przecież tego nikt nigdzie nie zabronił, jełopie, więc nie do końca wiem o czym ty teraz pie**olisz.

tand3r0

2023-01-26, 12:25
Juzwa napisał/a:

W Rosji lepiej sobie radzą z takimi pojebańcami.



I to jest dobra metoda na radzenie sobie z takimi zwierzętami.

korek166

2023-01-26, 13:43
Gazem po mordzie i do lochu

chlebowymazut

2023-01-26, 13:47
razak napisał/a:

Ja to jestem zdania, że te wszystkie k***iszony, które chcą legalnej aborcji. To chcą jej po to, by sie mogły bez obaw j***ć i k***ić z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia od najmłodszych lat. No bo przecież dla każdej inteligentnej osoby to nie jest żaden problem usunąć po cichu dziecko, za granicą, prywatnie jeśli już miało by się naprawdę urodzić w fatalnym stanie. Te pie**olone aferzystki będą się j***ć z kim popadnie, a później na komendzie zgłoszą gwałt zbiorowy. Tego typu wieśniary to są i tak je widzę po przez ich zachowanie. Przecież gdybym się dowiedział, że moja matka takie coś odpie**alała za młodu to bym sp***olił do lasu i niech mnie k***a wilki wychowują... Czorty jakich mało z tych kurew. j***ć



Mam nadzieję, że kiedyś, ktoś wyr*cha, tj. zgwałci ci 15 letnią córkę, przy tym, dla zabawy, potnie jejj gębę, połamie nogi i wyłupi jedno oko. Mam nadzieję, że tak wyr*chana zaciąży, i zmuszona durnym prawem, urodzi dziecko po czym popełni samobójstwo. Przez resztę życia ten bękart będzie przypominać ci jak piękne chwile z tatusiem bękarta miała twoja córka, i jak radośnie wspomina w niebie ciąże.

omenlol

2023-01-26, 13:54
To jest ten cały postępowy zachód ??

Saika

2023-01-26, 19:05
Ale dlaczego koce TRC? Jak by tak zostawić skute w parku / na asfalcie przez kilka godzin... Myślę że było by to skuteczniejsze.
Ps. Niby Polska taka poj***na/ zaściankowa/ "katole" i ciemnogród jak to niektórzy mówią... A jednak tutaj jakoś nie mam strachu wyjść po bułki czy pójść gdzieś wieczorem. I jakoś też o tych sławetnych gwałtach nie słychać... Hmmm dziwne...
A te co krzyczą że codziennie są gwałcone zapraszam wypie**alać, jedźcie do Francji, do Niemiec czy do Emiratów Arabskich.
Tam sobie krzyczcie, zobaczymy jak długo zdołacie nim piękni "orientalni doktorzy" pokażą raczej dobitnie co o tym myślą.


ellsworth

2023-01-26, 20:00
panar3 napisał/a:

Głupie k***y, nie wiedzą suki, że są bezmózgimi narzędziami w rękach globalistów. ch*j im w dupę, murzyński, i ch*j im na grób jak już się zużyją r*chane przez stada murzynów. A tfu!



ch*j ci do tego czyj ch*j je r*cha. Ważne że nie twój.

Folur

2023-01-26, 21:55
razak napisał/a:

Ja to jestem zdania, że te wszystkie k***iszony, które chcą legalnej aborcji. To chcą jej po to, by sie mogły bez obaw j***ć i k***ić z kim popadnie, bez żadnego zabezpieczenia od najmłodszych lat. No bo przecież dla każdej inteligentnej osoby to nie jest żaden problem usunąć po cichu dziecko, za granicą, prywatnie jeśli już miało by się naprawdę urodzić w fatalnym stanie. Te pie**olone aferzystki będą się j***ć z kim popadnie, a później na komendzie zgłoszą gwałt zbiorowy. Tego typu wieśniary to są i tak je widzę po przez ich zachowanie. Przecież gdybym się dowiedział, że moja matka takie coś odpie**alała za młodu to bym sp***olił do lasu i niech mnie k***a wilki wychowują... Czorty jakich mało z tych kurew. j***ć



Jesteś chłopem, więc Twoje wywody i argumenty są tyle co o kant dupy rozbić...ha thu Ci w ryj! Sam pewnie jebiesz babę bez gumy, a gdyby wydarzyła się taka sytuacja że dziecko z wadami i upośledzeniami, do końca życia trza utrzymywać to byś pierwszy sp***olił. Albo jak taki Jaki, czy inna Godek byś wmawiał wszystkim że to "normalne" i dążył do tego żeby wszyscy tak mieli, jak Ty masz przesrane w życiu. Zabraniając właśnie aborcji w imię własnych poglądów i poniżonego ego.

Jebacpis69

2023-01-26, 22:42
panar3 napisał/a:

Głupie k***y, nie wiedzą suki, że są bezmózgimi narzędziami w rękach globalistów. ch*j im w dupę, murzyński, i ch*j im na grób jak już się zużyją r*chane przez stada murzynów. A tfu!



Leki prawacka miernoto brałeś?