18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawie mu się udało

Jesse.Pinkman • 2021-10-29, 16:29
Nie ma opisu więc może ktoś wytłumaczy co tu zaszło?

cazio

2021-10-29, 19:40
cesarz1982 napisał/a:

Skąd wiesz ,że to piach z drugiego brzegu??
Może to piach z pierwszego brzegu który wiózł na drugi brzeg





KFCnigget napisał/a:

no dobra a o co chodzi z tym towarem i jak go wrzucili mu na przyczepę? po ch*j komu piach z drugiego brzegu



To tzw przesuwanie koryta rzeki. Przewożą piach z jednego brzegu na drugi przez co można przesunąć koryto albo je wyregulować. Ruskie i Chińczycy od dawna w ten sposób przesuwają naturalne granice państwa. Kilometr tu, kilometr tam i dlatego maja taki duży obszar.

Popeusz

2021-10-29, 20:02
Widać jak wylatuje mu coś z podwozia :D może korby sie posypały albo wał ukręcił... szkoda że nie pomyslał inie wcisnął hebla...

Lukkwa

2021-10-29, 21:44
Popeusz napisał/a:

Widać jak wylatuje mu coś z podwozia może korby sie posypały albo wał ukręcił... szkoda że nie pomyslał inie wcisnął hebla...



Wcisnął heble, widać na końcu filmu, że jadąc do tyłu ma zablokowane koła, więc tak jak ktoś pisał wcześniej, koła straciły przyczepność i ładunek pociągnął go w dół...

przemo3251

2021-10-29, 22:11
ilvatar12 napisał/a:

Zadławił silnik na zbyt wysokim biegu, albo na jedynce brakło mu po prostu mocy, wcisnął hamulec szarpło nim, koła straciły przyczepność i ciężar pociągnął go do tylu. Taka jest moja teoria, a nawet jeśli by przy staczaniu się dał gazu na pierwszym to i tak by mu to ch*ja dało podejrzewam, tak czy inaczej myślałem ze wpadnie do wody albo postaci tego ziomka z samego początku, słabo



za mało mocy na taki ładunek. Widać że cisnie na wysokich obrotach. Niższy bieg by nie pomógł bo siła rozpedu za mała wtedy. Dodanie gazu nic nie da jak sie staczasz. Hamulce generują wiekszą siłe hamowania

shoe5maker

2021-10-29, 22:12
Lukkwa napisał/a:

Wcisnął heble, widać na końcu filmu, że jadąc do tyłu ma zablokowane koła, więc tak jak ktoś pisał wcześniej, koła straciły przyczepność i ładunek pociągnął go w dół...



Raczej naczepa miała ch*jowe hamulce, chociaż ciągnik pewnie także. Jak dał radę dwoma osiami wgramolić się tak wysoko to przy sprawnych hamulcach powinien spokojnie tam ustać. Ale co wymagać od krajów trzeciego świata.

cesarz1982

2021-10-29, 23:19
KFCnigget napisał/a:

widać na filmie, obejrzyj jeszcze raz a potem drugi i trzeci itd. dopóki tego nie zauważysz...



Widzisz głąbie kolega ci wytłumaczył,miałem rację.
To był piach z pierwszego brzegu wiezione na drugi brzeg

:lol:

To tzw przesuwanie koryta rzeki. Przewożą piach z jednego brzegu na drugi przez co można przesunąć koryto albo je wyregulować. Ruskie i Chińczycy od dawna w ten sposób przesuwają naturalne granice państwa. Kilometr tu, kilometr tam i dlatego maja taki duży obszar.

anzej_paeu

2021-10-31, 01:52
Driver19cm napisał/a:

Za mało tonażu zaj***l na naczepę
Mógł jeszcze śmiało z 10 ton dołożyć



tonaż był zły, ale to dlatego że również konie były złe, oraz ściana była stroma, w efekcie podjazd był zły oraz zjazd był również zły.

jacek44

2021-10-31, 10:39
Driver19cm napisał/a:

Za mało tonażu zaj***l na naczepę
Mógł jeszcze śmiało z 10 ton dołożyć



A gówno się tam znasz. Kierowca popełnił taktyczny błąd. Uznał że najlepiej będzie pokonać podjazd z możliwie najwyższą prędkością początkową, do czego potrzebował możliwie najwyższego biegu. Słychać wyraźnie że pod koniec silnik się dusi i jego próba redukcji skutkuje tym co widać na filmie. Klasyczny błąd, wiem bo zj***łem podobnie tylko na suchym lądzie.

mi...........pl

2021-10-31, 13:20
Awaria hamulców