18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy zombie

~McSadol • 2021-06-25, 07:12
Rosja ciągle potrafi zaskakiwać .


JaTylkonaChwile

2021-06-25, 13:48
KrystekKrystek napisał/a:

Nie ma sensu im tłumaczyć. Takie osobniki jak ten wyżej czy halman 'mamalyga dożylnie' mają jakąś traume z tym związaną. Zdecydowana większość moich ziomków jaraczy z innych używek wybierają piwo. Żadne wódki czy wina. Zimne, gazowane piwko na suche gardełko. Sam po ponad 13 latach właśnie się z tym rozstaje. I jakoś nie mam żadnych skutków po odstawieniu.
A dla tych debili napisze tylko, że to właśnie marihuaneum dożylnie (hehe) mnie odciągneła od wódki i dość bardzo uspokoiła. Nie chcielibyście mnie w tamtych latach spotkać po wódce...



spoko, nie chcielibysmy wtedy i nie chcemy teraz :)

swampman

2021-06-25, 13:59
KrystekKrystek napisał/a:

Nie ma sensu im tłumaczyć. Takie osobniki jak ten wyżej czy halman 'mamalyga dożylnie' mają jakąś traume z tym związaną. Zdecydowana większość moich ziomków jaraczy z innych używek wybierają piwo. Żadne wódki czy wina. Zimne, gazowane piwko na suche gardełko. Sam po ponad 13 latach właśnie się z tym rozstaje. I jakoś nie mam żadnych skutków po odstawieniu.
A dla tych debili napisze tylko, że to właśnie marihuaneum dożylnie (hehe) mnie odciągneła od wódki i dość bardzo uspokoiła. Nie chcielibyście mnie w tamtych latach spotkać po wódce...



czyli w sumie sam sie przyznales ze byles jaraczem, byles/jestes poj***ny i zastapiles uzywke uzywka :lol:

wszystko sie zgadza.

jaka uzywka wariacie?!

octave25

2021-06-25, 20:17
No co jest z tymi mongolskim serwerami? Film 30 sekundowy ładuje się 2min.

KrystekKrystek

2021-06-25, 23:34
swampman napisał/a:

czyli w sumie sam sie przyznales ze byles jaraczem, byles/jestes poj***ny i zastapiles uzywke uzywka
wszystko sie zgadza.
jaka uzywka wariacie?!



Oooo, widzę, że kolega pracuje w żabce. Szacun!
No nic, kawe poprosze. Bez cukru kolego ukrów.

Lingula

2021-06-26, 00:24
Jaranie duzej ilosci trawy jest w sumie podobne do picia w nadmiarze... Ale jak palisz raz na jakis czas, stanowczo, ze tak powiem, to trawka daje zupelnie inne pojecie rzeczywistosci niz alkohol. Trawa to przeciez halucynogen. Mozesz sobie ogarnac rzeczywistosc na glebszym poziomie niz z jakimkolwiek alkoholem.

Anake

2021-06-26, 00:25
Asuritta napisał/a:

ch*ja sobie upie**olił i ogląda xD ja pie**ole... ... ...nie narkotyki nie szkodzą ... na 100% zaczynał od trawki xD



A skad wiesz co bylo przyczyna takiego zachowania? W twoim wypadku na bank uposledzenie umyslowe, moze w jego tez?

Haylash

2021-06-26, 01:22
Lingula napisał/a:

Jaranie duzej ilosci trawy jest w sumie podobne do picia w nadmiarze... Ale jak palisz raz na jakis czas, stanowczo, ze tak powiem, to trawka daje zupelnie inne pojecie rzeczywistosci niz alkohol. Trawa to przeciez halucynogen. Mozesz sobie ogarnac rzeczywistosc na glebszym poziomie niz z jakimkolwiek alkoholem.



Halucynacje to nie rzeczywistość i nie ogarniają ci "rzeczywistości",. a r*chają ją w dupę i to na sucho. Tak samo jak alkohol.
Walić was wszystkich :D