18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy patriotyzm

Pa...........an • 2012-02-08, 14:53
O flagach, Piłsudskim i "piłsudczykach"


arsene007

2012-02-08, 22:38
nie moge słuchac jak ktos mówi że nie bedzie wywieszał flagi, że mu wstyd za Polskę ..wstyd ale za polityków i ich złe decyzje, najpierw 50 lat komuny teraz te durnie niszczą nas . Tylko podczas wojny nasi dziadkowie walczyli o wolność , i nie tylko w Polsce, ale poza nią też , bitwa o Anglię , Monte Cassino i wiele więcej. Powinniśmy być dumni z tego , później walka z komuną , wielu jej nie przeżyło, wielu miało podcięte skrzydła. Teraz gdy jest wolność to w momencie gdy ktoś chce nam ją ograniczać to nei mówimy że się wstydzimy za ten kraj , tylko weźmy sprawy w nasze ręce, nie pozwólmy by znowu ludzie którzy moga wiele wnieść w rozwój w nauke uciekali za granicę, to my stanowimy to państwo a nie garstka któa nie wie co ma ze sobą zrobić

ss...........mi

2012-02-08, 22:48
arsene007 napisał/a:

nie moge słuchac jak ktos mówi że nie bedzie wywieszał flagi, że mu wstyd za Polskę ..wstyd ale za polityków i ich złe decyzje, najpierw 50 lat komuny teraz te durnie niszczą nas . Tylko podczas wojny nasi dziadkowie walczyli o wolność , i nie tylko w Polsce, ale poza nią też , bitwa o Anglię , Monte Cassino i wiele więcej. Powinniśmy być dumni z tego , później walka z komuną , wielu jej nie przeżyło, wielu miało podcięte skrzydła. Teraz gdy jest wolność to w momencie gdy ktoś chce nam ją ograniczać to nei mówimy że się wstydzimy za ten kraj , tylko weźmy sprawy w nasze ręce, nie pozwólmy by znowu ludzie którzy moga wiele wnieść w rozwój w nauke uciekali za granicę, to my stanowimy to państwo a nie garstka któa nie wie co ma ze sobą zrobić

moge sie zgodzic z twoja opinia ale niestety ludzie sa bierni i jedyne co potrafia to opluwac sie na forach;/

yonderbrack

2012-02-08, 23:11
Przyjdzie Kryska na ten cały burdel na wiejskiej... głód niedługo spojrzy Polakom w oczy... a jak Polak głodny- to zły...
... Najedzony... to leniwy :(

waski870

2012-02-08, 23:19
co to k***a jest wypie**allaj z tym gownem

ss...........mi

2012-02-08, 23:52
yonderbrack napisał/a:

Przyjdzie Kryska na ten cały burdel na wiejskiej... głód niedługo spojrzy Polakom w oczy... a jak Polak głodny- to zły...
... Najedzony... to leniwy :(

miejmy nadzieje na pewno sie dołącze:)

Qboos

2012-02-08, 23:54
yonderbrack napisał/a:

Przyjdzie Kryska na ten cały burdel na wiejskiej...



Żadnych zmian nie będzie przyjacielu. Bo i dlaczego miałby by nastąpić? Zmiany mogą być demokratyczne lub rewolucyjne. Niby większość chce zmian, ale ciągle głosują na te same ryje - dlatego zaraz po studiach sp***alam z tego szamba, niech mnie okradają w ludzkich warunkach. A na wywieszenie wszystkich tych sk***ieli na latarniach ulicznych jakoś się nie zanosi.

I uprzedzając żółć, antysemityzm, rasizm i szeroko rozumiane buractwo nie jestem Żydem, masonem, Niemcem, Rosjaninem, agentem unii europejskiej i nie oglądam telewizji.

Plecionkarz

2012-02-09, 00:48
Jest wiele dziedzin współcześnie dzięki którym można być dumnym z naszego kraju. Np. wymyślenie sposobu na masową produkcję grafenu przez dwóch polskich naukowców.

paganbreed

2012-02-09, 01:13
Cytat:

Oto tolerancja dla innych poglądów w polskim wydaniu.


bo dla takiego bydła jak AKEVITT nie ma tolerancji, j***ny nierób bogatych rodziców kisi ogóra w domu i z nudów mu sie pie**oli w głowie albo jest prześladowany i r*chany w dupe.Nie podoba się w Polsce ? prosze bardzo - wypie**alać. Gdyby nie Polacy walczący o ten kraj to ch*j wie co byśmy teraz mieli - pewnie drugi Izrael, zapie**alalibyśmy w myckach i w pejsach ale niektórym napewno by to odpowiadało.
:gilotyna:

LICH0

2012-02-09, 01:50
AKEVITT napisał/a:

nigdy nie wywieszam flagi Polski, pod żadnym pozorem nie chce się utożsamiać z tym krajem bo wstyd na cały świat. I przykre jest to ze jeszcze nasi dziadkowie walczyli z ten cudowny kraj.....



Wstyd przez takich ludzi jak Ty, którzy są pie**olonymi niedoukami, wystarczyło uważać na historii w podstawówce(o ile ją skończyłeś :lol: ) a byś był dumny. W dupsko też pewnie lubisz i czekoladę wyciągać spod napletka.......

Pener

2012-02-09, 02:23
Libertinus, ty ciągle o tych pedałach... zaczyna mnie to zastanawiać, podpis i avatar to chyba jakas przykrywka :roll:

Pa...........an

2012-02-09, 06:35
waski870 napisał/a:

co to k***a jest wypie**allaj z tym gownem




Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana :-P

Qboos

2012-02-09, 07:40
Do k***y nędzy! Co wy macie z tym antysemityzmem?! W swoich poglądach w niczym nie różnicie się od Hitlera.

.:...........:.

2012-02-09, 09:15
Pener666 napisał/a:

Libertinus, ty ciągle o tych pedałach... zaczyna mnie to zastanawiać, podpis i avatar to chyba jakas przykrywka :roll:



Wiesz może kto to kryptogej? ;-)

Jeśli nie, to właśnie on jest jego przykładem książkowym.

cossac

2012-02-09, 11:29
Qboos napisał/a:



Żadnych zmian nie będzie przyjacielu. Bo i dlaczego miałby by nastąpić? Zmiany mogą być demokratyczne lub rewolucyjne. Niby większość chce zmian, ale ciągle głosują na te same ryje - dlatego zaraz po studiach sp***alam z tego szamba, niech mnie okradają w ludzkich warunkach. A na wywieszenie wszystkich tych sk***ieli na latarniach ulicznych jakoś się nie zanosi.

I uprzedzając żółć, antysemityzm, rasizm i szeroko rozumiane buractwo nie jestem Żydem, masonem, Niemcem, Rosjaninem, agentem unii europejskiej i nie oglądam telewizji.


Won pie**olony masońsko żydowski synu niemki i rosjanina który na dodatek jest agentem unii europejskiej!!! Idź sobie TV poogląj.
Zmian nie będzie dopóki dopóty głęboko komunistyczne pokolenie będzie żyło. Widzę że 134 000 fanów na face więc może założymy partię sadistic'a?

(możecie sobie mówić że jestem burakiem. I tak wiem lepiej)

LICH0

2012-02-12, 18:33
Niеbieski napisał/a:



Wiesz może kto to kryptogej? ;-)

Jeśli nie, to właśnie on jest jego przykładem książkowym.



Ja wiem to tacy co zarzucają innym bycie kryptogejami bo sami są kryptoimbecylami (:

A to, że ciągle im dopie**alam to dlatego, że ich nienawidzę....buractwo...