18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy patriotyzm

Pa...........an • 2012-02-08, 14:53
O flagach, Piłsudskim i "piłsudczykach"


sowiak92

2012-02-08, 18:56
Olsztyn. Material stary bo ten plac jest teraz zaj***ny czyms zwiazanym z solidarnoscia.

Thanatophiliac

2012-02-08, 18:57
Pan kapitan napisał/a:





a gdzie Krym.


na ciostku

cossac

2012-02-08, 18:59
A ja siedzę i się wam przypatruje... Gdybyście tak oddali na mnie głos i władzę do osoby takie jak AKEVITT nawet nie zdążyłby się spakować przy sp***alaniu z tego kraju. Trzeba przestać patrzeć co unia, USA, Rosja i Zimbabwe (bo tak na serio to oni rozdają karty na świecie) powiedzą i zacząć robić swoje. Zasady są po to żeby je łamać. Nie ma technologii do wydobywania gazu łupkowego?? Skserować k***a!! i pomalować na inny kolor żeby się nie czepiali.

sowiak92

2012-02-08, 19:25
dokladnie cossac ma racje. akevit ja nie wybieralem kraju w ktorym sie urodzilem i go poprostu nie kocham bo nic mi nie dal oprocz stresu.

RmX

2012-02-08, 19:26
@up
Chiny to już od dawna robią, a teraz zbliżają się do potęgi gospodarskiej
Polska jedynie patrzy na zachodnich debili... ;/

Adiro

2012-02-08, 19:58
@up Chiny już dawno są potęgą gospodarczą. :)

ostatni

2012-02-08, 19:59
@up Mój ojciec jest myśliwym i chciał sobie kupić ruski automat śrutowy, którego nazwa brzmi jeśli dobrze pamiętam Bekas Auto. Broń ta jest o tyle zajebista, że inżynierzy w ruskiej fabryce kupili kilka sztuk najlepszych na świecie automatów Browninga i Winchestera, rozebrali je i najlepsze zastosowane w nich rozwiązania zastosowali w swoim produkcie. (ruscy nie podpisali żadnych umów patentowych i na ACTA też pewnie leją ciepłym moczem). Różnice są 2: broń ta jest jeszcze lepsza od dwóch wcześniej wspomnianych, gdyż Browning nie mógł naruszyć patentów Winchestera i odwrotnie, a ruscy mieli dupie obie te firmy; oraz ruscy sprzedają swoją broń za 200 USD, amerykanie za minimum 1000USD. Niestety UE zabrania importu tego produktu, wiadomo dlaczego...

dogAndaluzyjski

2012-02-08, 20:25
Polska dla Polaków, Niemców, Żydów i Słowaków.

ss...........mi

2012-02-08, 20:27
Wlasnie wyrzygując i wysrywajac z siebie hektolitry szamba odpowiedzieliscie na to czemu AKEVITT napisal co napisal.BO mi tez k***a wstyd i żołc mi sie ulewa jak czytam co ludzie maja w głowach . Zj***na nienawistno -zlodziejska mentalnosc polaczka-buraczka sprowadza ten kraj na dno a bedzie jeszcze gorzej . Ci co oddali zycie i przelali krew za ten kraj w grobie sie teraz przewracaja . A tym co maja zbyt male mozgi i nie rozumieja o czym moze to zycze ch*ja w zęby i dalej sie k***a zagryzajcie i plujcie na siebie , zebyscie tylko sie kiedys nie zesrali z tej nienawisci. ,,,

Wielcy k***a patrioci od siedmiu bolesci sie odezwali .....

pa...........66

2012-02-08, 20:40
kaiel napisał/a:

akevit załóż myckę i sp***alaj



abstrach*jac do beznadziejnej wypowiedzi poprzednika twoja jest chyba na tym samym żałosnym poziomie.

Czy ty też widzisz za każdym rogiem żyda ?
bo jest taka część społeczeństwa co myślą że są patriotami ale tylko myślą brak im komuny to teraz widzą wszędzie żydów

Aż strach co by było gdybyśmy mieli czernoskórych

krishna

2012-02-08, 21:14
Thanatophiliac napisał/a:


na ciostku



osz ty ch*ju, zj***łem się z krzesła :amused:

ostatni

2012-02-08, 21:49
ssij mi napisał/a:

Wlasnie wyrzygując i wysrywajac z siebie hektolitry szamba odpowiedzieliscie na to czemu AKEVITT napisal co napisal.BO mi tez k***a wstyd i żołc mi sie ulewa jak czytam co ludzie maja w głowach . Zj***na nienawistno -zlodziejska mentalnosc polaczka-buraczka sprowadza ten kraj na dno a bedzie jeszcze gorzej . Ci co oddali zycie i przelali krew za ten kraj w grobie sie teraz przewracaja . A tym co maja zbyt male mozgi i nie rozumieja o czym moze to zycze ch*ja w zęby i dalej sie k***a zagryzajcie i plujcie na siebie , zebyscie tylko sie kiedys nie zesrali z tej nienawisci. ,,,

Wielcy k***a patrioci od siedmiu bolesci sie odezwali .....



Ja się nie dziwię, że jest tyle nienawiści tutaj, bo z osób które chcą żeby w tym kraju było lepiej robi się właśnie zawistnych polaczków i schizofreników. A autorem tego pomysły jest rudy kaszub i jego telewizja propagandowa. Niestety w tym kraju jest coraz mniej Polaków, większość to właśnie naleciałości ze wschodu przesiąknięte pedalsko-europejską propagandą; stada intelektualnego plebsu gnieżdżące się w wielkiej płycie i myślące, że wiedzą wszystko, bo oglądają telewizję, w której kilku złodziei i kapusiów udaje światowców, a tak na prawdę są r*chani w dupę i przez wschód i przez zachód. Ten dziadek z filmu zwrócił tylko uwagę na brak flag, bo wiedział, że jeśli wypowie się dosadniej na temat ludzi w tym kraju to zrobią z niego moherowego wariata.

ss...........mi

2012-02-08, 22:15
A ja sie dziwie bo mozna by bylo zyc inaczej ale coż to chyba marzenie scietej glowy....Za ch*ja nie moge zrozumiec tej "naszej Polskiej mentalnosci' moge to tylko porownac do srania do wlasnego łózka:(

Javen

2012-02-08, 22:17
@Qboos
POj***ło ludzi z tą "tolerancją"... Jak ktoś mówi, że 2+2=5 to nie mam prawa mu powiedzieć, że jest idiotą? Tak samo z innymi rzeczami... tak się ludziom w dupach poprzewracało, że zamiast zwalczać głupotę, to ją jeszcze nierzadko popieramy.

oksi89

2012-02-08, 22:17
W dzień narodzin mojego Dziadka zmarł Piłsudski. Prawdziwy Wielkopolanin!