18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy lewak

remi1982 • 2018-05-31, 13:24
Taki tam "njus" z demonstracji antify która odbyła się niedawno we Francji.



Wrzucam do absurdów, bo obrażeń na zdjęciu i tak nie widać.

ProVVe

2018-05-31, 14:06
Teraz niech kupi mu państwo statek i wypie**ala z przyjaciółmi do nibylandii robić za piratów

SirMajkel

2018-05-31, 14:57
a ja bym skrajna prawicę i lewicę wpuścił razem na jakiś plac i zostawił im broń białą na środku. I jedni i drudzy to pojeby, którzy zatruwają życie normalnym ludziom i w dodatku robią masę hałasu o nic. Niech się tłuką do woli, policja tam powinna tylko być po to, żeby ich odgrodzić od normalnych ludzi.

-_..........._-

2018-05-31, 15:11
@2up Twoje słowa powinno się wydrukować i rozlepiać po wszystkich miastach Polski jako manifest normalnych ludzi.

PieronJasnySzlag

2018-05-31, 15:13
Zauważcie że zawsze, ale to zawsze jak jest temat o idiotyzmach lewicy to znajdzie się zjeb który napisze coś o prawicy. Taka ich zasrana równowaga- znowu lewica wyszła na idiotów to koniecznie trzeba coś napisać o prawicy, że też są zjebami. Musi być po równo.


SirMajkel napisał/a:

a ja bym skrajna prawicę i lewicę wpuścił razem ... I jedni i drudzy to pojeby,


SirMajkel

2018-05-31, 15:34
@Rebeliant_ZPF tak w dużym uproszczonym skrócie, skrajna prawica = nikogo nie lubią bez znaczenia kto co i jak, jesteś z nimi albo przeciwko nim, skrajna lewica = chcą żeby wszyscy lubili wszystkich na siłę, mylą zaburzenia umysłowe z nowymi płciami.

@spiderowski może i tak jest, ale zazwyczaj ludzie rzucają jakieś kontrargumenty a ja po prostu stawiam między nimi znak "=".

PieronJasnySzlag

2018-05-31, 16:13
No właśnie, gdybyś chociaż użył celnych kontrargumentów to były by podstawy do dyskusji.

zygmuntor

2018-05-31, 16:19
@SirMajkel. To co npisałeś to bełkot.
Lewica = każdemu po równo (biednym nawet więcej), kolektywizm, państwo regulujące wszystko, państwo opiekuńcze, wysokie podatki.
Prawica = każdemu wg zasług, indywidualizm, państwo silne w obszarze wojskowo-policyjno-sądowym (ale nie ograniczające wolności osobistej), niskie podatki
To tak w skrócie.
PS, i żeby było jasne. W sejmie nie ma partii prawicowych. Wszystkie chcą wzmacniać państwo, podnosić podatki, redystrybuować. są to partie lewicowe lub centrolewicowe. Najbliżej prawicy (gospodarczo) jest SLD.

fr0zzzi

2018-05-31, 20:31
Kocham selekcje naturalną!

TB303

2018-05-31, 20:34
Ja wiem, że oni są niedorozwinięci, ale żeby tak?

EdmundKemper

2018-05-31, 21:04
Antifa i ich wymysły. Nic tylko się śmiać z głupoty.

LOOFAH

2018-05-31, 21:55
Niech mnie dunder świśnie, jeżeli to jest rodowity francuz. Niech sobie pie**olą co chcą o tych antifach, ale w rzeczywistości jest to typowy bojówkarz muslimski.