18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy lewak

remi1982 • 2018-05-31, 13:24
Taki tam "njus" z demonstracji antify która odbyła się niedawno we Francji.



Wrzucam do absurdów, bo obrażeń na zdjęciu i tak nie widać.

remi1982

2018-05-31, 21:56
SirMajkel napisał/a:

a ja bym skrajna prawicę i lewicę wpuścił razem na jakiś plac i zostawił im broń białą na środku. I jedni i drudzy to pojeby, którzy zatruwają życie normalnym ludziom i w dodatku robią masę hałasu o nic. Niech się tłuką do woli, policja tam powinna tylko być po to, żeby ich odgrodzić od normalnych ludzi.



Można się zgodzić że popadanie w jakąkolwiek skrajność jest idiotyzmem, czy to z lewa czy prawa. Ale jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy dzisiejszą prawicą a lewicą, to Ci współczuje. Dzisiejsza lewica to w większości oderwani od rzeczywistości idioci dążący do samozagłady poprzez mylnie pojętą poprawność polityczną. Poza tym, tak jak już ktoś powyżej wspomniał, dzisiaj prawica jest bardziej lewicowa w spojrzeniu na gospodarkę, czy też programy socjalne (pomocowe) aniżeli lewactwo. Ot takie kuriozum. Bo w przeciwieństwie do lewicy, prawakom zależy na dobru obywateli, narodu, kraju.

Tassadar

2018-06-01, 10:59
Skoro tak mu przeszkadza system i policja w tym, że chciał ich rozdupić granatem to niech go teraz poskręcają lewaccy koledzy

SirMajkel

2018-06-01, 11:27
remi1982 napisał/a:



Można się zgodzić że popadanie w jakąkolwiek skrajność jest idiotyzmem, czy to z lewa czy prawa. Ale jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy dzisiejszą prawicą a lewicą, to Ci współczuje. Dzisiejsza lewica to w większości oderwani od rzeczywistości idioci dążący do samozagłady poprzez mylnie pojętą poprawność polityczną. Poza tym, tak jak już ktoś powyżej wspomniał, dzisiaj prawica jest bardziej lewicowa w spojrzeniu na gospodarkę, czy też programy socjalne (pomocowe) aniżeli lewactwo. Ot takie kuriozum. Bo w przeciwieństwie do lewicy, prawakom zależy na dobru obywateli, narodu, kraju.



Ja się zgadzam z tym całkowicie, tylko że ja mówiłem właśnie o skrajnych przypadkach. Nie mówię, że lewica i prawica są złe bo nie są pod warunkiem, że kręcą się tam normalni ludzie.

Ja...........ro

2018-06-01, 11:45
haha, połatać i do pierdla za próbę masowego morderstwa, wyrok powinien być maksymalny jak dla typów co strzelają losowo w szkołach w USA czy chcą przeprowadzić zamach bombowy. Wyszło pięknie!

Ba...........yk

2018-06-02, 16:04
If u happy clap yours hands, clap, clap :D Każdy klaskać może ale on już nie :D


Po...........na

2018-06-02, 19:09
Teraz jest prawdziwym ... lewakiem.

adamZjeb

2018-06-03, 00:59
Nasrałbym mu na ranę żeby się lepiej goiło.

Niegrzeczny29

2018-07-24, 02:14
Szkoda ze tylko reka, głowę powinien sobie wysadzić.