18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy Ghost Rider

naitsyrk • 2016-06-27, 20:57
Jednak Ghost Rider istnieje, przerzucił się na większe sprzęty.


elfis

2016-06-28, 10:51
a z was który ruszy dupsko sprzed kompa aby dziecku pokazać prawdziwego goust raidera

Oponka

2016-06-28, 16:40
@up nie mam dzieci :D

łeb_prosiaka

2016-06-28, 17:09
@lysy78
''ja pie**olę.
to jest najszczersza prawda a i tak tępe strzały będą pie**olić jakieś farmazony o straży pożarnej i innych użytkownikach dróg. (@tranzystor,@łeb-prosiaka).
a jeszcze większe tępe strzały dadzą za bzdurę piwo.
straż nie ugasi opony, bo przyczyną pożaru jest zapieczony klocek hamulcowy, a paląca się opona jest tylko widowiskowym skutkiem. dopiero po jej spadnięciu z felgi można się zatrzymać.
a ch*j idę chlać dalej. niechce mi sie więcej pisać''

ty tępa dzido! straż nie ugasi opony...długo nad tym myślałeś cielaku?
wiesz co to jest gaśnica śniegowa albo piana gaśnicza? inteligent pie**olony!!!

lysy78

2016-06-28, 21:18
@lysy78
''ja pie**olę.
to jest najszczersza prawda a i tak tępe strzały będą pie**olić jakieś farmazony o straży pożarnej i innych użytkownikach dróg. (@tranzystor,@łeb-prosiaka).
a jeszcze większe tępe strzały dadzą za bzdurę piwo.
straż nie ugasi opony, bo przyczyną pożaru jest zapieczony klocek hamulcowy, a paląca się opona jest tylko widowiskowym skutkiem. dopiero po jej spadnięciu z felgi można się zatrzymać.
a ch*j idę chlać dalej. niechce mi sie więcej pisać''

ty tępa dzido! straż nie ugasi opony...długo nad tym myślałeś cielaku?
wiesz co to jest gaśnica śniegowa albo piana gaśnicza? inteligent pie**olony!!!


szkoda tłumaczyć, ale postaram się.
głąbie, jak sądzisz czemu opona się zapaliła? bo lubi jełopie??
zapaliła się , bo rozgrzana tarcza(bęben hamulcowy) poprzez stalową felgę doprowadziła do zapłonu opony. nawet jak ugasisz oponę to tylko na chwilę, bo nastąpi ponowny zapłon z tego samego powodu-rozgrzana tarcza.
i nawet fch*j wiele twoich gaśnic śniegowych ynteligencie i pian gaśniczych nie pomoże, bo rogrzana do białości tarcza generuje tak wiele ciepła, że OPONA ZAPALI SIE PONOWNIE.
i ch*j zmarnowałem czas na tłumaczenie debilowi.
na pochybel, idę chlać znowu