18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

prawdziwa dama

nelbox • 2013-11-13, 19:32
Siedzę w pubie, czekam na kumpli. Nie nudzę się, bo przy sąsiednim stoliku nieco z przodu siedzi ciekawa parka. Bliżej mnie facet, który bez przerwy nawija jakieś smuty, a naprzeciwko niego twarzą skierowaną do mnie siedzi istny aniołek. Piękna dziewczyna o bardzo delikatnej urodzie, złotymi włosami i dużymi niebieskimi oczami. Przyjemnie popatrzeć na jej buzie i czarujący uśmiech. Prawie widać tej ślicznotce skrzydełka i aurę.

Patrzę więc sobie, aż tu nagle przerywa ona swojemu suchermenie jego kolejną anegdotę i rzuca taki oto tekst (cytuję):

- Czeka, k***a, puszczę szczocha i od razu wracam :shock:

Może jestem jakiś staroświecki, ale takie wiadro pomyj, wylewające się dziewczynie z ust, jest tak samo ohydne jak pierdnięcie w twarz z odrobinami kału. A pokazywanie się z taką laską przynosi wstyd facetowi nawet, gdy ten głośno krzyczy, że chodzi mu tylko o seks.

de_ent

2013-11-14, 14:09
Nie wiem skąd wiesz jakie jest uczucie kiedy ktoś pierdnie ci w twarz, że o kale nie będę drążył. Nie zazdroszczę doświadczeń...

kazba

2013-11-14, 15:16
Co jest takiego szczególnie ohydnego w pierdnięciu na twarz z odrobinami kału?

piobor7

2013-11-14, 16:30
może gościu był takim idiotą że nie mogła go znieść ale nie wiedziała jak mu to delikatnie powiedzieć :D

Beowolf2

2013-11-14, 20:31
A może gość kierował się starą zasadą w dupie z jej słownictwem, ważne żeby miała cisną.