18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

prawdziwa dama

nelbox • 2013-11-13, 19:32
Siedzę w pubie, czekam na kumpli. Nie nudzę się, bo przy sąsiednim stoliku nieco z przodu siedzi ciekawa parka. Bliżej mnie facet, który bez przerwy nawija jakieś smuty, a naprzeciwko niego twarzą skierowaną do mnie siedzi istny aniołek. Piękna dziewczyna o bardzo delikatnej urodzie, złotymi włosami i dużymi niebieskimi oczami. Przyjemnie popatrzeć na jej buzie i czarujący uśmiech. Prawie widać tej ślicznotce skrzydełka i aurę.

Patrzę więc sobie, aż tu nagle przerywa ona swojemu suchermenie jego kolejną anegdotę i rzuca taki oto tekst (cytuję):

- Czeka, k***a, puszczę szczocha i od razu wracam :shock:

Może jestem jakiś staroświecki, ale takie wiadro pomyj, wylewające się dziewczynie z ust, jest tak samo ohydne jak pierdnięcie w twarz z odrobinami kału. A pokazywanie się z taką laską przynosi wstyd facetowi nawet, gdy ten głośno krzyczy, że chodzi mu tylko o seks.

petru23

2013-11-13, 20:03
ja tam anomalii nie widzę. Pamiętam jak kiedyś w knajpie w oko wpadła znajomkowi pewna laska. Nie wiedział jak zagadać przy jej koleżankach ze stolika więc wyczailiśmy moment aż od niego odejdzie. Trafiło na WC. Kibelek mieścił się pięterko niżej, po schodkach i tam dopiero podział K/M. I tak poszliśmy za nią przy okazji puścić szczocha ;) Po wykonanej akcji czekam z kumplem na bohatera opowiadania (trzech nas zeszło) i jak wyszedł to praktycznie w tym samym czasie co ona, niewiasta wcześniej wspomniana. No to My (ja i ziomek) lekko na boczek zostawiając pole manewru koledze (ciekawi jego ciętej bajery). I tak stanął przy lustrze (takie większe było, coby się całym przejrzeć), tuż obok niego ona. Ziomek oblookał, wziął wdech, naprężył klatę i zainicjował taką oto rozmowę...

On - cześć
Ona - hej (z lekkim uśmieszkiem)
On - eeee srałaś?

I parsknęlismy śmiechem tak, ze laska na momencie sobie poszła strzelając stereotypowego foszka okraszonego subtelnym "phi". Wcześniej w dowcipie sobie to opowiadaliśmy ale nigdy nie było to sprawdzane w boju. Wrócilismy do stolika tuż za niewiastą, jeszcze śmiejąc się przednio usadowiliśmy się i spojrzeliśmy na tą biedną, obrażoną dziewczynę. Siadła oburzona przy stoliku i chyba opowiedziała sytuację koleżankom... Zaczęły się śmiać głośniej niż my w przy kibelku :) skończyło się to wspólną zabawą po wczesniejszym "wyjaśnieniu" pierwszorzędnego tekstu.


a jakoś tak mi sie przypomniało :)

:amused:


pi...........ja

2013-11-13, 21:33
Nie aniołek, tylko wyrośnięty przedstawiciel dzisiejszej młodzieży.

cys23

2013-11-14, 11:02
Aurę mają palladyni w diablo 2.
Aniołki mają aureolę.

flourishman

2013-11-14, 11:06
nelbox napisał/a:

a naprzeciwko niego twarzą skierowaną do mnie siedzi istny aniołek. Piękna dziewczyna o bardzo delikatnej urodzie, złotymi włosami i dużymi niebieskimi oczami. Przyjemnie popatrzeć na jej buzie i czarujący uśmiech. Prawie widać tej ślicznotce skrzydełka i aurę.



A nie wyglądała przypadkiem tak?


rambo007

2013-11-14, 11:29
Czekałem jak to niektórzy mają w zwyczaju tutaj na zakończenie w stylu... a ona miała 6 lat...

cudny30

2013-11-14, 11:38
Może po prostu chciała żebyś przestał się na nią gapić jak japoniec na monalize

mp_toujane

2013-11-14, 11:41
może się po prostu już bardzo długo znają wtedy takie teksty nie robią na partnerze zbyt dużego wrażenia :) ale mogła to tak powiedzieć żeby nikt inny poza nimi tego nie słyszał ;]

Nikczemny_Płód

2013-11-14, 11:48
Mało tego, uważam, że takie sowa z ust młodych dam są wiekszym chamstwem niż nasranie komuś na łózko i saneczkowanie pod dywanie.

Da...........us

2013-11-14, 11:49
Zwykła erotyczna zabawka o wyglądzie anioła, do rżnięcia. Tych ładnych, inteligentnych, które we wszystkim znajdują złoty środek, jest mniej, inaczej Ziemia byłaby RAJEM, a nie bagnem. :)

Bozzarr

2013-11-14, 12:17
potem weszla do meskiej i okazalo sie ze jednak ci sie spodobala... to byla kobieta sadola

dth

2013-11-14, 12:18
ale zj***ni jesteście. Niech sobie dziewczyna mówi jak jej się podoba, taki sam człowiek jak każdy inny. Ty sobie możesz bluzgać a urocza dziewczyna nie? Trochę k***a powagi.

vihura

2013-11-14, 12:28
tak jestes staroswiecki

rz

2013-11-14, 13:44
Oblałeś klasyczny test i do końca życia będziesz w kącie trzepał prącie. Brawo. Jednego konkurenta mniej.