18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda w twarz hamburgerom

cys23 • 2013-02-13, 14:03
Tuscon, Arizona.
Zbulwersowany Vinnetou wyraża swoją opinię podczas protestu anty-imigracyjnego.






I ma rację!

Bridgwater88

2013-02-13, 14:24
to jest prawdziwy mieszkaniec ladu zwanego dzisiaj ameryka. Trzeba by jeszcze tu u mnie angolom tez przetlumaczyc ze oni tu nie sa od zawsze i ze sa mieszanka roznych nacji...ma ktos taki filmik ?

kufel01

2013-02-13, 14:48
Ma racje stary Indianin.

Gonczor

2013-02-13, 15:31
Jak najbardziej piwo. Ktoś musi tym grubasom powiedzieć, że świat się nie zaczyna w Nowym Jorku i nie kończy w Las Vegas.

maciekawski

2013-02-13, 15:33
No k***a... Najpierw przyjechali biali, wybili prawie do cna wszystkich Indian, a teraz zakazują wjazdu innym ludziom. To jest tak poj***ne, że szkoda słów :homer:

nickerus

2013-02-13, 15:33
Obyśmy my, albo nasze dzieci nie musieli tak krzyczeć do ciapatych za kilkadziesiąt czy sto lat.

defcon1

2013-02-13, 15:35
A po jakiemu, przepraszam, ten Indianin gada? W języku króla oczywiście!
Ale i tak ma rację. Do tępych ch*jów nie dociera, że nie dalej jak pareset lat temu ich pradziadowie przypłynęli z Europy, gdzie ich pradziadowie stworzyli najpotężniejszą cywilizację. A wszystko, co mają, zawdzięczają nam. Jedynie Indianie są tam prawdziwymi, rdzennymi mieszkańcami. Cała reszta to przyjezdna hałastra.

bonCziki

2013-02-13, 15:52
nawet sk***ysyny nie znaja swojej historii ktora i jest tak krotka jak pierdniecie jeza, ale mordy zeby inni wypie**alali to dra, glupi ci amerykanie.
Oczywiscie nie mowie tu o kolesiu ktory probuje otworzyc im oczy tylko o protestujacych

S.O.A.D.

2013-02-13, 15:58
Amerykan nie uczy się tak chętnie historii kolonizacji ich zacnego kontynentu, bo trzeba by im było powiedzieć, że zasiedlając Ameryki wybito więcej Indian niż Żydów podczas holokaustu. A to przecież niedopuszczalne. Jak tak wspaniały naród mógł być gorszy od Hitlera?

ch*j im w dupę. I żeby wyszedł gardłem.

Pasikoniol

2013-02-13, 15:58
podeśle ktoś link do yt?

dN...........N!

2013-02-13, 16:11
To dopiero hipokryzja, co? uchodźcy wszystkich możliwych krajów protestują przeciwko uchodźcom jak oni sami.

helter

2013-02-13, 16:33
dziecko ma głowe jak dynia ;-0

Donencjusz

2013-02-13, 16:33
"wiecej niż ŻYDÓW podczas holokaustu", ch*j z tym że Polaków zginęło TYLE SAMO co żydów, ale oczywiście jak II WŚ, lub ogółem Hitler to tylko żydzi są zawsze poszkodowani i ch*j z tymi 6cioma milionami Polaków którzy zginęli w obozach, 6 milionów żydów to jak 600 milionów Polaków i to o nich trzeba pamiętać, im trzeba współczuć, bo przecież wojna skrzywdziła tylko ich wspaniały naród, no oczywiście jeszcze trzeba zapłacić jakieś odszkodowania kilkadziesiąt lat po wojnie, ale to całkiem zrozumiałe w obliczu takiej zbrodni jakiej nie dokonano na żadnej innej nacji.